Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Şoku atlattım. Tedaviye Başlıyorum.
(14-12-2019, Saat: 20:47)aaaaaa Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Umut hocam bugün azf c olan bir hastaya da başarılı bir rosi uygulaması yapıldığını ve 12-16 hafta civarında gebelik olduğunu öğrendim. Bu konuda bilgin var mı ?
Kim olduğunu bilmiyorum ama gayet doğal bir durum. Azf c liler azf grubu içinde en şanslı olanları. Tedaviyle sperm de çıkabiliyor onlarda.
instagram: @azospermihastalari 
Ara
(14-12-2019, Saat: 20:47)aaaaaa Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Umut hocam bugün azf c olan bir hastaya da başarılı bir rosi uygulaması yapıldığını ve 12-16 hafta civarında gebelik olduğunu öğrendim. Bu konuda bilgin var mı ?

Cok guzel arasdirmalar yapmisin kardesim. Ben Tansel kaplancanda varikosel ameliyati oldum. Yurtdisindan gitdim yanina, Andromed de detajli sperm testi yapdirmisdim onda tedavi basladim. 4-5 ay ilac tedavisi yapdi. Sonra yine andromed test yapdim gelismenin nerdeyise olmadigi fark etdim ve C.P gecis yapdim. Yoksa microtese yapacakdi. Önemli olan microtese sperm bulmak deyil kaliteli ve cok sayida sperm bulmak oldugunu düsunuyorum.
Ara
(04-01-2020, Saat: 09:29)?Hamza Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Cok guzel arasdirmalar yapmisin kardesim. Ben Tansel kaplancanda varikosel ameliyati oldum. Yurtdisindan gitdim yanina, Andromed de detajli sperm testi yapdirmisdim onda tedavi basladim. 4-5 ay ilac tedavisi yapdi. Sonra yine andromed test yapdim gelismenin nerdeyise olmadigi fark etdim ve C.P gecis yapdim. Yoksa microtese yapacakdi. Önemli olan microtese sperm bulmak deyil kaliteli ve cok sayida sperm bulmak oldugunu düsunuyorum.
Hangi aşamadaydı andromed testleriniz?bir de tansel bey size hangi ilaçları kullandırdı
Ara
(05-01-2020, Saat: 20:35)umutisigim Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(04-01-2020, Saat: 09:29)?Hamza Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Cok guzel arasdirmalar yapmisin kardesim. Ben Tansel kaplancanda varikosel ameliyati oldum. Yurtdisindan gitdim yanina, Andromed de detajli sperm testi yapdirmisdim onda tedavi basladim. 4-5 ay ilac tedavisi yapdi. Sonra yine andromed test yapdim gelismenin nerdeyise olmadigi fark etdim ve C.P gecis yapdim. Yoksa microtese yapacakdi. Önemli olan microtese sperm bulmak deyil kaliteli ve cok sayida sperm bulmak oldugunu düsunuyorum.
Hangi aşamadaydı andromed testleriniz?bir de tansel bey size hangi ilaçları kullandırdı
Ovitrella ve tomaksifen vermisdi 
10bin germ hucre cikmisdi 3% spermatid
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi