Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Azosperm ve Tedavi Baslanmasi
Herkese merhaba azosperm oldugumu ogreneli birkac ay oldu ve tedaviye baslamadan once hata yapmamak adina ve pisman olmamak icin arastirma yapiyorum. Hicbir ilac igne vs kullanmadim tese veya mikrotese vs olmadim sizce nereden ve nasil baslamam lazim. Degerlerim bu sekilde fsh 13 lerde total testestoron 260 larda kucukken hastalik vs gecirmedigimi ogrendim, yumurtalik boyutlarinin kucuk oldugu soylendi muayane yapan doktorlar tarafindan. Son 2 sperm testinde 1. Testte 2 hareketsiz sperm bulundu ama 2. Testte hic cikmadi ( bu testler detayli olandan degildi) Yardimlarinizi tecrubelerinizi eksik etmezseniz sevinirim. Herkese Allah kolaylik versin.
Ara
(18-04-2019, Saat: 13:12)Ahmt1320 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Herkese merhaba azosperm oldugumu ogreneli birkac ay oldu ve tedaviye baslamadan once hata yapmamak adina ve pisman olmamak icin arastirma yapiyorum. Hicbir ilac igne vs kullanmadim tese veya mikrotese vs olmadim sizce nereden ve nasil baslamam lazim. Degerlerim bu sekilde fsh 13 lerde total testestoron 260 larda kucukken hastalik vs gecirmedigimi ogrendim, yumurtalik boyutlarinin kucuk oldugu soylendi muayane yapan doktorlar tarafindan. Son 2 sperm testinde 1. Testte 2 hareketsiz sperm bulundu ama 2. Testte hic cikmadi ( bu testler detayli olandan degildi) Yardimlarinizi tecrubelerinizi eksik etmezseniz sevinirim. Herkese Allah kolaylik versin.

Geçmiş olsun araştırma yapıyor olmanız süper ? sperm çıkışınız olmuş iyiki buraya yazdınız 
Siddetle c.peru tavsiye ederim ilaç tedavisi ile kısa zamanda iyi sonuçlar alırsınız diye düşünüyorum 
Ama kesinlikle ameliyat olmayın önce tedavi benimde immotillerim vardı tek tuk 
Şimdi ise Elhamdulillah hareketli var fsh sınırda gibi testosteron alt sınırda 
Size inçe bir ayar lazim ?durumuz bir çok azosperm hastasına göre çok iyi ?
Ara
(18-04-2019, Saat: 16:30)Gökyüzü Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(18-04-2019, Saat: 13:12)Ahmt1320 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Herkese merhaba azosperm oldugumu ogreneli birkac ay oldu ve tedaviye baslamadan once hata yapmamak adina ve pisman olmamak icin arastirma yapiyorum. Hicbir ilac igne vs kullanmadim tese veya mikrotese vs olmadim sizce nereden ve nasil baslamam lazim. Degerlerim bu sekilde fsh 13 lerde total testestoron 260 larda kucukken hastalik vs gecirmedigimi ogrendim, yumurtalik boyutlarinin kucuk oldugu soylendi muayane yapan doktorlar tarafindan. Son 2 sperm testinde 1. Testte 2 hareketsiz sperm bulundu ama 2. Testte hic cikmadi ( bu testler detayli olandan degildi) Yardimlarinizi tecrubelerinizi eksik etmezseniz sevinirim. Herkese Allah kolaylik versin.

Geçmiş olsun araştırma yapıyor olmanız süper ? sperm çıkışınız olmuş iyiki buraya yazdınız 
Siddetle c.peru tavsiye ederim ilaç tedavisi ile kısa zamanda iyi sonuçlar alırsınız diye düşünüyorum 
Çok tesekkur ederim cok fazla doktora gittim en meshurlarina igne ilac verip takip edilecek dedi ama hicbirine hala daha baslamadim arastirmalarim devam ediyor Celalettin hocaya da gidecegim insallah umarim dogru yer ve dogru tedavi ile baslarim cunku herkes tedavisiz tese magduru ve cok pisman. Aklinizda olan uyarilar varsa yapmam gereken veya yapmamam gereken varsa paylasirsaniz sevinirim.
Ara
(18-04-2019, Saat: 18:20)Ahmt1320 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(18-04-2019, Saat: 16:30)Gökyüzü Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Geçmiş olsun araştırma yapıyor olmanız süper ? sperm çıkışınız olmuş iyiki buraya yazdınız 
Çok tesekkur ederim cok fazla doktora gittim en meshurlarina igne ilac verip takip edilecek dedi ama hicbirine hala daha baslamadim arastirmalarim devam ediyor Celalettin hocaya da gidecegim insallah umarim dogru yer ve dogru tedavi ile baslarim cunku herkes tedavisiz tese magduru ve cok pisman. Aklinizda olan uyarilar varsa yapmam gereken veya yapmamam gereken varsa paylasirsaniz sevinirim.

Celalettin hoca iyi bir tedavi uyguluyor hormonları dengeliyor uyarı yapılacak bir durum 
Yok bence doktorun çizdiği tedavi yolunda yürüyeceksiniz bütün urologlar kendi yoğunlaştığı alanda 
İyidir bütün doktorlar bu doktorda bu tedaviyi iyi yapıyor hakkımızda hayirlisi olsun İnsAllah 
Geçmiş olsun tekrar
Ara
(18-04-2019, Saat: 19:25)Gökyüzü Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(18-04-2019, Saat: 18:20)Ahmt1320 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çok tesekkur ederim cok fazla doktora gittim en meshurlarina igne ilac verip takip edilecek dedi ama hicbirine hala daha baslamadim arastirmalarim devam ediyor Celalettin hocaya da gidecegim insallah umarim dogru yer ve dogru tedavi ile baslarim cunku herkes tedavisiz tese magduru ve cok pisman. Aklinizda olan uyarilar varsa yapmam gereken veya yapmamam gereken varsa paylasirsaniz sevinirim.

Celalettin hoca iyi bir tedavi uyguluyor hormonları dengeliyor uyarı yapılacak bir durum 
Yok bence doktorun çizdiği tedavi yolunda yürüyeceksiniz bütün urologlar kendi yoğunlaştığı alanda 
İyidir bütün doktorlar bu doktorda bu tedaviyi iyi yapıyor hakkımızda hayirlisi olsun İnsAllah 
Geçmiş olsun tekrar
Tesekkur ederim
Ara
(18-04-2019, Saat: 20:24)Ahmt1320 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(18-04-2019, Saat: 19:25)Gökyüzü Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Celalettin hoca iyi bir tedavi uyguluyor hormonları dengeliyor uyarı yapılacak bir durum 
Geçmiş olsun tekrar
Tesekkur ederim

Rica ederim
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  TEDAVİ SÜRECİ TEST SONUCLARİ Gökyüzü 4 2,716 15-11-2018, Saat: 18:30
Son Yorum: Gökyüzü

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi