Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 4/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Her bitkiseli kullanmayın
(20-07-2019, Saat: 08:48)SELCUK Adlı Kullanıcıdan Alıntı: merhaba arkadaşlar ben şunu söylelyeyim yıllardır azospermle mücadele eden birisiyim her tedaviyi kendimce titizlikle yapıyorum  4 tüp bbek denemem var ama olumsuz iki tese var olumlu son denememide ankarada memorialda görücem görüşmemiz var ama 2 aydır ünlü bir baharatçıdan ksarışim aldım bende eczacı olduğım için bazı takviyeleri kendimce kullandı ama her ay rutin fsh lh testesteron hormonlarını kontrol ediyorum bu ilacı ili ay kullandım fsh 22 den 12 oldu son tahlildede 4 oldu bu güzel bir şey ama testestesteron 12 den 2 e düşmüş bu fazla düşüş bende isteksizliğe yol açtı şimdi bunu yükseltmek için dışardan takviye alıyorum görüşlerinizi almak istedim hepimize bu savaşta allah sabır ve kolaylık versin

arkadaşlar ben erzurumda eczacıyım eğer ilaçlarlarla ilgili bir sorunuz veya takıldığınız bir şey varsa elimden geldiği kadar yardımcı olurum hatta ilaçları fiyat konusunda içerik konusunda daima yardımcı olurum çünkü artık bu ilaçların yıllardır içindeyim azospermlede  15 yıldır savaşıyorum içimizden birine bile faydalı olsak ne mutlu bize devamlı dayanışma halinde olmamız çok güzel bı siteyi kuranlara candan teşekkür ederim kalın sağlıcakla
Ilginiz ve yardimseverliginiz icin tesekkurler. Baharatcidan aldiginiz karisimin icerigi nedir? Diger hormonlar uzerinde nasil etkisi oldu (LH, e2, prolaktin)? 
Testesteronu yukseltmek icin caksir suyu veya kökünün tozunu kullanabilirsiniz. Kisa zamanda etki gösterdiğini oldugunu tecrube ettik.
Hiç döktüğünüz meniye bakmaz mısınız? Onu siz mi yaratıyorsunuz, yoksa yaratan biz miyiz? (Vâkıa 58-59)
Ara
TEŞEKKÜR EDERİM YANİ LH 7.5 DAN 2.5 SEVİYSİNE 6.35 DEN 4.75 DÜŞTÜ İÇERİĞİNİ BANA SÖYLEMEDİ HAZIRLADI YOLLADI HORMONLARI BASKILADIĞINI TESTESTERONUDA BASKILAMIŞTIR DEDİ FAKAT TESTESTERONU BU KADAR DÜŞTÜĞÜNÜ ODA ŞAŞIRDI AMA FSH VE DİĞERLERİNE İYİ GELDİ DİYEBİLİRİM ŞU ANADA MARANKİNİN KÜRÜNÜ KENDİM HAZIRLADIM ŞU ANDA ONA BAŞLADIM AĞUSTOS BAŞINDA MEMORİALDA GÖRÜŞMEM VAR SPERM TESTİNİDE ORADA YAPTIRACAM
Ara
arkadaşlar İstanbul da dr.Hakan özkul varmış 6 ay gibi sürede bitkisel lerle azosperm de yüzgüldürücü sonuçlar alıyormuş duyan varmı böyle birşey. Birde kendisine ulaşmak için muayene olmak gerekiyor yada telefon açarsanız asistanı oldugu biri size bitkiselleri gönderelim diyor. aylık 700 TL maliyeti 6 ay kullansak 4200 TL güvenemedim. tecrübeli veya bunu duyan arkadaşımız varmı.

arkadaşlar İstanbul da dr.Hakan özkul varmış 6 ay gibi sürede bitkisel lerle azosperm de yüzgüldürücü sonuçlar alıyormuş duyan varmı böyle birşey. Birde kendisine ulaşmak için eya bunu duyan arkadaşımız varmı. Muayene ücreti 250 tlmuayene olmak gerekiyor yada telefon açarsanız asistanı oldugu biri size bitkiselleri gönderelim diyor. aylık 700 TL maliyeti 6 ay kullansak 4200 TL güvenemedim. Muayene ücreti 250 Tl
Ara
(20-07-2019, Saat: 14:26)Başkan76 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: arkadaşlar İstanbul da dr.Hakan özkul varmış 6 ay gibi sürede bitkisel lerle azosperm de yüzgüldürücü sonuçlar alıyormuş duyan varmı böyle birşey. Birde kendisine ulaşmak için muayene olmak gerekiyor yada telefon açarsanız asistanı oldugu biri size bitkiselleri gönderelim diyor. aylık 700 TL maliyeti 6 ay kullansak 4200 TL güvenemedim. tecrübeli veya bunu duyan arkadaşımız varmı.

arkadaşlar İstanbul da dr.Hakan özkul varmış 6 ay gibi sürede bitkisel lerle azosperm de yüzgüldürücü sonuçlar alıyormuş duyan varmı böyle birşey. Birde kendisine ulaşmak için eya bunu duyan arkadaşımız varmı. Muayene ücreti 250 tlmuayene olmak gerekiyor yada telefon açarsanız asistanı oldugu biri size bitkiselleri gönderelim diyor. aylık 700 TL maliyeti 6 ay kullansak 4200 TL güvenemedim. Muayene ücreti 250 Tl
Acikcasi cok inandirici gelmiyor soyledikleri. Yok 455 milyon oluyormus filan. Adam degil normal azo, hipolu olsa bile o seviyeler zor. Normal saglikli bir insanda bile olmuyor o seviyeler gunumuzde. Zaten gercekten boyle bir basari yakalamis olsa, o kadar hizli yayilir ki gunumuzde duymayan kalmamis olurdu. Neticede yeni yapmiyor beyefendi bu isi.

Bir de kendisine olan guvenimi sarsan bir paylasim var asagidaki linkte. Internetten buldugu yabanci uyruklu bir kadinin ultrason resmini kendi hastasiymis gibi paylasarak prim yapmaya calismis. Tabi iddialar dogruysa...
https://mobile.twitter.com/atavrattroll/...1351960577
Hiç döktüğünüz meniye bakmaz mısınız? Onu siz mi yaratıyorsunuz, yoksa yaratan biz miyiz? (Vâkıa 58-59)
Ara
aman deyim kesinlikle ve kesinlikle ben onın ilaçlarını kullandım 5000 tl para verdim 6 ay ama normalde benden arada bir sperm çıkışı oluyordu bende bubu kuvvetlendirmek üzere başladım ama oka dar pişman oldumki gönderdiği ilaçlar hiç bir şey yapmıyor bugüne kadar azospermli hastaların hiç birisinde milyon bazında sperm görülmemiştir bu adam iş yeri hekimi onun yerine faydalı kürlerle hazırlanıp bir uzman hekimle görüşün diyorum hiç bir arkadaşımızın bu tuzağa güşmesini istemiyorum
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi