Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2.67/5 - 3 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hemen Mikro Tese Ameliyatı Olmak Doğru mu?

Ahmet Hakan Halioğlu doktorum iki tesede tedavi gördüm
Ara
Pardon ben tedavisiz sanmıştım. Hayırlısı olsun. Her tese sisteme ayrı bir zarar.
Denemeyi nerede yaptınız acaba? Spermler nerede dondurulmuştu
Ara
(01-01-2019, Saat: 00:05)SABIRIZAZİM Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Pardon ben tedavisiz sanmıştım. Hayırlısı olsun. Her tese sisteme ayrı bir zarar.
Denemeyi nerede yaptınız acaba? Spermler nerede dondurulmuştu
Ankara HRS hastanesinde yaptırmıştık
Ara
Bende Centrumda yaptırmayı düşünüyorum. Bakalım nasıl olacak.
Ara
Patoloji sonucum bu çıktı bu durumda tedaviye devam etsem sonuç alabilrimiyim arkadaşlar TESE SONUCU KOMPLET SPERMATOSİTİK ARREST
Ara
@Ahmet40 Gecmis olsun. Benim sertoli cell only idi. Siz benden daha iyi durumdasiniz. Benzer durumda olup tedavi neticesinde basari saglayan arkadaslari gorduk. Cok fazla takilmayin, artik onumuze bakacagiz. Bu arada, ne zaman ve nerede tese oldunuz? Forumumuzda TESE hakkinda yazilan ifadeleri okumamis miydiniz?
Hiç döktüğünüz meniye bakmaz mısınız? Onu siz mi yaratıyorsunuz, yoksa yaratan biz miyiz? (Vâkıa 58-59)
Ara
28 aralıkta oldum anlara novaart tüp bebek merk oldum eşimdede bazı sorunlar olduğu için fazla beklemek istemedik
Ara
Evet bende aynı şekilde yım eşime ilaca hazırlıklar bana tese yapacaklar gen testi kromozom testi bı faydası yok dedi ürolog testesteron yumurtaliklarim normal sadece spermogram0 fsh30. böbrek nakli oldum bakıldı sperm kanalı kenara alinio orda birakilmissa yumurtalıkta bulabilirm yada Steroid ilaç kullanımının oda baskılar gibi cvb verdi
Ara
Hocam aman olma tese yazık günah aman diyim.

Araştır biraz daha lütfen
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Dikkatli Olmak lazım kul 6 1,722 26-02-2019, Saat: 11:03
Son Yorum: reakdag
  Varikosel Ameliyatı kul 0 473 07-11-2018, Saat: 15:03
Son Yorum: kul

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi