Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 4.86/5 - 7 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CELALETTİN PERU’DA TEDAVİ OLANLAR
ARKDASLAR herkese iyi gunler bisey rica etsem ay sonunda celalettin hocaya randevu aldik istedigi fsh lh e2 prolaktin testestron ve inhibin b testini dahiliyeden mi yaptirdiniz uroloji polikligindenmi bunu ogrenmek istiyorum tesekkurler
Ara
(09-09-2019, Saat: 13:35)cpthd Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ARKDASLAR herkese iyi gunler bisey rica etsem ay sonunda celalettin hocaya randevu aldik istedigi fsh lh e2 prolaktin testestron ve inhibin b testini dahiliyeden mi yaptirdiniz uroloji polikligindenmi bunu ogrenmek istiyorum tesekkurler
Her ikisi de yapar. Inhibin b ye her yer bakmıyor yalnız. Üniversite hastaneleri yapar genelde. Forumda inhibin b diye aratin. Diğer hormonlar devlet hastanelerinde yaptırılabilir.
Hiç döktüğünüz meniye bakmaz mısınız? Onu siz mi yaratıyorsunuz, yoksa yaratan biz miyiz? (Vâkıa 58-59)
Ara
(08-09-2019, Saat: 19:14)umutisigim Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(08-09-2019, Saat: 17:41)Umut Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 3 ayda sonuç alınması çok zor. Nadir de olsa olabiliyor ama zor. Doktorun kendisi zaten 2 sene veriyor. Tese yoksa genelde 1 senede sonuç alınıyor. Biraz sabretmek gerekiyor. Sizden daha kötü başlayıp sperm cıkışı olan arkadaşlarımız var. Çokca paylaştık.
tabiki benimki sadece bir ihtimal ama hiç ilerleme olmaması elonge bile çıkmaması 3 ay içinde çok üzdü bizi.bizim fsh değerimizin lh tan geride kalması tedavimizi daha da zorlayan birşey mi onu merak ediyorum.

Geçmiş olsun arkadaşım. Ben 9 ayda elonge'ye sahip oldum mesela. Sabretmekte fayda var. 3 ayda büyük ilerleme kaydetmek düşük bir ihtimal maalesef. o yüzden panik yapma. bir kere önce fostimon ile fsh değerin yükselecek ondan sonra elongeler çıkacak. an azından bende öyle oldu. fostimondan sonra elonge çıktı 9.ayımda. o yüzden telaşlanmana gerek yok. Rahatsızlığımız maalesef yavaş yavaş tedavi edilebilen bir tür.
Ara
Yarın Celalettin Hoca'ya randevum var testlerden inhibin-b testini verirken 10 gün sonra çıkar dediler bugün 15. gün henüz çıkmadı hastaneyi aradım laboratuar ile görüştüm yarın akşam çıkacak gözüküyor dedi daha kısa zamanda çıkması için yardımcı olacağını söyledi ama olurda çıkmazsa ne yapmamı önerirsiniz gideyim mi Celalettin Hoca'ya ertesi gün sonucu göndersem olur mu sizce
Ara
(11-09-2019, Saat: 11:04)Kartal28 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yarın Celalettin Hoca'ya randevum var testlerden inhibin-b testini verirken 10 gün sonra çıkar dediler bugün 15. gün henüz çıkmadı hastaneyi aradım laboratuar ile görüştüm yarın akşam çıkacak gözüküyor dedi daha kısa zamanda çıkması için yardımcı olacağını söyledi ama olurda çıkmazsa ne yapmamı önerirsiniz gideyim mi Celalettin Hoca'ya ertesi gün sonucu göndersem olur mu sizce
Onu sonradan götürseniz de olur. Veya çıkan sonucu hocaya gönderirsiniz daha sonra.
Hiç döktüğünüz meniye bakmaz mısınız? Onu siz mi yaratıyorsunuz, yoksa yaratan biz miyiz? (Vâkıa 58-59)
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  AHMET HAKAN HALİLOĞLU’NDA TEDAVİ OLANLAR SABIRIZAZİM 15 9,417 03-06-2019, Saat: 19:58
Son Yorum: Svdacan
  KAAN AYDOS’TA TEDAVİ OLANLAR SABIRIZAZİM 151 64,007 28-05-2019, Saat: 01:00
Son Yorum: Gökyüzü
  EMRE BAKIRCIOĞLU’NDA TEDAVİ OLANLAR BURADA TOPLANALIM SABIRIZAZİM 20 6,995 15-04-2019, Saat: 22:32
Son Yorum: Gökyüzü
  CENTRUM TÜP BEBEK MERKEZİ’NDE TEDAVİ OLANLAR SABIRIZAZİM 6 4,016 19-02-2019, Saat: 00:04
Son Yorum: Umut
  TANSEL KAPLANCAN’DA TEDAVİ OLANLAR SABIRIZAZİM 15 11,079 16-02-2019, Saat: 20:53
Son Yorum: Umut

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 6 Ziyaretçi