Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 1.5/5 - 2 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dikkatli Olmak lazım

arkadaşın açtığı hemen tese olmak doğrumudur başlığına istinaden yazıyorum. bencede yanlıştır aynı hatayı bende yaptım keşke olmasaydı ama oldu işte. 

fsh lh e2 prolaktin testesteron testleri ,dna testi,beyin mr,testis ultrason, DETAYLI sperm testi ÖZELLİKLE YAZIYORUM DETAYLI sperm testi, istemeyen doktora bir daha gitmeyin. bunlara bakmadan birşey söyleyen tese isteyenden uzak durun .allah korkusu olmayan işini bilmeyen insanlardır onlar.

fsh lh yüksek detaylı sperm testinde sperm olmayıp değerler çok düşükse ASLA TESE OLMAYIN. olsanızda bulunamaz. adam akıllı bir hocaya gidin.

ben celalettin peruya gidiyorum . gördüğüm en aydınlatıcı doktor. nokta atışı ve net konusuyor. konustukca neden bunları dusunemedım daha once dıyorsun. 

hoca doğrudur yanlıstır allahla onun arasında artık. gordugum en saglam doktorlardan biri. biraz cok konusuyor tek kusuru bu diyebilirim.

emre bakırcıoğlu guzel guzel tatlı dılle konusuyor sonra bakıyorsun tese olmuşsun . insanı yaşatan umuttur bir umut. emre bey elinizden onuda alır.kök hücreyi bekleyin der çekilir.

kaan aydosa gitmedim çok duydum tavsiye edilmiyor. başarı yüzdesi düşük gibi. 

olay bu.
Ara
Katkınız için teşekkür ederim. Gerçekten insanı yaşatan umuttur paramı çaldıklarında hala yaşayabilirsin ama umut çalınırsa yaşamak çok çok zor.

Dediğiniz testler önemli lütfen tese olmadan önce bunlara dikkat ediniz.
Ara
Bilgilendirme yapan ve ona yorum yapan 
Ayni hastalık la mücadele eden arkadaşlarım 
Yazdıklarınızı okurken tuylerim diken diken oldu 
Rabbim umutsuz bırakmasın ve tez zamanda şifa versin hepimize ...
Ara
Amin sağol gökyüzü, 
Tez zamanda cümlemize evlat nasip olsun inş
Ara
Beyin mr testi nekadar önemli? Ben yapdirmadim?
Ara
(24-07-2018, Saat: 13:52)Hamza Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Beyin mr testi nekadar önemli? Ben yapdirmadim?

Hipofiz bezinde bir sıkıntı varmı yokmu buna bakılıyor. Doktorum benden istemisti sıkıntı cıkmamıstı. Sıkıntı cıksaydı buna gore tedavi yolu değisecekti buyuk ihtimal. Bana kalırsa her azolunun yaptırması gereken test.
Ara
(09-06-2018, Saat: 00:53)Gökyüzü Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bilgilendirme yapan ve ona yorum yapan 
Ayni hastalık la mücadele eden arkadaşlarım 
Yazdıklarınızı okurken tuylerim diken diken oldu 
Rabbim umutsuz bırakmasın ve tez zamanda şifa versin hepimize ...

Gökyüzü** bütün kalbimle Amin diyorum kardeşim.

bu platform çok iyi olmuş hazırlayanını eline emeğine sağlık. Allah razı olsun. bu süreclerin çogunda gecetim. ne olursa olsun herşeyden önce bizi yaratan Rabbimize dayanacagız. gerisi tevekkül teal allah diyip imtihanımızı kazanmaya bakacagız. Rabbim yar ve yardımcımız olsun.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Hemen Mikro Tese Ameliyatı Olmak Doğru mu? SABIRIZAZİM 58 11,707 16-03-2019, Saat: 18:27
Son Yorum: SABIRIZAZİM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi