Forum Duyurusu: DESTEKLERİNİZİ BEKLİYORUZ..
SEVGİLİ DOSTLAR;

DAHA ÖNCE DE BELİRTTİĞİMİZ GİBİ BU SİTE TAMAMEN SİZLER GİBİ AZOSPERMİ TANISI KONULMUŞ BİZ KADER ORTAKLARINIZ TARAFINDAN HİÇBİR KURULUŞ, DOKTOR, KİŞİYE BAĞIMLI OLMADAN TAMAMEN ÖZGÜN BİR BİÇİMDE KURULMUŞTUR.

BU SİTENİN KURULUŞ AMACI. BİZLER GİBİ AZOSPERMİ HASTALIĞINA DÜCAR OLMUŞ AİLELER İLE DAHA SONRAKİ ZAMANLARDA MAALESEF ARAMIZA KATILACAK OLAN KADER ORTAKLARIMIZI HİÇBİR KİŞİ KURUM ETKİSİ ALTINDA OLMADAN BİLGİLENDİREREK DAHA AZ HASARLA BU SÜRECİN ATLATILMASINI SAĞLAMAK VE BİRLİKTE OLARAK GÜÇ KAZANMAYA ÇALIŞMAKTIR.

BU GAYEMİZİ YERİNE GETİRİRKEN SİZLERDEN BEKLENTİMİZ DUADAN BAŞKA BİRŞEY DEĞİLDİR VE OLMAYACAKTIR. ELBETTE BU SİTENİN İDAMESİ BİZ SİTE YÖNETİCİLERİNİN KENDİ ZAMANLARIMIZDAN TASARRUF EDEREK SALANACAKTIR VE BUNDAN HAZ DUYMAKTAYIZ. ANCAK SİTEMİZİN DAHA ÇOK KADER ORTAĞIMIZA ULAŞMASI İÇİN BİZİM GAYRETLERİMİZİN YETERSİZ KALACAĞI DA AŞİKARDIR.

AZOSPERMİ HASTALIĞI BİZ ERKEKLERDE OLSA DA MÜCADELEMİZİ EŞLERİMİZLE BİRLİKTE AİLECE VERDİĞİMİZDEN ÖTÜRÜ SADECE ERKEK DOSTLARDAN DEĞİL TÜM AİLELERDEN DESTEĞİNİZİ BEKLİYORUZ.

BU NEDENLE SİZ BİLİNÇLİ BENCİLLİKTEN UZAK DOSTLARIMIZDAN SİTEMİZE KATKILARINIZI BEKLİYORUZ.

KATKIDAN KASIT NEDİR?
TECRÜBELERİN PAYLAŞIMI,
GÜZEL GELİŞMELERİN PAYLAŞILARAK UMUT IŞIĞI YAKMAK,
YANLIŞ OLAN DURUMLARI(DOKTOR, ECZANE, BİREYSEL VB.) PAYLAŞARAK DİĞER ARKADAŞLARIN AYNI HATALARA DÜŞMESİNİN ENGELLENMESİ.
EDİNİLEN FAYDALI BİLGİLERİN PAYLAŞIMI GİBİ AKLINIZA GELEN BİLİMUM ORTAK PAYDALARIMIZDIR.

ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLERİMİZİ SUNARAK HEPİMİZİN BURAYA MUZAFFER BİR KOMUTAN EDASIYLA EŞLERİMİZİN HAMİLELİK DURUMLARINI YAZMAYI ALLAH'TAN DİLERİZ.

SAĞLICAKLA..
Ara