Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lenfoma-Kemoterapi
Merhaba. Öncelikle hepinize geçmiş olsun. 6 ve 15 yaşlarında 2 kere lenfoma kanseri atlattım. Kemoterapi kaynaklı azospermim. Şu an 28 yaşındayım. 4 yıllık evliyim. 2017 aralık ayında tedavisiz tese oldum ama sonuç olumsuz. 2018 aralık ayında detaylı sperm testi verdik. Elonge spermatid grade 1 görüldü. Celalettin hocaya gitmeyi düşünüyoruz nasip olursa. Sizlerin som durumları nedir acaba.
Ara
Merhaba Tese kurbanı arkadaşım.
Nerede test verdiniz bilmiyorum ama Celalettin hocanın yönlendirdiği labaratuarda daha ayrıntılı cıkacaktır durumunuz.
Kemoterapi kaynaklı azospermi bir arkadasımız şuan taze baba oldu Smile Müsait zamanında size bilgi verecektir.
bVYjpV.gif
Ara
(27-11-2019, Saat: 11:24)Salihcngz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba. Öncelikle hepinize geçmiş olsun. 6 ve 15 yaşlarında 2 kere lenfoma kanseri atlattım. Kemoterapi kaynaklı azospermim. Şu an 28 yaşındayım. 4 yıllık evliyim. 2017 aralık ayında tedavisiz tese oldum ama sonuç olumsuz. 2018 aralık ayında detaylı sperm testi verdik. Elonge spermatid grade 1 görüldü. Celalettin hocaya gitmeyi düşünüyoruz nasip olursa. Sizlerin som durumları nedir acaba.

Merhaba 
Öncelikle geçmiş olsun ben ve birçok arkadasım sizle aynı durumda iken iken Celalettin Peru tedavisi 
İle güzel sonuçlar alıyoruz Allah in izni ile TESE olmanız kötü olmuş arkadaşımda dediği gibi testi nerede yaptırdığınızı bilmiyoruz İnsAllah en kısa zamanda tedaviye başlarsınız 
Benim test sonuçlarımı sitemizde görebilirsiniz tekrar geçmiş olsun 
Sormak istediğiniz herseyi sorabilirsiniz 
Benden 4. Ayda ilk hareketli sperm çıkışı oldu elhamdulillah 9. Ayda tüp bebek tedavisine başladık ☺️
Ara
Cevap verdiğiniz için çok teşekkür ederim. Çok sevindim sizin adınıza. Centrumda yaptırdık biz detaylı sperm testini
Ara
(28-11-2019, Saat: 23:14)Salihcngz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Cevap verdiğiniz için çok teşekkür ederim. Çok sevindim sizin adınıza. Centrumda yaptırdık biz detaylı sperm testini

Rica ederim siz zaman kaybetmeden detaylı sperm analizi yaptırın tedavi ile daha iyi sonuçlar alırsınız İnsAllah
Ara
(28-11-2019, Saat: 23:14)Salihcngz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Cevap verdiğiniz için çok teşekkür ederim. Çok sevindim sizin adınıza. Centrumda yaptırdık biz detaylı sperm testini

Hocam bende centrum a gideceğim,rosi deneyeceğim. sizde durum nasıl ? Bende 10-11 yaşlarında kemoterapi aldım. Şimdi Elonge 3 spermatidler cıkıyor. Bayaa bir tedavi ve tese süreci atlattım.
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi