Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Azospermi direk mikro tese hiçbir şey yapmadan doğrunun?

Arkadaşlar en son 2016 da spermogram testi verdim tüm hormonlarim normal fakat FSH 21 . Spermogram da 0 sperm çıktı testis boyutum normal .7 yıllik böbrek nakilliyim Steroid ilaçlar kullanıyorum.bir tüp bebek merkezi bana direk mikro tese dedi ne gen testi ne kromozom testi istedi.esimi benden önce ilaçlar verilmeye başlandı.urolog a kromozom testi sordum o bir işe yaramaz dedi senin yakınlarını ilgilendirir dedi sizce ne yapmam lazim.bu konuda beni bilgilendirirmisiniz
Ara
(15-03-2019, Saat: 22:15)Emvertunca Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar en son 2016 da spermogram testi verdim tüm hormonlarim normal fakat FSH 21 . Spermogram da 0 sperm çıktı testis boyutum normal .7 yıllik böbrek nakilliyim Steroid ilaçlar kullanıyorum.bir tüp bebek merkezi bana direk mikro tese dedi ne gen testi ne kromozom testi istedi.esimi benden önce ilaçlar verilmeye başlandı.urolog a kromozom testi sordum o bir işe yaramaz dedi senin yakınlarını ilgilendirir dedi sizce ne yapmam lazim.bu konuda beni bilgilendirirmisiniz
Azospermi iseniz bence tup bebek merkezleri tedavi icin iyi bir tercih degil. En kisa yoldan sperm ve yumurta elde edip tup bebek asamasina gecmek isterler. Bu da en hizli TESE ile olur ama zararindan bahseden yok. Kalici hasar birakir. Sansinizi azaltmayin. Orada tedavi olamazsiniz. Zamaninda ben de yaptim o hatayi. Bilmeden gittik tese olduk. Bu degerlerinizle zaten sperm cikmasi zor. Tup bebek merkezi en son asama. Tedavi ile sperm cikisi olduktan sonra.

Ayrica genetik problem var mi diye bakilacak tabi ki. Neye gore teshis koyulacak? "Azospermi iste, sebebi onemli degil" gibi mi yaklasti acaba doktor bey.
Hiç döktüğünüz meniye bakmaz mısınız? Onu siz mi yaratıyorsunuz, yoksa yaratan biz miyiz? (Vâkıa 58-59)
Ara
Bu isimde konumuz olduğundan konu kaptılmıştır. Lütfen oraya yazınız
Ara
http://azospermihastalari.com/showthread.php?tid=4
Bu adreste aynı konu var
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  AZOSPERMİ DE TEDAVİYE NERDEN BAŞLAYABİLİRİM ilhan72 36 6,238 Dün, Saat: 13:34
Son Yorum: Umut
Lightbulb Azospermi Hastalığı Hakkında Konferans 4 ACİLSERVİS 0 455 06-05-2019, Saat: 11:22
Son Yorum: ACİLSERVİS
Exclamation (Akademik) Sertoli Cell Only Olan Hastalarda TESE Sonuçları-1680 Vaka Umut 0 386 01-05-2019, Saat: 17:30
Son Yorum: Umut
  Celalettin ve Semra hocalarımız ile Azospermi Hakkında Konferans ACİLSERVİS 2 1,075 29-01-2019, Saat: 22:58
Son Yorum: ier
  Azospermi Hastalığı İle ilgili Soru - Cevap (Bölüm 2) ACİLSERVİS 2 1,323 30-11-2018, Saat: 23:06
Son Yorum: Gökyüzü

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi