Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
hangi doktora güvenelim

ben hangi doktora güveneceğimizi bilmiyorum hepsi bu işi ticarete dökmüş hiçbiri yenilikleri takip ediyim hastalrıma yardımcı oluyum derdinde değil hepsi ameliyat ediyim paramı alıyım derdinde düşünmekten çıldırıcam yokmu gerçekten bize yardımcı olucak bir doktor neden hepsi para peşinde önce güven verip sonra yerlebir ediyorlar bilindik bir kaçtane doktordan başka doktor yok onlarda para peşinde açıkcası allah bize yerdım etsin gerçekten
Ara
Merhaba
Daha önce hangi doktorlara tedavi oldunuz
Ara
Ameliyat demeyen doktor da var hocam
Ara
(13-03-2019, Saat: 11:24)alya1985 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ben hangi doktora güveneceğimizi bilmiyorum hepsi bu işi ticarete dökmüş hiçbiri yenilikleri takip ediyim hastalrıma yardımcı oluyum derdinde değil hepsi ameliyat ediyim paramı alıyım derdinde düşünmekten çıldırıcam yokmu gerçekten bize yardımcı olucak bir doktor neden hepsi para peşinde önce güven verip sonra yerlebir ediyorlar bilindik bir kaçtane doktordan başka doktor yok onlarda para peşinde açıkcası allah bize yerdım etsin gerçekten

Hocam devlet desteğini 3. yıl sonunda sunmaya başlarsa ve birazda muhtaçlık durumu da var olduğundan işi tamamen ticarete döndermeleri gayet normal. Parası olana sorun yok ama durumu iyi olmayan asgari ücretle geçinen hastalara Allah yardım etsin
Ara
Evet maalesef biraz paraya dökme durumu oluyor bazı doktorlarda. Zaten piyasada birkaç tane adı anılan doktor var. Dayağı yiyenle sayan bir mi diye bir laf var ya aynen öyle. Halimizi biraz anlamaya çalışsalar empati yapabilseler keşke. Genelleme yapmak istemem tüm doktorlar için, bu işi gerçekten faydalı olma amacıyla yapanlar da var mutlaka ama hakikaten vicdanlı doktorla buluşabilmek çok önemli. Hep söylerim, sınavımız yeterince zor. Doktorun iki dudağının arasına bakıyoruz, ne dese de yapsam diye. Doktor a dese z'ye kadar yapıyoruz. Nitekim allah insaflı insanlarla karşılaştırsın.
Ara
(13-03-2019, Saat: 11:24)alya1985 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ben hangi doktora güveneceğimizi bilmiyorum hepsi bu işi ticarete dökmüş hiçbiri yenilikleri takip ediyim hastalrıma yardımcı oluyum derdinde değil hepsi ameliyat ediyim paramı alıyım derdinde düşünmekten çıldırıcam yokmu gerçekten bize yardımcı olucak bir doktor neden hepsi para peşinde önce güven verip sonra yerlebir ediyorlar bilindik bir kaçtane doktordan başka doktor yok onlarda para peşinde açıkcası allah bize yerdım etsin gerçekten

Size Celalettin Peru'yu tavsiye edebilirm. tedavide belirli bir seviyeye gelmeden ameliyata yonlendirmiyor. Son zamanlarda MESA ameliyatından guzel haberler alınıyor, Celalettin bey için TESE iyice son plana atılmış gibi oldu zaten. MESA'nın TESE'ye göre daha az zararı var.
bVYjpV.gif
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi