Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AHMET HAKAN HALİLOĞLU’NDA TEDAVİ OLANLAR

Ahmet Hakan HALİLOĞLU’nda tedavi olanlar burada buluşalım
Ara
Merhaba arkadaslar aranizda ahmet hakan hocanin hastasi varmi neler yapiyosunuz ne durumdasiniz tecrubelerinizi paylasirsaniz cok sevinirim. Guzel ve hayirli haberler almaniz dilegiyle
Ara
Merhaba svdcan yazını yeni okudum ben bir buçuk yıl ahmet hakan haliloğlu ile tedaviye devam ettim ama bi ilerleme kaydedemedim şimdi doktorumı değiştirdim kişilik olarak çok iyi bir insan ama tedaviyi sanki deneme yanılma yöntemiyle yapıyor gibi geldi siz ne kadar oldu tedaviye başlayalı
Ara
(24-10-2018, Saat: 20:32)Dgn42 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba svdcan yazını yeni okudum ben bir buçuk yıl ahmet hakan haliloğlu ile tedaviye devam ettim ama bi ilerleme kaydedemedim şimdi doktorumı değiştirdim kişilik olarak çok iyi bir insan ama  tedaviyi sanki deneme yanılma yöntemiyle yapıyor gibi geldi siz ne kadar oldu tedaviye başlayalı

Biz haziran ayinda gitmistik ama uc ay tedavi sonra yuzde doksan tekrar rese dedi esimde bi kere mikrotese oldu ve bidaha olmak istemiyor simdilik biraz ara verdik ama cok iyi bir insan gibi geldi bana bilmiyorum hakkimizda hayirlisi
Ara
Doktor beyde daha once tedavi gormus veya tedavisi devam etmekte olan arkadaslar burada daha detaylı bilgi paylasirlarsa herkes icin iyi olur. 

3 aylik tedavi surecinde hangi testler yapıldı,  hangi ilaclari kullandiniz, ne gibi etkileri oldu, hormon degerlerinde degisme oldu mu, tese oncesi herhangi bir on islem yapildi mi, tese oncesi hormon degerleri nasıldi vs. @Svdacan @Dgn42
Ara
Ilk mikrotese tedavisiz bir sekilde kaan aydos tarafindan yapildi ve spermatid oldugunu soyledi doktor ama devaminda bise soylemedi ve dogru duzgun ilgilenmedi. Ameliyattan iki ay sonra klomen ve bir tanede vitamin hapi verdi. Ilgisizliginden dolayi doktor degistirmeye karar verdik ve centruma gectik orda yapilan ardisik testte ikinci seviye elonge spermatidler cikti ahmet hakan hocada ilac tedavisi dedi ama esim biraz ara vermek istedigi icin biraktik suanda sadece bitkisel seyler kullaniyor esim. Hormon olarakta en bastan beri fsh hep yuksekti 15 le basladi simdi 11 e dustu. Testeronda dusuk seviyede cok dusuk degil ama alt sinira yakin bir sekilde ilerliyor. Kaan hocanin yaptigi mikrotese ameliyatinin sonucu da sertoly cell germ hucre aplazisi cikti. Allah herkesin yardimcisi olsun insallah guzel sonuclar aliriz hepimiz
Ara
(25-10-2018, Saat: 12:53)Svdacan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ilk mikrotese tedavisiz bir sekilde kaan aydos tarafindan yapildi ve spermatid oldugunu soyledi doktor ama devaminda bise soylemedi ve dogru duzgun ilgilenmedi. Ameliyattan iki ay sonra klomen ve bir tanede vitamin hapi verdi. Ilgisizliginden dolayi doktor degistirmeye karar verdik ve centruma gectik orda yapilan ardisik testte ikinci seviye elonge spermatidler cikti ahmet hakan hocada ilac tedavisi dedi ama esim biraz ara vermek istedigi icin biraktik suanda sadece bitkisel seyler kullaniyor esim. Hormon olarakta en bastan beri fsh hep yuksekti 15 le basladi simdi 11 e dustu. Testeronda dusuk seviyede cok dusuk degil ama alt sinira yakin bir sekilde ilerliyor. Kaan hocanin yaptigi mikrotese ameliyatinin sonucu da sertoly cell germ hucre aplazisi cikti. Allah herkesin yardimcisi olsun insallah guzel sonuclar aliriz hepimiz

Geçmis olsun. Her bitkisel her kişiye aynı sekilde uygulanmıyor biliyorsunuz, ters tepki verebilir. bilinçli sekilde bitkisel kullanmak gerekir ama fsh düştü dediğinize göre yaramış eşinize. 
Tese sonrası elonge spermatid görünmesi sevindirici, ilac tedavisi ile mutlu sona ulasacağınıza inanıyorum insallah.
Ara
(25-10-2018, Saat: 14:02)Hamit Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(25-10-2018, Saat: 12:53)Svdacan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ilk mikrotese tedavisiz bir sekilde kaan aydos tarafindan yapildi ve spermatid oldugunu soyledi doktor ama devaminda bise soylemedi ve dogru duzgun ilgilenmedi. Ameliyattan iki ay sonra klomen ve bir tanede vitamin hapi verdi. Ilgisizliginden dolayi doktor degistirmeye karar verdik ve centruma gectik orda yapilan ardisik testte ikinci seviye elonge spermatidler cikti ahmet hakan hocada ilac tedavisi dedi ama esim biraz ara vermek istedigi icin biraktik suanda sadece bitkisel seyler kullaniyor esim. Hormon olarakta en bastan beri fsh hep yuksekti 15 le basladi simdi 11 e dustu. Testeronda dusuk seviyede cok dusuk degil ama alt sinira yakin bir sekilde ilerliyor. Kaan hocanin yaptigi mikrotese ameliyatinin sonucu da sertoly cell germ hucre aplazisi cikti. Allah herkesin yardimcisi olsun insallah guzel sonuclar aliriz hepimiz

Geçmis olsun. Her bitkisel her kişiye aynı sekilde uygulanmıyor biliyorsunuz, ters tepki verebilir. bilinçli sekilde bitkisel kullanmak gerekir ama fsh düştü dediğinize göre yaramış eşinize. 
Tese sonrası elonge spermatid görünmesi sevindirici, ilac tedavisi ile mutlu sona ulasacağınıza inanıyorum insallah.
Insallah hepimiz guzel sonuclar aliriz. Bu bitkiselleri bunun egitimini almis bir kadin hazirliyor aslinda  hacamat ve suluk tedavisiyle paralel gidiyor insallah faydasini goruruz rabbim herkese bol bol sifa versin
Ara
Sertoli cell only ifadesi hemen hemen hepimizde var zaten. Cok takilmayin bu ifadeye. Doktorlarin geneli umutsuz konussa da ilerleme kaydeden arkadaslarimiz var. Biz aslinda esinizle de konusmak isteriz. Kendisi foruma uye mi?

Kullandiginiz bitkiselleri nereden alıyorsunuz?  Icerigi nedir? Kisinin egitimi ne üzerine?  Geleneksel tarzda mi, akupunktur/Çin tibbi, ayurvedic tip, homeopati vs? @Svdacan
Ara
(25-10-2018, Saat: 16:10)Umut Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sertoli cell only ifadesi hemen hemen hepimizde var zaten. Cok takilmayin bu ifadeye. Doktorlarin geneli umutsuz konussa da ilerleme kaydeden arkadaslarimiz var. Biz aslinda esinizle de konusmak isteriz. Kendisi foruma uye mi?

Kullandiginiz bitkiselleri nereden alıyorsunuz?  Icerigi nedir? Kisinin egitimi ne üzerine?  Geleneksel tarzda mi, akupunktur/Çin tibbi, ayurvedic tip, homeopati vs? @Svdacan

Japonyada homeopati egitimi almis.bitkilerin  japonya rusya ve kirgizistandan geldigini soylemisti karisimlari kendisi hazirliyor pek bilgi vermiyor ilaclarla ilgili sadece kullanim seklini soyluyor.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  CELALETTİN PERU’DA TEDAVİ OLANLAR SABIRIZAZİM 533 198,675 06-08-2019, Saat: 12:52
Son Yorum: Gurses123
  KAAN AYDOS’TA TEDAVİ OLANLAR SABIRIZAZİM 151 58,736 28-05-2019, Saat: 01:00
Son Yorum: Gökyüzü
  EMRE BAKIRCIOĞLU’NDA TEDAVİ OLANLAR BURADA TOPLANALIM SABIRIZAZİM 20 5,950 15-04-2019, Saat: 22:32
Son Yorum: Gökyüzü
  CENTRUM TÜP BEBEK MERKEZİ’NDE TEDAVİ OLANLAR SABIRIZAZİM 6 3,548 19-02-2019, Saat: 00:04
Son Yorum: Umut
  TANSEL KAPLANCAN’DA TEDAVİ OLANLAR SABIRIZAZİM 15 10,229 16-02-2019, Saat: 20:53
Son Yorum: Umut

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi