Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 4.83/5 - 6 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CELALETTİN PERU’DA TEDAVİ OLANLAR

Pardon eylül demiştiniz. Hayırlısı olsun vücut bir dinlensin inş o arada mucizeoöur doğal yolla gebelik verir allah.
Ara
Insallah rabbim isteyen herkese nasip etsin insallah
Ara
Bende bu ayın 26 sına celalettin hocadan randevu aldım.Afyondan geleceğim.Hayırlısı artık.

(09-06-2018, Saat: 11:45)Gök Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Insallah rabbim isteyen herkese nasip etsin insallah

Bende gecen sene kaan hocaya bir kere muayene oldum.iki hafta ilaç kullandırdı.Sonuc olmayınca mikrotese dedi.ordada çıkmazsa 6 ay tedavi sonra yine mikrotese demişti.Gittigimde muayenesi çok yoğundu.Sekreteri bundan sonra gelmeyeceksiniz mail yoluyla haberleşeceğiz dedi.Bu bende birebir benimle ilgilenilmeyecek izlenimi oluşturdu.Yapilan yorumlarıda okuyunca(maillere geç cevap vermesi vs.) vazgectim.Ama içimde bir kere kaan hocaya mikrotese olmamlimiydim şüphesi kaldı.
Ara
Bizde gecen sene gitmistik daha once baska hastanede tese olmustuk spermatid cikmisti tedaviyle normal cikis olmasini sagliyacaz dedi olmadi hoploid cikmadigi icin cok düşük ihtimal tese dedi veya evlatlik edinin dedi onca emegimiz bosa gitti bi tahlil sonucunu 3ay bekledigimizi bilirim
Ara
Herkeze selam.Bende azoluyum.Bizim hastaligimizin kesin bir caresi yok.dusunun care bulundugunda bu doktorkar ilac sirketleri aktarlar vb. nasil para kazananacaklar. Onun icin siz kendinizi taniyin arastirin butun bildiginiz doktorlarin sitesine bakin.Internette arastirma yapin.ben 2 yildir arastiriyorum okuyorum. Nerdeyse doktarlar kadar olmasada elbet bir bilgi birikimim oldu.Doktorlarin hatta proflarin yapacagi fazla bisey yok.onlar kendi cebini dusunuyolar.500 hastasi varsa dort bestanesinde tek tuk sperm cikmistir.onlarda cogunlukla hipodur.hipoluyu bana getirin bende bir senede iyilestiririm.onemli olan testis kaynakli hastalari iyilestirmek.Cogu doktor bunlari iyilestiremez.Yani normal yoldan cocuk olmaz.iki uc sene igneyle cogu kiside sperm cikar zaten.Bunuda heryerde paylasirlar durust olsalar gercekten hak yemeyen olsalar basarisizliklarini ve nedenini paylasirlar.Fakat butun doktorlar hastasinin maddi durumunu sormaz.1 Anlastigi aktar vardir 2 anlastigi eczaneci vardir 3 anlastigi bitkisel urun satan yerler vardir.Yani en iyisi gidin devlet hastenesinde profosore en azindan maddi yonden fazla bisey kaybetmez tahlillerinizi ucretsiz yaptirirsiniz.KISACA OZEL DOKTORLARA GITMEYIN.ELINIZI VERIP KOLUNUZU ALIRLAR.Helede dini kullananlara hic yanasmayin. Onlar basarisizliklarini dinin arkasina saklanarak ortmeye calisirlar.Kendinize iyi bakin...
Ara
(09-06-2018, Saat: 23:12)Vol1 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Herkeze selam.Bende azoluyum.Bizim hastaligimizin kesin bir caresi yok.dusunun care bulundugunda bu doktorkar ilac sirketleri aktarlar vb. nasil para kazananacaklar. Onun icin siz kendinizi taniyin arastirin butun bildiginiz doktorlarin sitesine bakin.Internette arastirma yapin.ben 2 yildir arastiriyorum okuyorum. Nerdeyse doktarlar kadar olmasada elbet bir bilgi birikimim oldu.Doktorlarin hatta proflarin yapacagi fazla bisey yok.onlar kendi cebini dusunuyolar.500 hastasi varsa dort bestanesinde tek tuk sperm cikmistir.onlarda cogunlukla hipodur.hipoluyu bana getirin bende bir senede iyilestiririm.onemli olan testis kaynakli hastalari iyilestirmek.Cogu doktor bunlari iyilestiremez.Yani normal yoldan cocuk olmaz.iki uc sene igneyle cogu kiside sperm cikar zaten.Bunuda heryerde paylasirlar durust olsalar gercekten hak yemeyen olsalar basarisizliklarini ve nedenini paylasirlar.Fakat butun doktorlar hastasinin maddi durumunu sormaz.1 Anlastigi aktar vardir 2 anlastigi eczaneci vardir 3 anlastigi bitkisel urun satan yerler vardir.Yani en iyisi gidin devlet hastenesinde profosore en azindan maddi yonden fazla bisey kaybetmez tahlillerinizi ucretsiz yaptirirsiniz.KISACA OZEL DOKTORLARA GITMEYIN.ELINIZI VERIP KOLUNUZU ALIRLAR.Helede dini kullananlara hic yanasmayin. Onlar basarisizliklarini dinin arkasina saklanarak ortmeye calisirlar.Kendinize iyi bakin...
Geçmiş olsun hisgeldiniz aramıza 
Tedavinizden be tecrübeleriniz den bahsedermisiniz
Ara
(09-06-2018, Saat: 23:12)Vol1 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Herkeze selam.Bende azoluyum.Bizim hastaligimizin kesin bir caresi yok.dusunun care bulundugunda bu doktorkar ilac sirketleri aktarlar vb. nasil para kazananacaklar. Onun icin siz kendinizi taniyin arastirin butun bildiginiz doktorlarin sitesine bakin.Internette arastirma yapin.ben 2 yildir arastiriyorum okuyorum. Nerdeyse doktarlar kadar olmasada elbet bir bilgi birikimim oldu.Doktorlarin hatta proflarin yapacagi fazla bisey yok.onlar kendi cebini dusunuyolar.500 hastasi varsa dort bestanesinde tek tuk sperm cikmistir.onlarda cogunlukla hipodur.hipoluyu bana getirin bende bir senede iyilestiririm.onemli olan testis kaynakli hastalari iyilestirmek.Cogu doktor bunlari iyilestiremez.Yani normal yoldan cocuk olmaz.iki uc sene igneyle cogu kiside sperm cikar zaten.Bunuda heryerde paylasirlar durust olsalar gercekten hak yemeyen olsalar basarisizliklarini ve nedenini paylasirlar.Fakat butun doktorlar hastasinin maddi durumunu sormaz.1 Anlastigi aktar vardir 2 anlastigi eczaneci vardir 3 anlastigi bitkisel urun satan yerler vardir.Yani en iyisi gidin devlet hastenesinde profosore en azindan maddi yonden fazla bisey kaybetmez tahlillerinizi ucretsiz yaptirirsiniz.KISACA OZEL DOKTORLARA GITMEYIN.ELINIZI VERIP KOLUNUZU ALIRLAR.Helede dini kullananlara hic yanasmayin. Onlar basarisizliklarini dinin arkasina saklanarak ortmeye calisirlar.Kendinize iyi bakin...
Öncelikle hoşgeldiniz Vol1,
Bende sizin gibi araştırıyorum sanırım tecrübem sizden bir yıl da fazla.
Hipolular ile bizim durumdakileri bir tutmamak lazım kategorilerken onları bizimle aynı torbaya koymamak lazım. Bunu yayınlasa da doktor herkes bilirki bunlar hipoludur.
Çoğu doktor iyileştiremez demişsiniz doğru bence de iyileştiremiyorlar prof dediğimiz bir çoğu hemen bir mikrotese çıkmazsa hemen evlat edinin diyor ya da yalandan br tedavi ve tekrar tese yapıp kndırmaya çalışıyor. Dediğiniz gibi bitkisel kullanmaya yönlendiren kimse yok sadece modern tıp var onlar için.
Zaten azolı olup da normal yolla çocuk bekleyen duymadım. Olursa da mucizedir. İki üç sene iğne kullananda zaten çıkar demişsiniz ama bu tedaviyi bizim gibi iki sene  üç sene değil 7-8 senedir uğraşan var olsa onlarda olurdu.
Dediğim gibi hiçbir modern tıp uygulayan doktorlar aktara yönlendirmiyor eczaneye de yönlendirmiyor bitkisel ürün tavsiye etmiyor ben iki prof ta bizzatihi yaşadım bu durunmu.
Sperm tahlilimiz haricindeki tahlillerimi devlette yaptırıyorum zaten. Sizde iki yıldır araltırdığınıza göre biz azoluların normal sperm testinden daha çok detaylı teste ihtiyacı var. Haploid bakma fish boyama, germ sayısının analiz edilmesi elonge lerin takip edilmesi vb.
Benim 3 senedir gördüğüm bu sektörde din ile dıa ile bu tedavşyi destekleyen bir doktor var siz sanırım onu kasdediyorsunuz ancak onun başarısızlığını biliyorsanız bilgilendirin bizde bilelim. Aynı hatalara düşmeyelim.
Son olarak, sizin azo seviyeniz nedir kendi uyguladığınız tedaviniz ile ilerleme kaydediyor musunuz? Bizi aydınlatırsanız memnun olurum.
Ara
Ayrıca proflar birşey yapamaz demişsiniz ancak devlette prpf a gidin demişsiniz. Devletteki prof diğerlerinden farklı ne yapacak? Eğer çözümü yoksa neden devlete gidip ekstradan hormon alalım.
SİZİn mantığınıza göre biz elimizi eteğimizi umudumuzu bırakalım. Direk evlatlık alalım. 
Biz de net çözümünün olmadığını bilerek bir umut kayığına binip ya nasip deyip çıktık.

Bizi bu süreçte kandırmaya çalışan her türlü insan(doktor, aktar, eczane, embriyolog, algı odakları) hakkımız üzerlerinde olacaktır. Saygılar
Ara
Öncelikle hoşgeldiniz Vol1,
Bende sizin gibi araştırıyorum sanırım tecrübem sizden bir yıl da fazla.
Hipolular ile bizim durumdakileri bir tutmamak lazım kategorilerken onları bizimle aynı torbaya koymamak lazım. Bunu yayınlasa da doktor herkes bilirki bunlar hipoludur.
Çoğu doktor iyileştiremez demişsiniz doğru bence de iyileştiremiyorlar prof dediğimiz bir çoğu hemen bir mikrotese çıkmazsa hemen evlat edinin diyor ya da yalandan br tedavi ve tekrar tese yapıp kndırmaya çalışıyor. Dediğiniz gibi bitkisel kullanmaya yönlendiren kimse yok sadece modern tıp var onlar için.
Zaten azolı olup da normal yolla çocuk bekleyen duymadım. Olursa da mucizedir. İki üç sene iğne kullananda zaten çıkar demişsiniz ama bu tedaviyi bizim gibi iki sene  üç sene değil 7-8 senedir uğraşan var olsa onlarda olurdu.
Dediğim gibi hiçbir modern tıp uygulayan doktorlar aktara yönlendirmiyor eczaneye de yönlendirmiyor bitkisel ürün tavsiye etmiyor ben iki prof ta bizzatihi yaşadım bu durunmu.
Sperm tahlilimiz haricindeki tahlillerimi devlette yaptırıyorum zaten. Sizde iki yıldır araltırdığınıza göre biz azoluların normal sperm testinden daha çok detaylı teste ihtiyacı var. Haploid bakma fish boyama, germ sayısının analiz edilmesi elonge lerin takip edilmesi vb.
Benim 3 senedir gördüğüm bu sektörde din ile dıa ile bu tedavşyi destekleyen bir doktor var siz sanırım onu kasdediyorsunuz ancak onun başarısızlığını biliyorsanız bilgilendirin bizde bilelim. Aynı hatalara düşmeyelim.
Son olarak, sizin azo seviyeniz nedir kendi uyguladığınız tedaviniz ile ilerleme kaydediyor musunuz? Bizi aydınlatırsanız memnun olurum.
Ara
Arkadaşlar rosi yöntemi hakkında ne düşünüyorsunuz.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  KAAN AYDOS’TA TEDAVİ OLANLAR SABIRIZAZİM 146 40,511 19-04-2019, Saat: 18:47
Son Yorum: Gökyüzü
  EMRE BAKIRCIOĞLU’NDA TEDAVİ OLANLAR BURADA TOPLANALIM SABIRIZAZİM 20 2,863 15-04-2019, Saat: 22:32
Son Yorum: Gökyüzü
  CENTRUM TÜP BEBEK MERKEZİ’NDE TEDAVİ OLANLAR SABIRIZAZİM 6 2,087 19-02-2019, Saat: 00:04
Son Yorum: Umut
  TANSEL KAPLANCAN’DA TEDAVİ OLANLAR SABIRIZAZİM 15 7,302 16-02-2019, Saat: 20:53
Son Yorum: Umut
  AHMET HAKAN HALİLOĞLU’NDA TEDAVİ OLANLAR SABIRIZAZİM 13 5,520 26-10-2018, Saat: 15:51
Son Yorum: Svdacan

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 3 Ziyaretçi