Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bugün öğrendim bende şoktayım.
Merhaba arkadaşlar bugün azospremi hastası olduğumu öğrendim.  34 yaşındayım.

Hormon testleri yapıldı herhangi bir problem çıkmadı.

ultrason çekildi solda 2.5mm 1-2sn reflü akımları mevcut dedi. sağda 3mm kalibrasyona ulaşılmaktadır. sürekli reflü akımları mevccuttur yazıyor raporda.

Doktorum varikosel ameliyatı olmam gerektiğini söyledi. Aslında şikayetim meninin az gelmesiydi olay nerelere geldi.

volume 0,5ml. herhangi bir canlı yada ölü spremetoza görülmedi yazıyor.

Nasıl bir yol izlemeleyim arkadaşlar gerçekten çok sıkıntılı bir durummuş Allah hepimizin yardımcısı olsun.
Ara
(08-11-2019, Saat: 20:16)keops Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba arkadaşlar bugün azospremi hastası olduğumu öğrendim.  34 yaşındayım.

Hormon testleri yapıldı herhangi bir problem çıkmadı.

ultrason çekildi solda 2.5mm 1-2sn reflü akımları mevcut dedi. sağda 3mm kalibrasyona ulaşılmaktadır. sürekli reflü akımları mevccuttur yazıyor raporda.

Doktorum varikosel ameliyatı olmam gerektiğini söyledi. Aslında şikayetim meninin az gelmesiydi olay nerelere geldi.

volume 0,5ml. herhangi bir canlı yada ölü spremetoza görülmedi yazıyor.

Nasıl bir yol izlemeleyim arkadaşlar gerçekten çok sıkıntılı bir durummuş Allah hepimizin yardımcısı olsun.

merhabalar tahlil sonuçlarını ve vücudunuzda diğerlerine kıyasla eksiklikler anormallikler ne varsa her şeyi buraya yazarsanız konuya vakıf arkadaşlar yardımcı olacaklardır Geçmiş olsun...
Ara
tşk ederim Taç Mahal, istenilen tahliller 3 adet zaten usg sperm ve hormon, onları yukarda belirttim zaten. 1.80 boy 98 kg. yum. herhangi geçirdiğim başka bir rahatsızlık yok.

Hormon testleri.
https://ibb.co/dkV2Rsr

hormons.png
Ara
(09-11-2019, Saat: 23:50)keops Adlı Kullanıcıdan Alıntı: tşk ederim Taç Mahal, istenilen tahliller 3 adet zaten usg sperm ve hormon, onları yukarda belirttim zaten. 1.80 boy 98 kg. yum. herhangi geçirdiğim başka bir rahatsızlık yok.

Hormon testleri.
https://ibb.co/dkV2Rsr

hormons.png
Hipogonadotropik hipogonadizm gibi duruyor. Tedavisi daha kolay olan kesim. Testesteron-Fsh-Lh düşük, LH Fsh'in önünde. Hormonlarınız normal değil ama ilaç tedavisiyle sperm cıkışı olması çok yüksek ihtimal. Doğru düzgün tedavi almazsanız, aynı ilaçları uzun süre boş yere kullanıp durursunuz açıkçası. 

Varikoselin derecesini doktorunuz değerlendirir. Ameliyat için acele etmeyin bence. Öncesinde iyi araştırın. Yapan kişi ve yöntem önemli. Hatta çok gerekli değilse olmayın. Skleroterapi yöntemiyle olan arkadaşlar şu an için memnun. Sorun varikoselden kaynaklanmıyor neticede. Yani ameliyat olunca hemen sperm cıkışı olacak diye ümitlenmeyin. O negatif faktörlerden bir tanesi sadece.
instagram: @azospermihastalari 
Ara
Teşekkür derim umut, zaten araştırarak bu siteyi buldum ayrıca siteyi kurduğun için Allah razı olsun bir çok kişiye umut olmuşsun celaletin hocayı düşünüyorum.
Ara
(10-11-2019, Saat: 23:38)keops Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkür derim umut, zaten araştırarak bu siteyi buldum ayrıca siteyi kurduğun için Allah razı olsun bir çok kişiye umut olmuşsun celaletin hocayı düşünüyorum.

Celalettin hoca iyi bir tercih, onun yonlendirdigi andromed labaratuarında daha sağlıklı görülür bulundugunuz evre. 
Volum az ise büyük ihtimal tıkanıklık vardır veya Umut hocamın dedigi gibi hipo hipo hastalığına griiyor olabilirsiniz. 
İnsallah da girersiniz cunku tedavisi en kolay hasta grubu. 
Geçmiş olsun.
bVYjpV.gif
Ara
Teşekkür ederim hamit, bugün Karyotip analizi genetik tespiti Y Kromozmu delesyon tespitleri için kan verdim. Sonuçlar 1 ay sonra çıkacakmış sonuçlar. Doktor ısrarla bugün gene varikosel dedi ısınma yaratır dedi.
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi