Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İzmir’de inhibin b testi nerede yapılıyor?

EArkadaşlar Celalettin Hocadan randevu almadan önce inhibin b testi yaptıracak fakat üniversite hastanelerinde yapılıyormuş diye duyduk. Ege Üniversitesi aradık ama yapmıyoruz dediler. İzmir’de bu testi yaptıran var mi? Nerede yaptırabiliriz?
Ara
(27-08-2018, Saat: 12:49)Gurses123 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: EArkadaşlar Celalettin Hocadan randevu almadan önce inhibin b testi yaptıracak fakat üniversite hastanelerinde yapılıyormuş diye duyduk. Ege Üniversitesi aradık ama yapmıyoruz dediler. İzmir’de bu testi yaptıran var mi? Nerede yaptırabiliriz?

İzmirde hiçbir hastanede yapılmıyor kardeşim İstanbulda Andromed kliniğinde yapılıyor. Bende izmirde oturuyorum. 7.aydayız tedavide.

İsterseniz grşbiliriz 05424751259 numaram konuyla ilgili yardımcı olabilirim Rabbim şifa versin inşallah
Ara
(29-08-2018, Saat: 22:38)Bıldırcın 35 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(27-08-2018, Saat: 12:49)Gurses123 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: EArkadaşlar Celalettin Hocadan randevu almadan önce inhibin b testi yaptıracak fakat üniversite hastanelerinde yapılıyormuş diye duyduk. Ege Üniversitesi aradık ama yapmıyoruz dediler. İzmir’de bu testi yaptıran var mi? Nerede yaptırabiliriz?

İzmirde hiçbir hastanede yapılmıyor kardeşim İstanbulda Andromed kliniğinde yapılıyor. Bende izmirde oturuyorum. 7.aydayız tedavide.

İsterseniz grşbiliriz 05424751259 numaram konuyla ilgili yardımcı olabilirim Rabbim şifa versin inşallah

İyi akşamlar, biolab'da yaptırdık biz testi ama onlar da ankaraya gönderip sonucunu bize ilettiler zaten. Neyse en azından izmirde halletmiş olduk. Önümüzdeki hafta celalettin beye gidiyorum. Hayırlısı olsun bakalım.
Ara
(29-08-2018, Saat: 22:38)Bıldırcın 35 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Inhibin b nerede yaptirabilirim
Manisadayim
Ara
(10-01-2019, Saat: 22:59)fulenex Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(29-08-2018, Saat: 22:38)Bıldırcın 35 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İzmirde hiçbir hastanede yapılmıyor kardeşim İstanbulda Andromed kliniğinde yapılıyor. Bende izmirde oturuyorum. 7.aydayız tedavide.

Inhibin b nerede yaptirabilirim
Manisadayim
Universite ve arastirma hastanelerine muracaat edebilirsiniz. Biraz gec cikabilir. Celalettin hocaya ilk gidisinizde yaptirmasaniz, cok da sikinti olacagini sanmam. Ya da 250 TL verip andromed laboratuarinda (istanbul) yaptiracaksiniz. Ne yazik ki her yer yapmiyor. Ucretsiz veya daha uyguna yaptirdiginizda bizlerle de paylasirsaniz seviniriz.
Hiç döktüğünüz meniye bakmaz mısınız? Onu siz mi yaratıyorsunuz, yoksa yaratan biz miyiz? (Vâkıa 58-59)
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi