Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Müfit Günel hakkında düşünceleriniz?

Ankara’da Müfit Günel diye bir hoca varmış bir de. Onun icin de iyi seyler okudum. Bilginiz var mi doktor hakkında arkadaslar?
Ara
Temmuz ayında micro tese oldu eşim Op Dr Müfit Günele. Öncesinde üç ay kadar ilaç kullandırdı( gonal f neofortil promotil proxeed Plus) tesede çok az sayıda immotil kötü morfoloji sperm ve spermatidler bulundu. Onlarla tüp denedik Gürgan klinikte embriyo oluşmadı. Sonuç olumlu olmadı diye Dr hastane için olumsuz bir şey diyemem ama iyi bir tedavi olmadan ameliyat olmamak lazımmış... Ameliyattan sonra bir aydan fazla sürdü iyileşme. Dr normal olduğunu söyledi ama eşim çok endişelendi. Şişlik iltihap çok zor geçti. Yüksek dozda antibiyotik kullanmak zorunda kaldı. Bu durumun sonrasını Olumsuz etkileyeceğini düşünüyor ve bi daha asla ameliyat olmam diyor
Ara
Çok geçmiş olsun.
Zor süreç allah size de hapimize de yardım etsin inş.
En azından immotilde olsa bulunmuş birşeyler unut ededek çok şeyiniz var inş.
Sağlıklı beslenme ve güzel bir tedavi ile tez zamanda kavuşursunuz inş hayalinize
Ara
Çok teşekkürler. Evet buna da şükür. İnşallah bakalım hayırlısı.
Ara
müfit günelin muayanehanesi nerede?kendi sitesinde yazan adres doğru mu acaba? Danıştay karşısı diyor.
Ara
(30-09-2018, Saat: 20:16)ahmet Adlı Kullanıcıdan Alıntı: müfit günelin muayanehanesi nerede?kendi sitesinde yazan adres doğru mu acaba? Danıştay karşısı diyor.

Mahal Ankara'da. Randevu alınca konum atıyor whatsapptan.
Ara
Başarılı TESE ameliyatları yaptığını duyup acaba gitsek mi diye düşünüyordum da, Celalettin hocaya karar kılıp başladım tedaviye.
Ara
Bizde o yüzden gitmiştik. 2500den fazla ameliyat deneyimi var. Olumlu sonuç aldığı çok kişi de var. Ama ameliyat bi risk, şans.. Önce iyi bi tedavi olup çıkış olmazsa ameliyat düşünülmeli. Celalettin hocanın sayfasında okumuştum, celalettin hocaya tedavi olduktan sonra Müfit hocaya tese olan bir hasta varmış çok iyi sonuç alınmış.
Şu da var. Tedavi dediğimiz şey de ilaç. İlaçların da yan etkisi yok mudur.. Vardır.. O kısmı da düşündürüyor.. Zor bir durum gerçekten de. Allah herkese hayırlı süreçler sonuçlar nasip etsin.
Ara
Kesinlikle tedavi olmadan TESE olmayin. Sperm ureten kanallar kesildiği için zarar goruyorsunuz. Bu zararin telafisi yok, vucut onarmiyor. Hormonlariniz dengesiz ise zaten sperm bulunması zor. Biz de TESE olduk ama pişmanım su an. Kimse bizi boyle bilgilendirmedi. TESE olmayanlarda tedavi daha hizli sonuc veriyor. Memleketteki doktorlarin % 99'u para icin veya bilgisizlikten TESE yapiyor. @Yagmur_55 @Gurses123
Ara
(02-10-2018, Saat: 00:09)Umut Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kesinlikle tedavi olmadan TESE olmayin. Sperm ureten kanallar kesildiği için zarar goruyorsunuz. Bu zararin telafisi yok, vucut onarmiyor. Hormonlariniz dengesiz ise zaten sperm bulunması zor. Biz de TESE olduk ama pişmanım su an. Kimse bizi boyle bilgilendirmedi. TESE olmayanlarda tedavi daha hizli sonuc veriyor.  Memleketteki doktorlarin % 99'u para icin veya bilgisizlikten TESE yapiyor. @Yagmur_55 @Gurses123
kaan aydos bir arkadaşım durumunu öğrenir öğrenmez gittiğinde direkt tese yaptı yahu. İnanamadım. Bulundu dediler, ankarada kaldılar günlerce, sonra olmadı dediler artık detaylarını çok soramadım, benim durumu bilmedikleri için. gerçi bana tese yapmadı kaan aydos ama gider gitmez yaptığı insan çok, benim arkadaşım da bu örneklerden biri. sonuç maalesef olumsuz. ben ne olunacaksa olayım diyordum sürekli, hemen kestirme hevesindeydim ama şimdi anlıyorum ki allah yüzüme gülmüş de olmamışım. Çünkü tesede bulunabilir dese doktor, insan bir umut hemen yatıyor bıçak altına.
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi