Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
öncelikle herkese geçmiş olsun
ARKADAŞLAR MERHABA İSMİM FATİH,BANA BUNDAN 4 SENE ÖNCE VARİKOSEL TEŞHİSİ KONMUŞTU, DOKTOR SPERM SAYDIRMAM GEREKTİĞİNİ SÖYLEMİŞTİ BEN PEK UMURSAMADIM, TA Kİ 2 AY ÖNCESİNE KADAR, PEKİ NE OLDU 2 AY ÖNCE, KASIKLARIMDA VE DİZLERİMDE AĞRILAR VE TESTİSTE BİRAZ BASKI HİSETTİM, AKLIMA DİREK VARİKOSEL GELDİ TEKRAR İNTERNETİN BAŞINA GEÇTİM VE ARAŞTRDIM O BÖLGELERE AĞRI YAPARMIŞ, NEYSE GATA DA MESUT GÜRDAL ADLI DOKTORA RANDEVU ALDIM, RANDEVU GÜNÜM GELDİ VE HASTANENİN YOLUNU TUTTUM,SIRA BANA GELDİ O DA NE İÇERDE TIP FAKÜLTESİNDEN YENİ MEZUN OLMUŞ GENÇ BİR ÇOCUK Huh SIKINTILARI ANLATTIM TEKRARDAN ELLEMESİN DİYE Big Grin Big Grin VARİKOSELİM OLDUĞUNU BELİRTTİM,BENİ SPERMİYOGRAM TESTİNE YÖNLENDİRDİ 3 HAFTA SONRASINA YANİ BUGÜNE TEST GÜNÜ VERİLDİ VE TEKRAR HASTANENİN YOLUNU TUTTUM ELİME Bİ KUTU VERDİLER TUVALETE GÖNDERDİLER BOŞAL GETİR DEDİLER NEYSE İSTENİLENLERİ YAPTIM VE TESLİM ETTİM, BUGÜN 15:30 DA DOKTORUNUN YANINA GELİP SONUCU ÖĞRENEBİLİRSİN DEDİLER, TEKRAR HASTANEYE GİTTİM DİREK DOKTORUN YYANINA GİDECEKTİM VE RANDEVU ALMAM GEREKTİĞİNİ SÖYLEDİLER BENDE TAMAM DEDİM VE TESTİ VERDİĞİM YERE GİTTİM ORDAKİ ÇALIŞANA RİCA MİNNET EDEREK SONUCUN FOTOĞRAFINI ÇEKTİM VE AZOSPERM DENEN HASTALIKLA BUGÜN TANIŞMIŞ OLDUM,SİZLERE BİR KAÇ SORU SORMAK İSTİYORUM. 1) BENİM VARİKOSEL 2 TARAFTADA VAR VE BAYA BELİRGİN SİZCE NEDENİ BU OLABİLİRMİ? 2)HAKAN ÖZKUL DİYE BİRİSİ VAR ONUNLA İLETİŞİME GEÇTİM ÇOK İDDALILAR SIKINTI YAPMAMAM GEREKTİĞİNİ SÖYLEDİLER VE BİTKİSEL KÜRLERİNDEN BAHSETTİLER 7 AYLIK BİR BİTKİSEL TEDAVİ VE AYLIK 1040 LİRA SİZCE MANTIKLIMI YYOKSA ADAM SOYMAMI? ALLAH YARDIMCIMIZ OLSUN, BEKARIM BU ARADA
Ara
(13-12-2019, Saat: 22:41)kmfth66 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ARKADAŞLAR MERHABA İSMİM FATİH,BANA BUNDAN 4 SENE ÖNCE VARİKOSEL TEŞHİSİ KONMUŞTU, DOKTOR SPERM SAYDIRMAM GEREKTİĞİNİ SÖYLEMİŞTİ BEN PEK UMURSAMADIM, TA Kİ 2 AY ÖNCESİNE KADAR, PEKİ NE OLDU 2 AY ÖNCE, KASIKLARIMDA VE DİZLERİMDE AĞRILAR VE TESTİSTE BİRAZ BASKI HİSETTİM, AKLIMA DİREK VARİKOSEL GELDİ TEKRAR İNTERNETİN BAŞINA GEÇTİM VE ARAŞTRDIM O BÖLGELERE AĞRI YAPARMIŞ, NEYSE GATA DA MESUT GÜRDAL ADLI DOKTORA RANDEVU ALDIM, RANDEVU GÜNÜM GELDİ VE HASTANENİN YOLUNU TUTTUM,SIRA BANA GELDİ O DA NE İÇERDE TIP FAKÜLTESİNDEN YENİ MEZUN OLMUŞ GENÇ BİR ÇOCUK Huh SIKINTILARI ANLATTIM TEKRARDAN ELLEMESİN DİYE Big Grin Big Grin VARİKOSELİM OLDUĞUNU BELİRTTİM,BENİ SPERMİYOGRAM TESTİNE YÖNLENDİRDİ 3 HAFTA SONRASINA YANİ BUGÜNE TEST GÜNÜ VERİLDİ VE TEKRAR HASTANENİN YOLUNU TUTTUM ELİME Bİ KUTU VERDİLER TUVALETE GÖNDERDİLER BOŞAL GETİR DEDİLER NEYSE İSTENİLENLERİ YAPTIM VE TESLİM ETTİM, BUGÜN 15:30 DA DOKTORUNUN YANINA GELİP SONUCU ÖĞRENEBİLİRSİN DEDİLER, TEKRAR HASTANEYE GİTTİM DİREK DOKTORUN YYANINA GİDECEKTİM VE RANDEVU ALMAM GEREKTİĞİNİ SÖYLEDİLER BENDE TAMAM DEDİM VE TESTİ VERDİĞİM YERE GİTTİM ORDAKİ ÇALIŞANA RİCA MİNNET EDEREK SONUCUN FOTOĞRAFINI ÇEKTİM VE AZOSPERM DENEN HASTALIKLA BUGÜN TANIŞMIŞ OLDUM,SİZLERE BİR KAÇ SORU SORMAK İSTİYORUM. 1) BENİM VARİKOSEL 2 TARAFTADA VAR VE BAYA BELİRGİN SİZCE NEDENİ BU OLABİLİRMİ? 2)HAKAN ÖZKUL DİYE BİRİSİ VAR ONUNLA İLETİŞİME GEÇTİM ÇOK İDDALILAR SIKINTI YAPMAMAM GEREKTİĞİNİ SÖYLEDİLER VE BİTKİSEL KÜRLERİNDEN BAHSETTİLER 7 AYLIK BİR BİTKİSEL TEDAVİ VE AYLIK 1040 LİRA SİZCE MANTIKLIMI YYOKSA ADAM SOYMAMI? ALLAH YARDIMCIMIZ OLSUN, BEKARIM BU ARADA
Kesinlikle bu tarz kişilere paranızı kaptırmayın.sayfada çok bilgi var araştırın okuyun hepsini tedavi olmadan tese olmayın.ben celalettin peruda tedavi görüyorum iğne ilaç bir çok şey kullanıyorum aynı zamanda takiple devam eden bir süreç sadece varikoselle açıklanamaz malesef
Ara
(13-12-2019, Saat: 22:41)kmfth66 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ARKADAŞLAR MERHABA İSMİM FATİH,BANA BUNDAN 4 SENE ÖNCE VARİKOSEL TEŞHİSİ KONMUŞTU, DOKTOR SPERM SAYDIRMAM GEREKTİĞİNİ SÖYLEMİŞTİ BEN PEK UMURSAMADIM, TA Kİ 2 AY ÖNCESİNE KADAR, PEKİ NE OLDU 2 AY ÖNCE, KASIKLARIMDA VE DİZLERİMDE AĞRILAR VE TESTİSTE BİRAZ BASKI HİSETTİM, AKLIMA DİREK VARİKOSEL GELDİ TEKRAR İNTERNETİN BAŞINA GEÇTİM VE ARAŞTRDIM O BÖLGELERE AĞRI YAPARMIŞ, NEYSE GATA DA MESUT GÜRDAL ADLI DOKTORA RANDEVU ALDIM, RANDEVU GÜNÜM GELDİ VE HASTANENİN YOLUNU TUTTUM,SIRA BANA GELDİ O DA NE İÇERDE TIP FAKÜLTESİNDEN YENİ MEZUN OLMUŞ GENÇ BİR ÇOCUK Huh SIKINTILARI ANLATTIM TEKRARDAN ELLEMESİN DİYE Big Grin Big Grin VARİKOSELİM OLDUĞUNU BELİRTTİM,BENİ SPERMİYOGRAM TESTİNE YÖNLENDİRDİ 3 HAFTA SONRASINA YANİ BUGÜNE TEST GÜNÜ VERİLDİ VE TEKRAR HASTANENİN YOLUNU TUTTUM ELİME Bİ KUTU VERDİLER TUVALETE GÖNDERDİLER BOŞAL GETİR DEDİLER NEYSE İSTENİLENLERİ YAPTIM VE TESLİM ETTİM, BUGÜN 15:30 DA DOKTORUNUN YANINA GELİP SONUCU ÖĞRENEBİLİRSİN DEDİLER, TEKRAR HASTANEYE GİTTİM DİREK DOKTORUN YYANINA GİDECEKTİM VE RANDEVU ALMAM GEREKTİĞİNİ SÖYLEDİLER BENDE TAMAM DEDİM VE TESTİ VERDİĞİM YERE GİTTİM ORDAKİ ÇALIŞANA RİCA MİNNET EDEREK SONUCUN FOTOĞRAFINI ÇEKTİM VE AZOSPERM DENEN HASTALIKLA BUGÜN TANIŞMIŞ OLDUM,SİZLERE BİR KAÇ SORU SORMAK İSTİYORUM. 1) BENİM VARİKOSEL 2 TARAFTADA VAR VE BAYA BELİRGİN SİZCE NEDENİ BU OLABİLİRMİ? 2)HAKAN ÖZKUL DİYE BİRİSİ VAR ONUNLA İLETİŞİME GEÇTİM ÇOK İDDALILAR SIKINTI YAPMAMAM GEREKTİĞİNİ SÖYLEDİLER VE BİTKİSEL KÜRLERİNDEN BAHSETTİLER 7 AYLIK BİR BİTKİSEL TEDAVİ VE AYLIK 1040 LİRA SİZCE MANTIKLIMI YYOKSA ADAM SOYMAMI? ALLAH YARDIMCIMIZ OLSUN, BEKARIM BU ARADA

Merhaba. Öncelikle geçmiş olsun. Burda daha tecrübeli olan arkadaşlar daha iyi yardımcı olurlar fakat sadece spermiogram testi sonucu, hemen bitkisel tedaviye başlamak çok mantıklı değil. Daha yaptırmanız gereken bir sürü test var. Hormon testler, genetik testi, y delesyon, inhibin b testi vs vs. Ayrıca tam olarak azospermi tanısı konulması için, bir kaç farklı yerde sperm testi yaptırmanız da gerekir. Varikosel konusunda genel kanı, tek başına azospermiye sebep olamayacağı yönünde. Ama çoğu doktor artık önce ya da tedavi sırasında varikosel ameliyatı ya da farklı yöntemleri öneriyor. Varikoselin seviyelerini söylerseniz de daha yardımcı olabilirler. Ama nacizane tavsiyem tüm testleri yaptırmadan ve en az 1-2 güvenilir yerde daha sperm testi vermeden herhangi bir tedaviye başlamayın.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Hastalık Sebebi Ne Olursa Olsun kul 10 4,482 04-10-2018, Saat: 10:13
Son Yorum: Gurses123

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi