Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TANSEL KAPLANCAN’DA TEDAVİ OLANLAR

Tansel KAPLANCAN’da tedavi olanlar burada buluşalım
Ara
Bende 8-9 ay iğne tedavisi oldum. Kesinlikle ilgi alaka sıfır. Sonuçları patalojiye göndermemis. Fiyatları çok yüksek. Kesinlikle tavsiye etmiyorum.
Ara
Suan hangi hastanede calısıyor bilmiyorum ama ben ona tese olduğumda Bahçeci'deydi. hic igne ilac bisey vermeden tese yaptı. hiç bisey bulamadı. sonra yapabıleceğimiz bisey yok diyip bitirdi olayı. Elbette memnun kalan hastaları filan vardır ama bizde hic beğenmedik.
Ara
4 aydir Tansel beyde tedavi görüyorum. Fsh yüksek, inhibin b düsük
Varikosel oldum agri ve genislemis damarlar vardi. Ovitrelle ve tamoksifen verdi bakalim sonuc ne olcek.
Ara
4 ayın sonunda düşmedi mi fsh
Ara
Daha haftaya basliyorum ilaclara.
Ara
Hadi hayırlısı inş. Güzel sonuçlar alırsınız tedavi ild
Ara
(22-07-2018, Saat: 09:02)Vakıa_58_59 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hadi hayırlısı inş. Güzel sonuçlar alırsınız tedavi ild

Sagol insallah herkes en yakin zamanda iyi sonuclar alir.
Ara
Fsh yüksek lh yüksek testesteron düsük hormonlar bozuk dedi. Daha önce baska bir yerde tese oldum bulunamadi. Genetik teste sikinti yok. Delesyon falan yok. Su an orivitelle ve imprygl kullaniniyorum 2. Ayim 2. Ay sonucunda hormon testi yaptirdim. Gelisme var dedi aynen ilaclara devam etmemi söyledi. Şuan onlari kullaniyorum.
Ara
Tansel beyin 1 yıldır hastasız... 6. ayımızda tese uyguladı ve sprem buldu angel.png angel.png.. işini düzgün yapan ender doktorlardan birisidir.. teşekkürlerimi borc bilirim.. duacısyız.. şiddetle tavsiye ederim hocamı.. azo sprem hastalıgında birçok başarıya imza atmış birdoktor un hastası oldugumuz için ayrıca sansımız cok yüksek..
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  CELALETTİN PERU’DA TEDAVİ OLANLAR SABIRIZAZİM 533 198,675 06-08-2019, Saat: 12:52
Son Yorum: Gurses123
  AHMET HAKAN HALİLOĞLU’NDA TEDAVİ OLANLAR SABIRIZAZİM 15 8,433 03-06-2019, Saat: 19:58
Son Yorum: Svdacan
  KAAN AYDOS’TA TEDAVİ OLANLAR SABIRIZAZİM 151 58,736 28-05-2019, Saat: 01:00
Son Yorum: Gökyüzü
  EMRE BAKIRCIOĞLU’NDA TEDAVİ OLANLAR BURADA TOPLANALIM SABIRIZAZİM 20 5,950 15-04-2019, Saat: 22:32
Son Yorum: Gökyüzü
  CENTRUM TÜP BEBEK MERKEZİ’NDE TEDAVİ OLANLAR SABIRIZAZİM 6 3,548 19-02-2019, Saat: 00:04
Son Yorum: Umut

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi