Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
EMRE BAKIRCIOĞLU’NDA TEDAVİ OLANLAR BURADA TOPLANALIM
Emre Bakırcıoğlu’nda tedavi olanlar burada toplanalım
Ara
2018 Haziran ayında emre Bakırcıoğlu tarafından mikro Tese ameliyatı oldum . Bir sperm bulunup dondurulduğu söylendi Aralık ayında elim hazırlanıp biri 5 gün diğeri de ona yakın iki embriyo transfer edildi ama sonuç negatif. Şimdi Şubat ayında ikinci transfer için son iki embriyo kaldı. Hayırlısı artık tutarsa ne ala tutmazsa uzun bir süre düşünmüyoruz çok yıpratıcı bir süreç çünkü. Bende İnmemiş testis sorunu vardı. 7 ve sekiz yaşlarında iki ameliyat oldum. Açıkçası pek undum yok ama uğraşmamak düşünmemek de bana yenilmek gibi geliyor o yüzden mücadele ediyoruz işte. Tabi bu süreç çok masraflı oluyor haliyle. Allah herkese yardımcı olsun
Ara
Çok geçmiş olsun.
Bir sperm bulunup 4 embriyo nasıl oldu?
Ara
(28-12-2018, Saat: 20:16)SABIRIZAZİM Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çok geçmiş olsun.

Onu yanlış yazmışım üstadım bir tüp dperm donduruldu. Raporda öyle yazıyor 4 ü mptil 20 immotil vs. Beş embriyo oluştu bi tanesi geriden geldiiii için dondurmadılar. İkisi normal beşinci gün embriyosu diğerleri de 3 veya 4 kalitesinde neyse işte sonuç olarak ilk deneme fos. İkinciye ya bakalım
Ara
(30-12-2018, Saat: 16:14)Mapişah Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(28-12-2018, Saat: 20:16)SABIRIZAZİM Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çok geçmiş olsun.

Onu yanlış yazmışım üstadım bir tüp dperm donduruldu. Raporda öyle yazıyor 4 ü mptil 20 immotil vs. Beş embriyo oluştu bi tanesi geriden geldiiii için dondurmadılar. İkisi normal beşinci gün embriyosu diğerleri de 3 veya 4 kalitesinde neyse işte sonuç olarak ilk deneme fos. İkinciye ya bakalım

genetık test yaptırmısmıydınız kendınıze
Ara
(04-01-2019, Saat: 15:19)Gökyüzü Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(30-12-2018, Saat: 16:14)Mapişah Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Onu yanlış yazmışım üstadım bir tüp dperm donduruldu. Raporda öyle yazıyor 4 ü mptil 20 immotil vs. Beş embriyo oluştu bi tanesi geriden geldiiii için dondurmadılar. İkisi normal beşinci gün embriyosu diğerleri de 3 veya 4 kalitesinde neyse işte sonuç olarak ilk deneme fos. İkinciye ya bakalım

genetık test yaptırmısmıydınız kendınıze

Evet genetik testini Emre bey tedaviye başlamadan yaptırtmıştı. Hatta eşim de yaptırdı. Genetiklerimizde bir sorun yok şimdi ikinci transfer için beklemedeyiz. Bir tane kaliteli bir tane de beşinci güne yakın iki embriyomuz kaldı onları da transfer edecekler. Artık hayırlısı bakalım.
Ara
(06-01-2019, Saat: 23:43)Mapişah Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(04-01-2019, Saat: 15:19)Gökyüzü Adlı Kullanıcıdan Alıntı: genetık test yaptırmısmıydınız kendınıze

Evet genetik testini Emre bey tedaviye başlamadan yaptırtmıştı. Hatta eşim de yaptırdı. Genetiklerimizde bir sorun yok şimdi ikinci transfer için beklemedeyiz. Bir tane kaliteli bir tane de beşinci güne yakın iki embriyomuz kaldı onları da transfer edecekler. Artık hayırlısı bakalım.

Aradan biraz zaman geçmiş ikinci denemeyi yaptinizmi nedir durumuz ?
Ara
Evet ikinci denemeyi geçen hafta yaptırdık cumartesi de test günümüz ama açıkçası pek umudum yok çünkü bu seferki embriyolar ilkinden daha zayıf yani biri 3 AA kalite embriyo diğeri de morula evresinde. yani sonuçta tabi Allah'a kalmış ancak süreç içerinden şunu fark ettim mikro tese ile sperm elde edilse bile onla sağlıklı embriyo oluşması falan bayağı bi zor işler kimsenin umudunu da kırmak istemiyorum çünkü ben bu sefer de olmazsa yine deneyeceğim. bunu artık bi süre sonra insan bir mücadele zemini olarak kabule ediyor.
Ara
(11-04-2019, Saat: 10:47)Mapişah Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Evet ikinci denemeyi geçen hafta yaptırdık cumartesi de test günümüz ama açıkçası pek umudum yok çünkü bu seferki embriyolar ilkinden daha zayıf yani biri 3 AA kalite embriyo diğeri de morula evresinde. yani sonuçta tabi Allah'a kalmış ancak süreç içerinden şunu fark ettim mikro tese ile sperm elde edilse bile onla sağlıklı embriyo oluşması falan bayağı bi zor işler kimsenin umudunu da kırmak istemiyorum çünkü ben bu sefer de olmazsa yine deneyeceğim. bunu artık bi süre sonra insan bir mücadele zemini olarak kabule ediyor.

Allah yardımcınız olsun. Hayırlısı ile olumlu sonuçlanması en büyük temennim sizin için.
Ara
(11-04-2019, Saat: 11:50)Gurses123 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(11-04-2019, Saat: 10:47)Mapişah Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Evet ikinci denemeyi geçen hafta yaptırdık cumartesi de test günümüz ama açıkçası pek umudum yok çünkü bu seferki embriyolar ilkinden daha zayıf yani biri 3 AA kalite embriyo diğeri de morula evresinde. yani sonuçta tabi Allah'a kalmış ancak süreç içerinden şunu fark ettim mikro tese ile sperm elde edilse bile onla sağlıklı embriyo oluşması falan bayağı bi zor işler kimsenin umudunu da kırmak istemiyorum çünkü ben bu sefer de olmazsa yine deneyeceğim. bunu artık bi süre sonra insan bir mücadele zemini olarak kabule ediyor.

Allah yardımcınız olsun. Hayırlısı ile olumlu sonuçlanması en büyük temennim sizin için.
Teşekkürler ? allah razı olsun
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  CELALETTİN PERU’DA TEDAVİ OLANLAR SABIRIZAZİM 607 284,012 1 saat önce
Son Yorum: Hamit
  AHMET HAKAN HALİLOĞLU’NDA TEDAVİ OLANLAR SABIRIZAZİM 15 11,508 03-06-2019, Saat: 19:58
Son Yorum: Svdacan
  KAAN AYDOS’TA TEDAVİ OLANLAR SABIRIZAZİM 151 77,089 28-05-2019, Saat: 01:00
Son Yorum: Gökyüzü
  CENTRUM TÜP BEBEK MERKEZİ’NDE TEDAVİ OLANLAR SABIRIZAZİM 6 4,997 19-02-2019, Saat: 00:04
Son Yorum: Umut
  TANSEL KAPLANCAN’DA TEDAVİ OLANLAR SABIRIZAZİM 15 13,136 16-02-2019, Saat: 20:53
Son Yorum: Umut

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi