Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kaan Aydos mu, Celalettin Peru mu?

Arkadaşlar öncelikle iyi günler. Bugün üye oldum, sizlerle paylasimlar yapabilmek adına. Tecrübe kesinlikle her seyden önemli. Tecrübe etmiş arkadaslardan bilgi  almak çok büyük önem arz ediyor. 
Ben Kaan Aydos ile tedaviye başladım bir süre önce. Hiç Tese olmadım, ilaç tedavisi görerek bazı testler yaptık. Ege bölgesinde ikamet ediyorum dolayisiyla ha deyince gidilmiyor. Kaan hocaya ulaşmak Zaten çok zor. Bir de anlaşmalı olduğu tüp bebek merkezi ile ilgili çok sayıda başarısız sonuç alan duyduk. Merkezle ilgili eleştiriler de çok. Açıkcası biraz tereddüt ettim. Sonuçta büyük bir sıkıntı ve çok tahammülümüz olmuyor. Sabrımız maalesef zorlayarak dayanıyor. O yüzden kötü düşüncelerle harcayacak vaktimiz yok. Düşünceli ve kararsızım. Tedirginim. Burada Celalettin hocayı çok okudum. Acaba randevu alsam mı diye düşünüyorum. Ne dersiniz, Kaan hocaya devam mi etmeli yoksa Celalettin hocaya gorunmeli miyim? Görüşleriniz ve yorumlarinizla bana yardımcı olur musunuz?
Ara
Hoşgeldin ve geçmiş olsun gürsel123,
Şuan durum hormonlar felan nasıl?
Bende kaan hocaya 6 ay devam ettim. Bir tese olduktan sonra gittim 6 ay sonra çok birşey değişmedem bir tese de kendi yapmak istedi ancak yaptırmadım ve bıraktım tedaviyi.
Ben 3 senedir uğraşıyorum ve azospermi tedavisi diye birşey yok malesef. Neredeyse tüm doktorlar ya hemen tese, ya da biraz hormon sonra tese düşünüyor ve çıkmasa yapcak birşey yok diyor
Ya da bakıyor bu bana çok kanmış inanmış bir tese daha patlatır alırım prasını diypr.
Şu zamana kadar gördüğüm sadece bir hoca var bunlardan farklı tedavi uygulayan. Zaten bizimde standart bir tedavimiz yok denemekten başka şansımızda yok genel sağlığımıza sıkıntı vermedikçe bu tedaviye devam.
Ben bugün bırakacak olsam bu doktoru başka biryere gitmem diye düşünüyorum çünkü yok başka yol.
Ben 17 aydır bu doktordayım başlngıçta sadece 36 bin germ var iken şuan 4 immotil spermim var.
Ara
(06-08-2018, Saat: 14:54)Vakıa_58_59 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hoşgeldin ve geçmiş olsun gürsel123,
Bende kaan hocaya 6 ay devam ettim. Bir tese olduktan sonra gittim 6 ay sonra çok birşey değişmedem bir tese de kendi yapmak istedi ancak yaptırmadım ve bıraktım tedaviyi.
Ben 3 senedir uğraşıyorum ve azospermi tedavisi diye birşey yok malesef. Neredeyse tüm doktorlar ya hemen tese, ya da biraz hormon sonra tese düşünüyor ve çıkmasa yapcak birşey yok diyor
Ya da bakıyor bu bana çok kanmış inanmış bir tese daha patlatır alırım prasını diypr.
Şu zamana kadar gördüğüm sadece bir hoca var bunlardan farklı tedavi uygulayan. Zaten bizimde standart bir tedavimiz yok denemekten başka şansımızda yok genel sağlığımıza sıkıntı vermedikçe bu tedaviye devam.
Ben bugün bırakacak olsam bu doktoru başka biryere gitmem diye düşünüyorum çünkü yok başka yol.
Ben 17 aydır bu doktordayım başlngıçta sadece 36 bin germ var iken şuan 4 immotil spermim var.

celalettin hocadan bahsediyorsunuz değil mi? Burada çok fazla olumlu yorum okudum zaten onunla ilgili. En son diploid hücrelerim çıktı benim %90. Haploid hücrem yok  hiç. Fish testiyle bunu öğrendik işte onun dışında sperm çıkışım yok. Hormonlarım normaldi. Klomen kullandım. Simdi kafam karışınca durdum öyle düşünüyorum ne yapsam ya da nasıl bir yol izlesem diye.
Ara
(06-08-2018, Saat: 16:24)Gurses123 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(06-08-2018, Saat: 14:54)Vakıa_58_59 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hoşgeldin ve geçmiş olsun gürsel123,

celalettin hocadan bahsediyorsunuz değil mi? Burada çok fazla olumlu yorum okudum zaten onunla ilgili. En son diploid hücrelerim çıktı benim %90. Haploid hücrem yok  hiç. Fish testiyle bunu öğrendik işte onun dışında sperm çıkışım yok. Hormonlarım normaldi. Klomen kullandım. Simdi kafam karışınca durdum öyle düşünüyorum ne yapsam ya da nasıl bir yol izlesem diye.
gurses123;
öncelikle merhaba arkadaşım biz 1 yıldır Kaan hoca da tedavideyiz maalesef bir kere TESE olduk ama sonuç sıfır.Fısh testinde bizim de hiç haploid hücre yok iken TESE olduk ve şuan çok pişmanız.tese sonrası tedavi uyguladı tekrar test istedi ve yine haploid hücre çıkmadı ve ilaçlara devam 1 ay sonra tekrar test verin dedi ama biz bıraktık tedaviyi.şuan ilk işimiz detaylı sperm testi vermek çünkü Kaan hoca bunu hiç istemedi.ya Celalettin hocaya başlayacağız yada Ankara’da başka bir doktor var ona gideceğiz.Bence hiç TESE olmadan Başka bir doktora gidin
Ara
(06-08-2018, Saat: 16:45)Anneben Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(06-08-2018, Saat: 16:24)Gurses123 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: celalettin hocadan bahsediyorsunuz değil mi? Burada çok fazla olumlu yorum okudum zaten onunla ilgili. En son diploid hücrelerim çıktı benim %90. Haploid hücrem yok  hiç. Fish testiyle bunu öğrendik işte onun dışında sperm çıkışım yok. Hormonlarım normaldi. Klomen kullandım. Simdi kafam karışınca durdum öyle düşünüyorum ne yapsam ya da nasıl bir yol izlesem diye.
gurses123;
öncelikle merhaba arkadaşım biz 1 yıldır Kaan hoca da tedavideyiz maalesef bir kere TESE olduk ama sonuç sıfır.Fısh testinde bizim de hiç haploid hücre yok iken TESE olduk ve şuan çok pişmanız.tese sonrası tedavi uyguladı tekrar test istedi ve yine haploid hücre çıkmadı ve ilaçlara devam 1 ay sonra tekrar test verin dedi ama biz bıraktık tedaviyi.şuan ilk işimiz detaylı sperm testi vermek çünkü Kaan hoca bunu hiç istemedi.ya Celalettin hocaya başlayacağız yada Ankara’da başka bir doktor var ona gideceğiz.Bence hiç TESE olmadan Başka bir doktora gidin

Sağ olasın desteğin icin kardesim. Bize de 3 ay sonra bir daha fish testi yapicaz demişti. Bilemiyorum, içimde olumsuz bir his var nedense. Celalettin hocadan randevu alacağım kesinlikle.
Bir de bir şey kafama takıldı. Bu detaylı Sperm testi ile fish testi farklı seyler mi, bana ayni gibi gelmişti. Yanlış mi düşündüm acaba, fikriniz var mi?
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  CELALETTİN PERU’DA TEDAVİ OLANLAR SABIRIZAZİM 414 92,135 7 saat önce
Son Yorum: Umut
  KAAN AYDOS’TA TEDAVİ OLANLAR SABIRIZAZİM 134 31,644 Dün, Saat: 19:37
Son Yorum: Umut

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi