Forum Duyurusu: KARANLIĞA KÜFRETMEYİ BIRAK BİR MUM DA SEN YAK!
Sevgili Site Üyelerimiz;
Malumlarınız üzerine sitemiz daha çok yeni. Birçoğunuzun bildiği üzere Sitemiz tamamen her türlü şahıs/kurumdan bağımsız olarak sizler gibi Azospermi olan bir arkadaşımız tarafından kuruldu ve birkaç kişi tarafından idare edilmektedir.

Sitede amacımız;
1. Azospermi olan ailelerin bir arada olup birbirimize destek olmak,
2. Her birimiz tedavi olduğumuz doktorlar hakkında bilgi paylaşarak güzel olanı, doğru yapılanı ve yanlış olan hatalı yapılan uygulamaları öğrenerek aynı hatalara diğerlerinin düşmesini engellemek,
3. Bilinçsiz bir şekilde Mikrotese olunmasını engelleyerek bizden sonra gelecek olanlara destek olmak,
4. İlaç, Bitkisel Vb. ürünler hakkında bilgi paylaşarak birbirimizi bilinçlendirmek,
5. Hepimizin malumudur ki bizi bizden başka (aile, akraba, arkadaş vb.) kimse anlamaz/anlayamaz derdimize ortak olmaz olamaz. Bu site ile derdimizi anlayan dostlarla dertleşerek manevi olarak rahatlamaya çalışmaktır.

Bu nedenlerle, Siteye üye olan siz değerli Kader ortaklarımızı bu tedavi sürecinde yaşadıkları tecrübelerini aktarmanızı, gördüğünüz duyduğunuz olumlu/olumsuz durumları bizlerle paylaşmanızı ve paylaşım yapan arkadaşların paylaşımlarına yorumlar yaparak yalnız olmadığımızı hissettirmenizi arz ediyoruz.
Bu Siteye üye olan ya da olmayan evlat hasreti çeken tüm dostların hayırlısı ile tez zamanda muradına ulaşması dileğiyle saygılarımızı sunarız.
Site Yönetimi.
Ara