Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nac 600 mg
NAC 600 gibi antioksidan tedaviler erkeklerde doğurganlığı artırmaya yardımcı olabilir!
Oksidatif stres, spermin DNA’sına zarar verebilir, bu da doğurganlığı azaltır.
120 infertil erkekte (RKÇ), NAC 3 ay sonra semen kalitesini ve antioksidan durumunu iyileştirdi .
Bazı çalışmalar NAC’nin B vitaminleri, C vitamini ve D gibi diğer antioksidanlar ile doğurganlık yararlarına bakmıştır. Bu kombinasyon, 42 erkek (RCT) çalışmasında düşük sperm sayısı olanlarda sperm sayısını arttırmıştır.
Neredeyse 500 infertil erkek üzerinde yapılan büyük bir çalışmada, selenyumlu NAC, 6 ay sonra semen kalitesini iyileştirdi.
Bazı erkekler “subfertil” dir – daha az verimlidir, ancak bariz bir sebep yoktur.  Bu erkeklerde, NAC takviyesi kombinasyonu (vitaminler, çinko, incir özü ve E vitamini içeren Condensyl), gebelik oranlarını arttırdı. Bu erkeklerin “doğurganlık potansiyelini” arttırdı!
Kaynak : https://saglikliolalim.com/nac-n-asetil-sistein/
Ara
(08-11-2019, Saat: 17:54)omer1985 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: NAC 600 gibi antioksidan tedaviler erkeklerde doğurganlığı artırmaya yardımcı olabilir!
Oksidatif stres, spermin DNA’sına zarar verebilir, bu da doğurganlığı azaltır.
120 infertil erkekte (RKÇ), NAC 3 ay sonra semen kalitesini ve antioksidan durumunu iyileştirdi .
Bazı çalışmalar NAC’nin B vitaminleri, C vitamini ve D gibi diğer antioksidanlar ile doğurganlık yararlarına bakmıştır. Bu kombinasyon, 42 erkek (RCT) çalışmasında düşük sperm sayısı olanlarda sperm sayısını arttırmıştır.
Neredeyse 500 infertil erkek üzerinde yapılan büyük bir çalışmada, selenyumlu NAC, 6 ay sonra semen kalitesini iyileştirdi.
Bazı erkekler “subfertil” dir – daha az verimlidir, ancak bariz bir sebep yoktur.  Bu erkeklerde, NAC takviyesi kombinasyonu (vitaminler, çinko, incir özü ve E vitamini içeren Condensyl), gebelik oranlarını arttırdı. Bu erkeklerin “doğurganlık potansiyelini” arttırdı!
Kaynak : https://saglikliolalim.com/nac-n-asetil-sistein/

Siz kullandınız mı?
instagram: @azospermihastalari 
Ara
Merhaba Umut,

Evet 2 gündür kullanıyorum, asıl amacı herkesin bildiği gibi klasik balgam söktürücü, c.peru nun verdiği muconex gibi,etken maddesi Asetilsistein, vücut da glutatyon etkisi ile ilgili birkaç makale okudum fayda göreceğmi düşündüğüm için kullanmaya başladım.
Ara
(08-11-2019, Saat: 22:18)omer1985 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba Umut,

Evet 2 gündür kullanıyorum, asıl amacı herkesin bildiği gibi klasik balgam söktürücü, c.peru nun verdiği muconex gibi,etken maddesi Asetilsistein, vücut da glutatyon etkisi ile ilgili birkaç makale okudum fayda göreceğmi düşündüğüm için kullanmaya başladım.

İnşallah faydası olur. Etkilerini bizimle de paylaşın.
instagram: @azospermihastalari 
Ara
Merhabalar bu ilacı kullanıp herhangi bir yan etkisini gören varmı ? Birde kaç gün kullandınız.
Ara
Merhaba

12 gündür günde 2 adet kullanıyorum , 17 yıldır sigara kullanıyordum, 3 ay önce bırakmıştım, ama ciğerlerimde iğnelenme batma yanma devam ediyordu, kullandıktan sonra ferahladım, çok daha kaliteli nefes alıp veriyorum, azospermi üzerinde ki etkilerini henüz bilemiyorum, test yapınca sizlerle paylaşırım, ama genel olarak hem mental hem fiziksel olarak faydalı olduğunu söyleyebilirim.
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi