Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
EMRE BAKIRCIOĞLU’NDA TEDAVİ OLANLAR BURADA TOPLANALIM

(15-04-2019, Saat: 20:57)Mapişah Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(15-04-2019, Saat: 17:15)Gökyüzü Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben kemoterapi kaynaklı azosperm idim suan Celalettin Peru da tedavideyim elhamdulillah 
Hareketli çıkışlarım başladı burda birbirimize yardımcı oluyoruz size tavsiyem c. Peru’da tedavi
Olabilirsin operasyon işlemini gene dokturun yapsın sperm konusunda tecrübeli bir doktordur 
Detaylı sperm analizi vermediyseniz Onuda  deneyin belkide normal çıkışınız var testis ürettiğine 
Göre ama tekrar diyorum 15 günlük 1 aylık tedavi ile operasyon a girme c Peru 2 sene tedavi 
Uygulayıp çıkış bekliyor 2 sene sonunda çıkmaz ise operasyon öneriyor fsh yüksek en son hormon 
Testimde testosteron tam 26 idi ?
Çok geçmiş olsun. dediklerinize katılmakla birlikte ilk tese sonrası yapılan biyopside tanı olarak matırasyon arresti konduğunu ve doktorun takviye ilaçlarla sperm çıkışı sağlanabilir dediğini belirtmek isterim. Ancak bütün bunlardan benim anladığım şu kendimce : testislerim çok az minimum sperm ancak üretebiliyor ya da üretme potansiyeli var diyelim. Ve sanırım bunu almanın tek yolu da mikro tese.
Maturasyon arresti duraklama demektir spermi ele alırsak oluşum dan önceki evrede duraklıyor 
Bu durumda ilaç tedavisi daha mantıklı olur kendi kendine çıkış bile sağlayabilir iste bu yüzden 
Uzun bir tedavi sonrası çıkış yada operasyon ilk teseyi olmasaydıniz belkide çıkış ve tedavi 
Daha iyi sonuçlar alınırdı c Peru’nun verdiği tedavi spermde dolleyebilme kabiliyeti morfoloji 
Ve hareketliliği arttırıyor tabiki sayıda maturasyon yanı duraklama hangi evrede oluyor acaba ?
Bunu anlamak icin detaylı sperm analizi şart

Benim sonuçlarım hikayeleriniz
TEDAVİ SURECİ TETS SONUCLARİNDAN
Görebilirsiniz ...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  AHMET HAKAN HALİLOĞLU’NDA TEDAVİ OLANLAR SABIRIZAZİM 17 7,383 8 saat önce
Son Yorum: Umut
  CELALETTİN PERU’DA TEDAVİ OLANLAR SABIRIZAZİM 522 174,508 03-07-2019, Saat: 20:10
  KAAN AYDOS’TA TEDAVİ OLANLAR SABIRIZAZİM 151 53,108 28-05-2019, Saat: 01:00
Son Yorum: Gökyüzü
  CENTRUM TÜP BEBEK MERKEZİ’NDE TEDAVİ OLANLAR SABIRIZAZİM 6 3,001 19-02-2019, Saat: 00:04
  TANSEL KAPLANCAN’DA TEDAVİ OLANLAR SABIRIZAZİM 15 9,250 16-02-2019, Saat: 20:53

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi