Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 4.86/5 - 7 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CELALETTİN PERU’DA TEDAVİ OLANLAR

Celalettin Hoca’da azospermi tedavisi görmekte olan veya olmayı düşünen herkesi buraya bekliyoruz.
Ara
Ben bir yıldır Celalettin hoca’da tedavi görüyorum.
Tedavi başlangıcı öncesi %2 spermatid var idi. Kendisi hormon iğneleri destek ilaçları ve bitkisel ürünler ile tedaviyi destekliyor. Yani modern tıp ve alternatif tıp bir arada.

Kendisine  ilk gittiğimde haydi bismillah başlıyoruz biz tedaviyi yapacağız verecek olan allahtır demişti ozaman demiştim en azından inanarak yapn bir doktor herşeyi maddeye bağlamıyordu. 

Şükür bugünümüze
Ara
İç hastalıkları branşı
Birçok azooo hastasını çözüme kavuşturmuş bir doktordur kendisi
Ara
Kendisi de bir zamanlar aynı dertten muzdarip olup bunun ğzerine kafa yoruyor ve daha sonrasında bu alanda klasik doktorların dışında tedavi uyguluyor.
Ara
(30-05-2018, Saat: 13:35)SaliHilal Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kendisi de bir zamanlar aynı dertten muzdarip olup bunun ğzerine kafa yoruyor ve daha sonrasında bu alanda klasik doktorların dışında tedavi uyguluyor.

Aynen kendiside bu dertten muzdarip mis banada anlatmıştı ...
Ara
Bn temmuz ayın da 2 yıldayım yüzde 4 spermatidile başladım celaleddin hocaya geçmiş tedavilerimi ve yaşadığım iki tane teseyi anlattım biri kaan aydos birde tansel kaplancanda ve sonuç sıfır olduğunu söyledim ve ikisininde kök hücreyi bekle çalışmalar sürüyor felan dediler dedim, keşke tese olmasaydın dedi  ve allah ol der ve olur dedi hocamızın bu yaklaşımları tüm hastalarını memnun ediyor ve inancı artıyor allah razı olsun diyor ve tüm arkadaşlarıma tez zamanda evlatlarını kucaklarına almaları için duacıyım
Ara
(02-06-2018, Saat: 00:51)Bybtl5703 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bn temmuz ayın da 2 yıldayım yüzde 4 spermatidile başladım celaleddin hocaya geçmiş tedavilerimi ve yaşadığım iki tane teseyi anlattım biri kaan aydos birde tansel kaplancanda ve sonuç sıfır olduğunu söyledim ve ikisininde kök hücreyi bekle çalışmalar sürüyor felan dediler dedim, keşke tese olmasaydın dedi  ve allah ol der ve olur dedi hocamızın bu yaklaşımları tüm hastalarını memnun ediyor ve inancı artıyor allah razı olsun diyor ve tüm arkadaşlarıma tez zamanda evlatlarını kucaklarına almaları için duacıyım

Şuanki spermatid oranı kaç 2 teseye ve 2 senelik tedaviye göre
Ara
Merhaba Sertoly cell olup celalettin beye giden var mi acaba.gelişmeleriniz
hakkında bilgi verirseniz sevinirim
Ara
(07-06-2018, Saat: 13:07)Kdrdnd Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba Sertoly cell olup celalettin beye giden var mi acaba.gelişmeleriniz

merhaba bizim teşhisimiz sertoliydi ama celalettin hoca da örnek verince elongelerimiz çıktı. Yavaş yavaş gelişme kaydediyoruz biz
Ara
(07-06-2018, Saat: 14:15)sociologist Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(07-06-2018, Saat: 13:07)Kdrdnd Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba Sertoly cell olup celalettin beye giden var mi acaba.gelişmeleriniz

merhaba bizim teşhisimiz sertoliydi ama celalettin hoca da örnek verince elongelerimiz çıktı. Yavaş yavaş gelişme kaydediyoruz biz

Çok sevindim sizin adınıza bizde bayramdan sonra gitmeyi düşünüyoruz inşallah.su anda kaan beydeyiz ama bi gelişme kaydedemedik

sociologist

Çok sevindim sizin adınıza bizde bayramdan sonra gitmeyi düşünüyoruz inşallah.su anda kaan beydeyiz ama bi gelişme kaydedemedik
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  AHMET HAKAN HALİLOĞLU’NDA TEDAVİ OLANLAR SABIRIZAZİM 15 8,433 03-06-2019, Saat: 19:58
Son Yorum: Svdacan
  KAAN AYDOS’TA TEDAVİ OLANLAR SABIRIZAZİM 151 58,736 28-05-2019, Saat: 01:00
Son Yorum: Gökyüzü
  EMRE BAKIRCIOĞLU’NDA TEDAVİ OLANLAR BURADA TOPLANALIM SABIRIZAZİM 20 5,950 15-04-2019, Saat: 22:32
Son Yorum: Gökyüzü
  CENTRUM TÜP BEBEK MERKEZİ’NDE TEDAVİ OLANLAR SABIRIZAZİM 6 3,548 19-02-2019, Saat: 00:04
Son Yorum: Umut
  TANSEL KAPLANCAN’DA TEDAVİ OLANLAR SABIRIZAZİM 15 10,229 16-02-2019, Saat: 20:53
Son Yorum: Umut

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 6 Ziyaretçi