Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kemoterapi kaynaklı azospermi
(18-04-2019, Saat: 16:59)ugurfg Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 2012 yilinda kanser oldugumu ögrendim. Hemen sperm dondurmaya gittim eurofertil tup bebek merkezine. Azo oldugumu ögrendim.1-2 tane cansiz hucre vardi. 1 kere tese oldum sonuc koca 0. Mecburen onkoloji tedavime döndum. Işın tedavisi aldim. Sonra onkoloji ilaci olan sispilatin yuzunden böbrekleri kaybettim. 1.5 yil diyaliz. Sonra böbrek nakli oldum. Bahceciye gittim. Belirli basli hastanelere gittim. Tese dediler hep. Kafama yatmadi. Sonra celalettin peru isminde bir hoca internetten arastirdim buldum. Iyikide bulmusum. Hicbirsey olmayan bende 2-3 tane elonge 1 cikti 6 ayda. Onun tedavisine guveniyorum. Zaman sabir ve azimle sonuca ulasacagim insallah. Önce Allah sonra hocama teslimin. Zafer inananlarindir.

Geçmiş olsun tedavin iyi gidiyor İnsAllah kısa zamanda daha iyi sonuçlar alırsın
Ara
Smile 
MERHABALAR KADER ORTAKLARIM;
    1996 YILINDA 11-12 YAŞLARIMDA HODGKİN-LENFOMA TEŞHİSİYLE HACETTEPE ONKOLOJİ HASTANESİNDE KEMOTERAPİ VE RADYOTERAPİ ALDIM. [b]TEDAVİM SONUÇLANDIĞINDA DOKTORLARIM TÜP BEBEK YOLUNA BAŞRURMAMI SÖYLEMİŞTİ. [/b]

ŞUAN YAŞIM 35, İZMİRDE YAŞIYORUM. 2018 YILINDA EVLENDİM. İZMİR DOKUZ EYLÜL ÜNİ. TÜP BEBEK MERKEZİNE BAŞVURDUK, ÖNCESİNDE 3 KERE 15 GÜN ARAYLA ÖRNEK VERMEMİ İSTEDİLER. 3 TESTTE DE  BİR KAÇ TANE  MOTİL VE İMMOTİL SPERME RASTLANDIĞI GÖRDÜK. DOKUZ EYLÜL ÜNİ. TESE  OLMAMI, İŞLEMİN ÇOK KOLAY GEÇECEĞİNİ SPERM BULACAĞINI SÖYLEDİ. BİZİ ÇOK UMUT VERDİLER.

İŞTE DÖNÜM NOKTASI BURASI, CELALETTİN HOCA VE TEDAVİ YÖNTEMLERİNDEN BİHABERİZ, ARAŞTIRMAMIŞIZ VE KOSKOCA ÜNİVERSİTE PROFÖSÖRLERİNİN HESAPSIZCA BODOSLAMA TESE YAPIP BİZİ OLDUGUMUZ   NOKTADAN   DAHADA GERİYE GÖTÜRECEĞİNİ NEREDEN BİLEBİLİRDİK Sad(   

SONUCUNDA ÜNİVERSİTEYE VE PROFESÖRLERE GÜVENİP TESE OLDUM... BU ARADA YUMURTA TOPLAMA İŞLEMİ DE YAPILDI.SONUÇ TABİKİ HÜSRAN. 

KOSKOCA SAMANLIKTA BİRKAÇ TANE OLAN İĞNEYİ BULACAĞINI İDDİA EDEN PROFESÖRÜMÜZ, BEN AMELİYAT MASASINDAKYEN EŞİME TESE ÜCRETİNİ KİMDEN ALACAĞINI SORMASI, İŞİN AMACINI VE BOYUTUNU GÖSTERDİ ASLINDA. BENİ ODAYA ÇIKARDIKLARINDA DAHA  NARKOZ ETKİSİ GEÇMEDEN TESE DE  HİÇ SPERM BULAMADIĞINI SÖYLEDİ. PATALOJİ SONUÇLARININ İNCELEDİKTEN SONRA Kİ KONUŞMAMIZDA; BU İŞTEN VAZGEÇMEMİZİ, UMUT OLMADIĞINI, ÖNÜMÜZDEKİ 5-10 SENE İÇİNDE KÖK HÜCREYLE BELKİ Bİ İHTİMAL OLABİLECEĞİNİ VEYA EN SON İHTİMAL ÇOCUK EDİNEBİLECEĞİMİZİ, SÖYLEDİ PROFÖSÜRÜMÜZ VE  ÇOK İYİ BABA OLACAĞIM TAVSİYESİNİ DE  [b]EKLEDİ......(çok noktalı geçtim burasını)[/b]

[b]HÜSRAN DOLU GÜNLER, YIKILAN HAYALLER, UMUTLAR VS VS VS.... HEPSİ HESAPSIZCA YAPILAN TESE, HASTA ODAKLI OLMAYAN YAKLAŞIM SONUCU. YAŞADIĞIMIZ RUHSAL ÇÖKÜNTÜ SONUNDA, ARAŞTIRMALARA YİNE BAŞLADIK, TÜNELİN SONUNDA GÖRÜLEN BİR IŞIK GİBİ, KÖTÜ BİR RÜYADAN UYANDIĞIMIZ O AN GİBİ CELALETTİN HOCA VE HAKKINDA YAZILANLARI KEŞFETTİK.[/b]

[b]ERTESİ GÜN CELALETTİN HOCANIN CEP  TELEFONUNU BULDUM İNTERNETTEN. OKUDUKLARIMA GÖRE DİREK ARAYABİLİYORDUK.. VE ARADIM. ÖYKÜMÜ ANLATTIM. VE HOCANINN İLK SORUSU "TESE OLDUNMU".... KEŞKE OLMASAYDIN DEMESİNİN ÖNEMİNİ ŞU AŞAMADA O KADAR İYİ ANLIYORUM Kİ... Sad[/b]

[b]ŞUBAT AYINDA CELALETTİN HOCANIN ÇİZDİĞİ YOLA GİRDİK VE BAŞLADI MACERAMIZ. 15 NİSAN 2019 İLK RANDEVUMUZA GİTTİK VE YÜZYÜZE TANIŞTIK HOCAMIZLA. TESE SONRASI İLK ÖRNEĞİMİ VERDİM. CELALETTİN HOCA TESE OLMASAYDIM ÇOK DAHA İYİ SONUÇLAR ALACAĞIMIZI SÖYLEDİĞİNDE, KEŞKE DEDİK  AMATESE OLMUŞTUM.. NASİP VE HAYIRLISI DEDİK, BUNDA DA BİR HAYIR VARDIR DEDİK. HOCAMIZLA SONUNA KADAR DEVAM ETME KARARI VERDİK. SONUÇLARIMI VE GELİŞMELERİ PAYLAŞMAYA DEVAM EDECEĞİM... UMUT VE İNANCINIZ EKSİK OLMASIN. HK.[/b]

[b]ACI BİR TECRÜBE OLDU AMA NACİZANE TAVSİYEMDİR, ARAŞTIRMADAN LÜTFEN TESE OLMAYIN,[/b]
[b]KENDİNİZ İÇİN !!![/b]
Ara
(18-04-2019, Saat: 17:40)Gökyüzü Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(18-04-2019, Saat: 16:59)ugurfg Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 2012 yilinda kanser oldugumu ögrendim. Hemen sperm dondurmaya gittim eurofertil tup bebek merkezine. Azo oldugumu ögrendim.1-2 tane cansiz hucre vardi. 1 kere tese oldum sonuc koca 0. Mecburen onkoloji tedavime döndum. Işın tedavisi aldim. Sonra onkoloji ilaci olan sispilatin yuzunden böbrekleri kaybettim. 1.5 yil diyaliz. Sonra böbrek nakli oldum. Bahceciye gittim. Belirli basli hastanelere gittim. Tese dediler hep. Kafama yatmadi. Sonra celalettin peru isminde bir hoca internetten arastirdim buldum. Iyikide bulmusum. Hicbirsey olmayan bende 2-3 tane elonge 1 cikti 6 ayda. Onun tedavisine guveniyorum. Zaman sabir ve azimle sonuca ulasacagim insallah. Önce Allah sonra hocama teslimin. Zafer inananlarindir.

Geçmiş olsun tedavin iyi gidiyor İnsAllah kısa zamanda daha iyi sonuçlar alırsın

Insallah kardesim.
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi