Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 4/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KAAN AYDOS’TA TEDAVİ OLANLAR

Bu nasıl birşey ama ya herkes sırayla kesiliyor. Ben murad başarda tese oldum kaan dan olmaktan kaçtımSmile

Bazen diyorum ki kaan aydos un mikrotese oranını sorsak söyler mi? Bugüne kdar kestiklerinden başarı oranı nedir? Tahmin ediyprum yüz kişide 20 başarı bile yoktur.  Keşke okusa da oranlrı söylese
Ara
(30-05-2018, Saat: 22:00)Anneben Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(30-05-2018, Saat: 20:36)Umut_02 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tabiki biz yaklasik 2 yila yakindir Kaan hocadan tedavi goruyoruz ilk etapda igne tedavisi verdi hormanlar icin hormanlar biraz duzelince Tese yapalim dedi yaptik sonuç olumsuz tese den alinan hucreleri mikrogene gonderdi lim degerlerine  bakti markirlarin hepsinin olumlu geldigini tedaviye devam edilecegi soylendi ve uc aylik tedavi sonucu sperm fish  boyamasi tahlilini istedi yaptik sonuc olumsuz haploid hucre cikisi  olmadi gecen ay ilac degisikligi yapti 3 ay  icin bundada haploid hücre cikmadigi takdirde yapilacak birsey olmadigini soyledi
Merhaba arkadaşım.bizde Kaan hoca da ekim ayından beri tedavideyiz.ilk başta iğne tedavisi olduk geçen ay Mikro Tese olduk.sonuç sıfır.tese de alınan değerleri Mikrogene gönderdi ve haploit hücre çıkmadı.tese öncesi yapılan markırlarda tek PC’na değerimiz vardı.alınan tese örneğinde lim değerimiz de düşük olsa pozitif geldi.Şimdi promen k şase ve resveratrol solgar 200 mg verdi.1 ay sonra fısh testi istedi tekrar.Siz hangi ilaçları kullandınız tese sonrası?

Merhaba geçmiş olsun tekrar ben tese olmaktan son anda kurtuldum 
Suan bitkisel ve tıbbi ayanda tedavi oluyorum meronel ve ovitrelle iğne kullanıyorum 
İmmotil çıkışı oldu 3 adet tedaviye davam bayramdan sonra tekrar test vereceğim 
Detaylı spermiyogram testi çıkan sonuca göre hareket edeceğiz tedavi icin 
Yanlız gitmiş olduğum 2 doktor da ürolok tese dedi ben olmadım 
Şuanki doktorum önce tedaviden yana
Ara
(30-05-2018, Saat: 22:18)SaliHilal Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu nasıl birşey ama ya herkes sırayla kesiliyor. Ben murad başarda tese oldum kaan dan olmaktan kaçtımSmile

Bazen diyorum ki kaan aydos un mikrotese oranını sorsak söyler mi? Bugüne kdar kestiklerinden başarı oranı nedir? Tahmin ediyprum yüz kişide 20 başarı bile yoktur.  Keşke okusa da oranlrı söylese
Arastirmalarima göre forumlardaki insanlar önce tese olup sonra tedaviye başlamış
Tedavi var ise niye önce tese yapiyorlarki onu anlamıyorum 
Tese yapıyor yok diyor sana tedavi diyor 
Hep böyle yazmışlar sizede tedavi yaptılarmi hiç yoksa direk tesemi Oldunuz...
Ara
(31-05-2018, Saat: 05:03)Gökyüzü Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(30-05-2018, Saat: 22:18)SaliHilal Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu nasıl birşey ama ya herkes sırayla kesiliyor. Ben murad başarda tese oldum kaan dan olmaktan kaçtımSmile

Arastirmalarima göre forumlardaki insanlar önce tese olup sonra tedaviye başlamış
Tedavi var ise niye önce tese yapiyorlarki onu anlamıyorum 
Tese yapıyor yok diyor sana tedavi diyor 
Hep böyle yazmışlar sizede tedavi yaptılarmi hiç yoksa direk tesemi Oldunuz...

Hayır tedavisiz direk tese.
Ara
(30-05-2018, Saat: 22:00)Anneben Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(30-05-2018, Saat: 20:36)Umut_02 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tabiki biz yaklasik 2 yila yakindir Kaan hocadan tedavi goruyoruz ilk etapda igne tedavisi verdi hormanlar icin hormanlar biraz duzelince Tese yapalim dedi yaptik sonuç olumsuz tese den alinan hucreleri mikrogene gonderdi lim degerlerine  bakti markirlarin hepsinin olumlu geldigini tedaviye devam edilecegi soylendi ve uc aylik tedavi sonucu sperm fish  boyamasi tahlilini istedi yaptik sonuc olumsuz haploid hucre cikisi  olmadi gecen ay ilac degisikligi yapti 3 ay  icin bundada haploid hücre cikmadigi takdirde yapilacak birsey olmadigini soyledi
Merhaba arkadaşım.bizde Kaan hoca da ekim ayından beri tedavideyiz.ilk başta iğne tedavisi olduk geçen ay Mikro Tese olduk.sonuç sıfır.tese de alınan değerleri Mikrogene gönderdi ve haploit hücre çıkmadı.tese öncesi yapılan markırlarda tek PC’na değerimiz vardı.alınan tese örneğinde lim değerimiz de düşük olsa pozitif geldi.Şimdi promen k şase ve resveratrol solgar 200 mg verdi.1 ay sonra fısh testi istedi tekrar.Siz hangi ilaçları kullandınız tese sonrası?

Günaydın  arkadasim bizim durumlar cok benziyo biz tese den sonra uc aylik merional ignesi kullandik fayda etmeyince promen ve arimidex ilaclarini verdi bir aydir  kullanıyoruz 2 ay daha  kullanacağız dua edelim olumlu olsun yoksa  tedaviyi bırakacağız
Ara
Ben Kaan Hocanın Tese’den başka çözüm önerisi olmadığını düşünüyorum. Kaan hocanın tedavilerinde nihai niyeti tese yapmak üzerine yani kalıcı çözüm bulup sperm çıkışı sağlamak, testisleri diğer sperm üretimin de görevli organlrı canlndırıp kendi kendine yetecek duruma getirmiyor. Hal böyle olunca da tese de de birşey çıkmıyor. 

BEnde kaan hocaya gittikten sonra ümitsizliğe kapıldım ve bıraktım tedaviyi 6 ay sonra şuan tedavi olduğum doktoru yine böyle sitelerden tanıştığım bir arkadaş önerdi gittik. Bir seneyi geçti bana en çok kazandırdığı şey ümit etmek oldu. Tedavisi ile şuanda 2.evre elonge spermatid oluştu. 

Ümidimizi kaybetmeden mücadeleye devam dua ya devam
Ara
(31-05-2018, Saat: 09:46)SaliHilal Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben Kaan Hocanın Tese’den başka çözüm önerisi olmadığını düşünüyorum. Kaan hocanın tedavilerinde nihai niyeti tese yapmak üzerine yani kalıcı çözüm bulup sperm çıkışı sağlamak, testisleri diğer sperm üretimin de görevli organlrı canlndırıp kendi kendine yetecek duruma getirmiyor. Hal böyle olunca da tese de de birşey çıkmıyor. 

BEnde kaan hocaya gittikten sonra ümitsizliğe kapıldım ve bıraktım tedaviyi 6 ay sonra şuan tedavi olduğum doktoru yine böyle sitelerden tanıştığım bir arkadaş önerdi gittik. Bir seneyi geçti bana en çok kazandırdığı şey ümit etmek oldu. Tedavisi ile şuanda 2.evre elonge spermatid oluştu. 

Ümidimizi kaybetmeden mücadeleye devam dua ya devam

Celaledin peru da mi tedavi  goruyorsunuz
Ara
Evet
Ara
[Merhaba arkadaşlar 
Bizde uzun bir azospermi sürecinden geçiyoruz.
Daha önce yurtdışında mikrotese ameliyatı olup olumsuz sonuç alınca yaklaşık iki yıl önce Kaan hoca da tedaviye başladık. İlk önce iğne tedavisi uyguladı onun yanında  gün aşırı klomen de kullanıyordum bir senelik bir ilaç tedavi sürecinden Sonra  ikinci mikro tese ameliyatını kaan hoca da oldum sonuc yine hüsran spermatid bulunamadı sanırım bazı markırlarda yoktu bazıları da çok düşüktü ama tedavinin devamına ümit veriyor demişti hoca şimdi bunun üzerinden 3 ay geçti ve fish testi istedi sonuç markırlar çok düşük ve haploid hücre yok. Benim kafamı karıştıran ameliyat öncesi haploid hücre çok çok düşük olsada fish testinde gözlemlenmişti ve lim, tex vesayre markırları çok düşük olsa da pozitif gelmişti.. Neden düzelme varken hoca iğneleri ve ilaçları kesip sadece reservatrol ve impryle devam etmek istiyor yani sadece vitaminlerle birşey düzelmesini bekliyor. Benimle aynı durumda olan var mı acaba şimdiye kadar herşeyin aynı olduğu birini hiç bulamadım artık ümidimiz kayıp oluyor. Ayrıca varikosel de var bende Kaan hoca varikosel ameliyatını da yaptı mikrotese ile birlikte. Benim Fsh değerim yüksek ve Testesteron düşük ayrıca hipofiz bezinde tümörüm var internette azospermi ile ilgili olduğu yazıyor ama Kaan hoca bunu ciddiye almadı sanırım Celalettin Peru hoca bu konuda bilgili bilen var mı acaba?
En son yazışmamızda tekrar bir daha ki aya fish testi istedi bu yüzden önce
Celalettin Peru hocaya gitmeyi düşünüyoruz Kaan Aydosdan ümidimi yitirdim sanırım sonuç alamayacağız tekrar fish testi istiyor bir daha ki aya ilaçsız ve vitaminlerle sizlerde ki gibi bende de bir değişiklik olacağını düşünmüyorum. 
Kusura bakmayın çok uzun oldu umuyorum ki bu mübarek ayda bizlerede bir çağre olur dualarımız kabul olur. Celalettin hoca nın tedavi yöntemini verdiği ilaçları biraz anlatabilirmisiniz acaba şimdiden teşekkürler.
Ara
Hoşgeldin Ahlil,
Geçmiş olsun öncelikle, ben kaan aydos a gittim 6 ay choriomon iğne kullandı fish testi yaptı sonunda haploid çıkmadı tmm tese yapalım dedi. Kaan hocanın öncelik hedefi tese, ya tutarsa ile bakıyır. Tüm değerler çıkmayacağını gösterse de tese yapıyor
Celalettin hocanın verdiği ilaç iğne mantığını akşam yazacağım size. Şuan mesai de telden zor oluyor.

Benim de hiçbirşey çıkmamıştı ozamnlar şimdi 2.evre elonge seviyesine geldim şükürler olsun.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  CELALETTİN PERU’DA TEDAVİ OLANLAR SABIRIZAZİM 468 127,677 Dün, Saat: 17:44
Son Yorum: Gökyüzü
  EMRE BAKIRCIOĞLU’NDA TEDAVİ OLANLAR BURADA TOPLANALIM SABIRIZAZİM 20 2,862 15-04-2019, Saat: 22:32
Son Yorum: Gökyüzü
  CENTRUM TÜP BEBEK MERKEZİ’NDE TEDAVİ OLANLAR SABIRIZAZİM 6 2,087 19-02-2019, Saat: 00:04
Son Yorum: Umut
  TANSEL KAPLANCAN’DA TEDAVİ OLANLAR SABIRIZAZİM 15 7,301 16-02-2019, Saat: 20:53
Son Yorum: Umut
  AHMET HAKAN HALİLOĞLU’NDA TEDAVİ OLANLAR SABIRIZAZİM 13 5,519 26-10-2018, Saat: 15:51
Son Yorum: Svdacan

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi