Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TANSEL KAPLANCAN’DA TEDAVİ OLANLAR

(13-10-2018, Saat: 12:35)Tts Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tansel beyin 1 yıldır hastasız... 6. ayımızda tese uyguladı ve sprem buldu angel.png angel.png.. işini düzgün yapan ender doktorlardan birisidir.. teşekkürlerimi borc bilirim.. duacısyız.. şiddetle tavsiye ederim hocamı.. azo sprem hastalıgında birçok başarıya imza atmış birdoktor un hastası oldugumuz için ayrıca sansımız cok yüksek..
Hosgeldiniz. Hangi tur azosperm hastasi oldugunuzu, test sonuclarinizi, ilk etaptaki hormon degerlerinizi ve sonrasıni, ne tur bir tedavi uyguladigini açikca belirtebilirseniz cok iyi olur. Forumdaki herkes faydalanir.
Ara
Kendisinin instagramda paylastigi bir gonderinin altina sitemizin adini yorum olarak eklemistim. Kendisi de yanli yayin yaptigimizi, insanlari dusuncelerinden dolayi disladigimizi ifade etti. 
Ben oyle bir seyin soz konusu olmadigini, calismalarini takdir ettigimizi, cogunlugun baska doktorlarin hastalarindan olustugunu, bu nedenle boyle bir alginin olusmus olabilecegini, kendisiyle watsap uzerinden roportaj yapmak istedigimizi, sitemizde yayimlamak suretiyle hastalari birinci agizdan bilgilendirmis olacagimizi beyan ettim. 
Kendisi sadece tesekkur etmekle bu talebimi gecistirmis ve istersem bana yardimci olabilecegini soylemistir. 
Ben de meselenin sadece ben olmadigimi baska hastalara da yararli olma amacinda oldugumu belirtip, kendisine tesekkur ederek test sonuclarimi gonderecegimi ifade ettim. 
Sonrasinda benim test sonuclarimi beklemeden daha once yazdigim tum yorumlari silip beni engelledi. Demek ki bana gercekten yardimci olmak niyetinde degilmis. Halbuki yazdiklarimda olumsuz bir ifade yoktu. Gayet kibar bir sekilde dogrulari ifade etmistim. Bu saatten sonra dunyada bir tek o kalsa da yine kendisine tedavi amaciyla gitmem. Isteyen gidebilir, saygi duyarim.
Ara
(13-10-2018, Saat: 12:35)Tts Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tansel beyin 1 yıldır hastasız... 6. ayımızda tese uyguladı ve sprem buldu angel.png angel.png.. işini düzgün yapan ender doktorlardan birisidir.. teşekkürlerimi borc bilirim.. duacısyız.. şiddetle tavsiye ederim hocamı.. azo sprem hastalıgında birçok başarıya imza atmış birdoktor un hastası oldugumuz için ayrıca sansımız cok yüksek..

eşinizdeki problem neydi acaba bizde tansel beyin hastasıyız
Ara
@FATMA07 ayni seyleri ben de sordum ama cevap gelmedi. Bu uyemiz sadece bunlari yazmak icin uye olmus anlasilan. Sitedeki tek yorumu da bu zaten.
Hiç döktüğünüz meniye bakmaz mısınız? Onu siz mi yaratıyorsunuz, yoksa yaratan biz miyiz? (Vâkıa 58-59)
Ara
Bizde Tansel hocanın hastasıyız ovitrelle ve Neofertil hap verdi bu haktan kullanan varmı ne işe yarar
Ara
(16-02-2019, Saat: 20:00)Umutlu bekleyiş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bizde Tansel hocanın hastasıyız ovitrelle ve Neofertil hap verdi bu haktan kullanan varmı ne işe yarar

Ovitrelle=HCG (human koryonik gonadotropin) tedavisi demek. Tipki Pregnyl, choriomon, choragon gibi. FSH ve LH'i sifirlar. Zamanla estradiol ve testesteronda artis saglar. Spermatogonium denilen sperm kök hücrelerinin çoğalmalarını saglar. Tek basina sperm cikisi saglayacagini sanmam ama faydasi buyuk, uretimi tetikler. Bu surecte bazi hastalarda sperm testlerinde gerileme olabiliyor. Normalmis. Sonrasinda ilerleme devam ediyor tekrar. Fabrika sifirlanmis oluyor. Belirli bir seviyeden sonra (FSH, LH'in biraz onune gecince) baska etki gosteren ilaclarla hormonlar dengeleniyor. Tabi bu is planli bir sekilde, isinde uzman bir doktor tarafindan yapilmali. Bir suru igne kullandim, sonuc yok diyenlerle cok karsilastim. Hormonlarina bakiyorum, istenen seviyede de degil. Bosuna alinmis o kadar ilac. Birkac ay ilac verip sonrasinda TESE diyorsa kacin o doktordan bence. TESE'nin zararlarini defalarca anlattik.

Neofortil icin sitede ayri konu da var. Iceriginde uretim icin gerekli vitaminler maddeler var. Kullanan arkadaslar memnun ama progeny m (fertilsan m)'i daha cok tavsiye ediyorlar. Tabi takviye urunlerdir bunlar. Sadece bunu almakla azospermi cozulmez. Butuncul bakmak lazim olaya.
Hiç döktüğünüz meniye bakmaz mısınız? Onu siz mi yaratıyorsunuz, yoksa yaratan biz miyiz? (Vâkıa 58-59)
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  CELALETTİN PERU’DA TEDAVİ OLANLAR SABIRIZAZİM 468 127,677 Dün, Saat: 17:44
Son Yorum: Gökyüzü
  KAAN AYDOS’TA TEDAVİ OLANLAR SABIRIZAZİM 146 40,506 19-04-2019, Saat: 18:47
  EMRE BAKIRCIOĞLU’NDA TEDAVİ OLANLAR BURADA TOPLANALIM SABIRIZAZİM 20 2,862 15-04-2019, Saat: 22:32
  CENTRUM TÜP BEBEK MERKEZİ’NDE TEDAVİ OLANLAR SABIRIZAZİM 6 2,087 19-02-2019, Saat: 00:04
Son Yorum: Umut
  AHMET HAKAN HALİLOĞLU’NDA TEDAVİ OLANLAR SABIRIZAZİM 13 5,519 26-10-2018, Saat: 15:51
Son Yorum: Svdacan

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi