Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 4.86/5 - 7 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CELALETTİN PERU’DA TEDAVİ OLANLAR

normal spermıogram testi cogu yerde 100-150 TL arası degiyor. 300 tl fazla degılmı arkadaslar. birde benim kafama bir şey takılıyor. ben daha önce birkaç ürolog a sordugum da İstanbul da bir labaratuar detaylı sperm testine bakıyor diye sormuştum spermatid ve spermotosit i görüyor demiştim. ürolog bana öyle şey olmaz demişti tese den alınan doku dan anlaşılır demişti bana. ayrıca sadece türkiye de bir yerde bakılıyor. insanın aklına şu soru geliyor. türkiye de başka bir cihaz yada bu teste bakan kişi neden yok. bir tane cihaz ve bir kişi olması sizlere ne kadar güven veriyor. benim aklımda soru işarateleri oluştu detaylı denilen sperm testi ile. bilen bir arkadaş bizi bilgilendirirse seviniriz.
Ara
Merhaba arkadaşlar, bugün itibariyle Celalettin Hocama tedavi olmaya başladım. Allah'ın izniyle hepimizin umudu yeşerir inşallah ?? Siz değerli arkadaşlardan ricam Telegram veya WhatsApp grubuna beni dahil etmeniz. Sevgilerimle..
Ara
(01-07-2019, Saat: 12:54)Başkan76 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: normal spermıogram testi cogu yerde 100-150 TL arası degiyor. 300 tl fazla degılmı arkadaslar. birde benim kafama bir şey takılıyor. ben daha önce birkaç ürolog a sordugum da İstanbul da bir labaratuar detaylı sperm testine bakıyor diye sormuştum spermatid ve spermotosit i görüyor demiştim. ürolog bana öyle şey olmaz demişti tese den alınan doku dan anlaşılır demişti bana. ayrıca sadece türkiye de bir yerde bakılıyor. insanın aklına şu soru geliyor. türkiye de başka bir cihaz yada bu teste bakan kişi neden yok. bir tane cihaz ve bir kişi olması sizlere ne kadar güven veriyor. benim aklımda soru işarateleri oluştu detaylı denilen sperm testi ile. bilen bir arkadaş bizi bilgilendirirse seviniriz.
Daha once size bildigim kadariyla cevap vermistim. Asagidaki baglantidan tekrar okuyabilirsiniz. Ayni hususu birden fazla konu altina yazmayiniz. 
http://azospermihastalari.com/showthread...81#pid1881

Fiyat konusunda ne yapabiliriz? Isletme sahibi degiliz ki! Biz de hastayiz. Baska bir yer biliyorsaniz paylasin, biz de degerlendirelim.
Hiç döktüğünüz meniye bakmaz mısınız? Onu siz mi yaratıyorsunuz, yoksa yaratan biz miyiz? (Vâkıa 58-59)
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  AHMET HAKAN HALİLOĞLU’NDA TEDAVİ OLANLAR SABIRIZAZİM 17 7,383 8 saat önce
Son Yorum: Umut
  KAAN AYDOS’TA TEDAVİ OLANLAR SABIRIZAZİM 151 53,108 28-05-2019, Saat: 01:00
Son Yorum: Gökyüzü
  EMRE BAKIRCIOĞLU’NDA TEDAVİ OLANLAR BURADA TOPLANALIM SABIRIZAZİM 20 4,869 15-04-2019, Saat: 22:32
Son Yorum: Gökyüzü
  CENTRUM TÜP BEBEK MERKEZİ’NDE TEDAVİ OLANLAR SABIRIZAZİM 6 3,001 19-02-2019, Saat: 00:04
  TANSEL KAPLANCAN’DA TEDAVİ OLANLAR SABIRIZAZİM 15 9,250 16-02-2019, Saat: 20:53

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 8 Ziyaretçi