Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fsh reseptorlerinde bozukluk
Merhaba forumda bütün konuları okudum.Benzer bir durumla karşılaşmadığım için yeni konu açmaya karar verdim.celalettin hocayla tedaviye başlamadan önce fsh değerim 9.91 di.ovitrella iğnelerle kan değerlerini sıfırlayacağını söyledi.3 ay sonra kontrole gittiğimizde fsh , lh tan gerideydi celalettin hoca fsh reseptorleri bozuk dedi. aslında ikiside sıfırdı ama fsh 0.24 lh 0.45 ti.Benim anlamadığım nokta şu iğnelerden sonra mı fsh reseptoru bozuldu.çünkü en başta bozuk değildi.çok yüksekte değildi.sperm üretimi için en gerekli hormon fsh dedi hoca.Bizim durumumuzda olan var mı??
Ara
(27-09-2019, Saat: 18:28)umutisigim Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba forumda bütün konuları okudum.Benzer bir durumla karşılaşmadığım için yeni konu açmaya karar verdim.celalettin hocayla tedaviye başlamadan önce fsh değerim 9.91 di.ovitrella iğnelerle kan değerlerini sıfırlayacağını söyledi.3 ay sonra kontrole gittiğimizde fsh , lh tan gerideydi celalettin hoca fsh reseptorleri bozuk dedi. aslında ikiside sıfırdı ama fsh 0.24 lh 0.45 ti.Benim anlamadığım nokta şu iğnelerden sonra mı fsh reseptoru bozuldu.çünkü en başta bozuk değildi.çok yüksekte değildi.sperm üretimi için en gerekli hormon fsh dedi hoca.Bizim durumumuzda olan var mı??
Bir doktor hem sorunu soyleyip hem de zararlı olduğunu düşündüğü halde aynı ilaca devam etmenizi ister mi? Durumunuzla alakalı yorum yapmis. Verdiği ilaçla alakası yok bu durumun. Daha önce de yazdık birçok kez. Belirli bir aşamadan sonra FSH igneleri verip kontrollü olarak artıracak. Ama daha erken. Ovitrelle'in etkisiyle germ hücreleri oluşmaya başlayacak veya sayısı artacak. Biraz akışına bırakın. Stres de tedaviyi olumsuz etkiler.
Hiç döktüğünüz meniye bakmaz mısınız? Onu siz mi yaratıyorsunuz, yoksa yaratan biz miyiz? (Vâkıa 58-59)
Ara
(27-09-2019, Saat: 18:28)umutisigim Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba forumda bütün konuları okudum.Benzer bir durumla karşılaşmadığım için yeni konu açmaya karar verdim.celalettin hocayla tedaviye başlamadan önce fsh değerim 9.91 di.ovitrella iğnelerle kan değerlerini sıfırlayacağını söyledi.3 ay sonra kontrole gittiğimizde fsh , lh tan gerideydi celalettin hoca fsh reseptorleri bozuk dedi. aslında ikiside sıfırdı ama fsh 0.24 lh 0.45 ti.Benim anlamadığım nokta şu iğnelerden sonra mı fsh reseptoru bozuldu.çünkü en başta bozuk değildi.çok yüksekte değildi.sperm üretimi için en gerekli hormon fsh dedi hoca.Bizim durumumuzda olan var mı??

İğnelerden sonra bozulmamıstır. sizde olan bozuktur. Yani sizde gorülen 9.91 olan değerde olan fsh ise yaramaz veya görevini yapmayan bir hormon olarak düşünün. O buzk hormonu hoca sıfırlıyor. dısardan iğnelerle ise yarar hormon veriyor. Buna bağlı olarak Umut arkadasımızın dedigi gibi germ hücreleri oluşmaya başlayacak veya sayısı artacak. Siz tedavinize Hocaya inanarak ve verdiği ilacları doğru bir sekilde kullanarak devam edin gerisi gelir.
bVYjpV.gif
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi