Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 4.83/5 - 6 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CELALETTİN PERU’DA TEDAVİ OLANLAR

Azfc a ve b delesyonu haricinde azospermiye neden olabilecek baska bir gen taraması var mı bildiğiniz arkadaşlar. Sadece bu 3 gene mi bakılıyor. Mesela benim azfc a ve b de bir delesyon çıkmadı. Şimdi tamamen bu azosperm genetik değil demekki diyebiliyor muyuz.
Ara
(11-02-2019, Saat: 18:23)Srdr83 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Azfc a ve b delesyonu haricinde azospermiye neden olabilecek baska bir gen taraması var mı bildiğiniz arkadaşlar. Sadece bu 3 gene mi bakılıyor. Mesela benim azfc a ve b de bir delesyon çıkmadı. Şimdi tamamen bu azosperm genetik değil demekki diyebiliyor muyuz.

Birde karyotip testi var kromozomlara bakiliyor kliniferter sendromu olup olmadigina bakiyorlar
Ara
Arkadaslar bizde celalettin hocada tedavi görmeye başladık mümkünse vatsap grubuna benide eklermisiniz
Ara
Arkadaşlar lütfen sonuçlara bi yorum yapın. Spermatid yuzde 25. Yuvarlalhucre 600.000 yuvarlak hücre oranı yüzde 64. Immatur germ 100.000 orani yuzde 36. Elonge spermatid ( 5-6) olarak görünüyor.

Bir de ben ilk defa elonge yi görüyorum. Tedaviye başlamadım daha. Andromed sonuçlarına gözü kapalı güvenmeliyim.
Ara
(16-02-2019, Saat: 11:13)Srdr83 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar lütfen sonuçlara bi yorum yapın. Spermatid yuzde 25. Yuvarlalhucre 600.000 yuvarlak hücre oranı yüzde 64. Immatur germ 100.000 orani yuzde 36. Elonge spermatid ( 5-6) olarak görünüyor.

Bir de ben ilk defa elonge yi görüyorum.  Tedaviye başlamadım daha. Andromed sonuçlarına gözü kapalı güvenmeliyim.
Sizin durum iyiymis. Benim ve bircok arkadasin baslangicta cok daha kotuydu. Kac ay sonra o seviyeleri gorebildik. Buradan cikan sonuca gore evet guvenebiliriz.
Hiç döktüğünüz meniye bakmaz mısınız? Onu siz mi yaratıyorsunuz, yoksa yaratan biz miyiz? (Vâkıa 58-59)
Ara
Arkadaşlar benden sonra iki arkadaşımız daha MESA operasyonu oldu şükürler olsun ikisinde de sperm bulundu canlı. İkisi de iki kere mikrotese olmuş birisi

Hatta bir arkadaşımızda uzun yıllardı tedavi görmesine rağmen hiç sperm görülmemişti. En iyi görünen son dönemlerde grade 4’tü ve bugün MESA’da çıkışı oldu canlı sağlam spermler.

Yine Celalettin Hoca ve Semra hocanın değerlendirip yönlendirmesi ve Ahmet Halan HALİLOĞLU hocanın becerisiyle gerçekleşti.

Hepsine çok teşekkürler.
Ara
Heart 

(18-02-2019, Saat: 13:05)Arzu93 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba arkadaslar bizde gecen sene ocak ayinda basladik celalettin hocamda tedaviye. Almanyada yasiyoruz. Esim ameliyat oldu ve sertoli cell only sendrom teshisi kondu. Bi hafta önce yine istanbuldaydik andromedde sonuclar hep sıfır cikinca hocam bizi ankaraya semra hanimin yanina yolladi. Orda test sonucu spermatid elonge 4 cikti. Hocam tedavi ortalama 1 sene daha sürer dedi. Sizdede andromede sonuc bizim gibi 0 cikiyor mu?
Ara
@Arzu93 ben yukarida sonucu yazmistim. Ben de hic elonge gorumemisti daha önce andromedde verdiğim tahlilde çıktı mesela.

Andromedde neden sıfır çıkmış. Ya da diğerinde niye elonge çıkmış.biraz tuhaf değil mi
Ara
(18-02-2019, Saat: 13:21)Srdr83 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Arzu93 ben yukarida sonucu yazmistim. Ben de hic elonge gorumemisti daha önce andromedde verdiğim tahlilde çıktı mesela.

Andromedde neden sıfır çıkmış. Ya da diğerinde niye elonge çıkmış.biraz tuhaf değil mi

Hocama bu soruyu sordum semra hanımım kullandığı daha kuvvetli ve özel bi madde varmış. Dolayısıyla yüzde yüz net olarak tüm içeriği görebiliyormuş. 
Bu ara sormak istediğim başka bi sorum olacak. Bu gruba nasıl üye olabilirim daha tam çözmüş değilim. Erkeklerin kullandığı whats app grubunuz var mi? Ve eşlerinizin kullandığı whats app grubu var mi? Olsa süper olur. Kadın kadına dertlesmis olurduk Smile)
Ara
Var bayanların ve erkeklerin grupları
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  KAAN AYDOS’TA TEDAVİ OLANLAR SABIRIZAZİM 146 40,511 19-04-2019, Saat: 18:47
Son Yorum: Gökyüzü
  EMRE BAKIRCIOĞLU’NDA TEDAVİ OLANLAR BURADA TOPLANALIM SABIRIZAZİM 20 2,863 15-04-2019, Saat: 22:32
Son Yorum: Gökyüzü
  CENTRUM TÜP BEBEK MERKEZİ’NDE TEDAVİ OLANLAR SABIRIZAZİM 6 2,087 19-02-2019, Saat: 00:04
Son Yorum: Umut
  TANSEL KAPLANCAN’DA TEDAVİ OLANLAR SABIRIZAZİM 15 7,302 16-02-2019, Saat: 20:53
Son Yorum: Umut
  AHMET HAKAN HALİLOĞLU’NDA TEDAVİ OLANLAR SABIRIZAZİM 13 5,520 26-10-2018, Saat: 15:51
Son Yorum: Svdacan

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 3 Ziyaretçi