Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FMF &CFTR
genetik testlerde ortaya çıkan kistik fibroz veya fmf taşıyıcılığı ile alakalı   tedavi sürecinde olanlar   gelişmeleri buradan paylaşabilirler mi
Ara
(17-10-2019, Saat: 00:49)fisebil_25 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: genetik testlerde ortaya çıkan kistik fibroz veya fmf taşıyıcılığı ile alakalı   tedavi sürecinde olanlar   gelişmeleri buradan paylaşabilirler mi

Slm,benim eşim her ikisininde taşıyıcısı ve biz bunu ilk Celalettin Peru aracılığla öğrendik ilk görüşmemiz de bu testleri istedi bizden 2018 mayıs ayında tedaviye başladık tıkanıklığa bağlı azospermi teşhisi ile hormonlar ve üretim normal ama doğuştan kaynaklı epididim ya da vaz deferenslerde yapışıklık tıkanıklık olunablinir denildi ama çok genetikçiyle grştüm bu hastalıkların azospermiye sebeb olmaz denildi ama biz bunun kistik fibrözün etkisi olabileceğini düşünüyrz.en son eylül ayında andromedde verdiğimiz test sonucunda çok şükür çıkışımız oldu ilk teste kök hücre dahi yoktu..hoca bizi İAÜ MEDİCALPARK hastanesine yönlendirdi sık sık örnek verin dedi ama biz sürekli istanbula gelmemiz mümkün olamıyacağı için geri kalan sürece Ankara da devam edicez  inşallah herşeyin hayırlısı olur..
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi