Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tecrübeli arkadaşlara özel bir sorum olacak
Arkadaşlar ekim ayında tam bir yılım dolacak, ilaçlarım bitkisellerim iğnelerim hep devam ettim, gelişmelerim oldu çok şükür. Biraz özel olacak belki ama sizlerle artık sırdaş dost olduk. Yumurtalıklarımda sızlamalar var bir süredir. Sızlama gibi ağrı gibi bir şeyler hissediyorum. Acaba bu spermlerde hareketlenme olduğunun belirtisi olabilir mi yoksa kuruntu mu yapıyorumdur, ne dersiniz?
Ara
(23-09-2019, Saat: 17:26)Gurses123 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar ekim ayında tam bir yılım dolacak, ilaçlarım bitkisellerim iğnelerim hep devam ettim, gelişmelerim oldu çok şükür. Biraz özel olacak belki ama sizlerle artık sırdaş dost olduk. Yumurtalıklarımda sızlamalar var bir süredir. Sızlama gibi ağrı gibi bir şeyler hissediyorum. Acaba bu spermlerde hareketlenme olduğunun belirtisi olabilir mi yoksa kuruntu mu yapıyorumdur, ne dersiniz?
Sormaktan çekinmeyin. Ovitrelle'i etkisidir. Bir dönem böyle hafif sizi yapıyor. Bence gelişmeyle alakalı veya testislerin ebat olarak biraz daha buyumesi sebebiyle. Kalıcı bir ağrı değil, zamanla geçiyor.
Hiç döktüğünüz meniye bakmaz mısınız? Onu siz mi yaratıyorsunuz, yoksa yaratan biz miyiz? (Vâkıa 58-59)
Ara
(23-09-2019, Saat: 22:12)Umut Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(23-09-2019, Saat: 17:26)Gurses123 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar ekim ayında tam bir yılım dolacak, ilaçlarım bitkisellerim iğnelerim hep devam ettim, gelişmelerim oldu çok şükür. Biraz özel olacak belki ama sizlerle artık sırdaş dost olduk. Yumurtalıklarımda sızlamalar var bir süredir. Sızlama gibi ağrı gibi bir şeyler hissediyorum. Acaba bu spermlerde hareketlenme olduğunun belirtisi olabilir mi yoksa kuruntu mu yapıyorumdur, ne dersiniz?
Sormaktan çekinmeyin. Ovitrelle'i etkisidir. Bir dönem böyle hafif sizi yapıyor. Bence gelişmeyle alakalı veya testislerin ebat olarak biraz daha buyumesi sebebiyle. Kalıcı bir ağrı değil, zamanla geçiyor.

Teşekkür ederim kardeşim. Üretim olsun da varsın sızlasın.
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi