Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 4.86/5 - 7 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CELALETTİN PERU’DA TEDAVİ OLANLAR
(03-10-2019, Saat: 15:17)Gurses123 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Geçen testte elonge st I, II vardı. şimdi yeni testimizde yine onlar var. sadece geçen seferkinde;
elonge (4-5 st.I,II)
yazıyordu, şimdi ise
elonge (7-8 st. I, II) yazıyor.

nasıl bir ilerleme oluyor bu arkadaşlar? çapı mı küçülmüş, seviyeleri aynı ama sperme daha mı çok benzemiş? yoksa sayısı mı 4-5'ten 7-8'e çıkmış, yardımcı olur musunuz?
4-5 yazan sayısı, 
st I, II ise grade/seviye 1 ve 2 elongeler görülmüş demek.
Hiç döktüğünüz meniye bakmaz mısınız? Onu siz mi yaratıyorsunuz, yoksa yaratan biz miyiz? (Vâkıa 58-59)
Ara
(03-10-2019, Saat: 18:00)Umut Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(03-10-2019, Saat: 15:17)Gurses123 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Geçen testte elonge st I, II vardı. şimdi yeni testimizde yine onlar var. sadece geçen seferkinde;
elonge (4-5 st.I,II)
yazıyordu, şimdi ise
elonge (7-8 st. I, II) yazıyor.

nasıl bir ilerleme oluyor bu arkadaşlar? çapı mı küçülmüş, seviyeleri aynı ama sperme daha mı çok benzemiş? yoksa sayısı mı 4-5'ten 7-8'e çıkmış, yardımcı olur musunuz?
4-5 yazan sayısı, 

az da olsa ilerleme var demek ki. Sağolasın.
Ara
(03-10-2019, Saat: 18:38)Gurses123 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(03-10-2019, Saat: 18:00)Umut Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 4-5 yazan sayısı, 

az da olsa ilerleme var demek ki. Sağolasın.
Her iki teste bütün olarak bakıp degerlendirmek daha iyi olur bence ilerleme olup olmadığını anlamak için.
Hiç döktüğünüz meniye bakmaz mısınız? Onu siz mi yaratıyorsunuz, yoksa yaratan biz miyiz? (Vâkıa 58-59)
Ara
Merhaba bu siteyi yeni keşfettim eşimde celalettin beyin hastası okadar yaşadığımız olumsuzluklara rağmen eşime tavsiye edende arastıranda bendim ilk görüşmemiz güzeldi hocaya içim ısınmıştı eşimede umut olmuştu azolu eşim buarada hipofizle alakalı olduğu hatta bi sendrom teşhisi var hatırlayamıyorum şuanda birde sonuçlar elimde degil eşimde artı varikosel olduğu tedaviye cevab verebileceği vs konuldu ve eşimin kanser gecmişi var 9 10 yaşlarına dönük herneyse kafamı karıştıran hususlar var sizdede varmı bilemiyorum kendisinede sordum hocanın ama çokta tatmin edici degil bnm açımdan basta veri tabanı oluşturacaz bilgileri doldurun her geldiginizde sizlere soru sormayalım dedi sorada bizim sekreter veri girisi yapacak siz yapmayın dedi ya 2 yıldır hastasıyız her gittimizde soruyor dosyaları elimizde taşıyoruz ve hatırlamıyor neler istedigini ne yaptığını ya anlıyorum çok hastası var normal hastane degiştiriyor yönetimle anlaşamıyorum rapor için deniliyor hadi bunuda anlayabilirim ama bir doktorun bir sürü hastası var ve veri tabanı olmaz mı?bu beni fazlasıyla geriyo..eşimin kanser gecmişinden ötürü sürekli sorıyorum kullandığı iğne ilaçlar kanseri tetiklemez degilmi die tetiklemez diyor bu sefer kontrole gittiiğimizde tekrar yönelttim sorumu olabilir dedi genetikte varsa bi hastalık erken teshis ediliyormuş bu ilaçlar sayesinde kafam hep bulandı anlıycanız..ve gec ilerliyoruz ilaç paralarıdacabası..
Ara
(11-10-2019, Saat: 15:00)Sblovl Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba bu siteyi yeni keşfettim eşimde celalettin beyin hastası okadar yaşadığımız olumsuzluklara rağmen eşime tavsiye edende arastıranda bendim ilk görüşmemiz güzeldi hocaya içim ısınmıştı eşimede umut olmuştu azolu eşim buarada hipofizle alakalı olduğu hatta bi sendrom teşhisi var hatırlayamıyorum şuanda birde sonuçlar elimde degil eşimde artı varikosel olduğu tedaviye cevab verebileceği vs konuldu ve eşimin kanser gecmişi var 9 10 yaşlarına dönük herneyse kafamı karıştıran hususlar var sizdede varmı bilemiyorum kendisinede sordum hocanın ama çokta tatmin edici degil bnm açımdan basta veri tabanı oluşturacaz bilgileri doldurun her geldiginizde sizlere soru sormayalım dedi sorada bizim sekreter veri girisi yapacak siz yapmayın dedi ya 2 yıldır hastasıyız her gittimizde soruyor dosyaları elimizde taşıyoruz ve hatırlamıyor neler istedigini ne yaptığını ya anlıyorum çok hastası var normal hastane degiştiriyor yönetimle anlaşamıyorum rapor için deniliyor hadi bunuda anlayabilirim ama bir doktorun bir sürü hastası var ve veri tabanı olmaz mı?bu beni fazlasıyla geriyo..eşimin kanser gecmişinden ötürü sürekli sorıyorum kullandığı iğne ilaçlar kanseri tetiklemez degilmi die tetiklemez diyor bu sefer kontrole gittiiğimizde tekrar yönelttim sorumu olabilir dedi genetikte varsa bi hastalık erken teshis ediliyormuş bu ilaçlar sayesinde kafam hep bulandı anlıycanız..ve gec ilerliyoruz ilaç paralarıdacabası..
Kendi özel muayenehanesi olmadığından kaynaklanıyor tekrar sorulması. Hastane değiştirince bilgiler eski yerde kalıyor. Oradan alabilir mi, yoksa hasta bilgileri özeldir vs deyip vermiyorlar mi bilmiyorum. Bu durum benim de çok hoşuma gitmiyor açıkçası. Sizin gibi zamanında kemoterapi almış başka arkadaslar da var. Neticede hormon ilaçları bunlar. Kanseri tetikleyecegini düşünmüyorum ben veya bugüne kadar yeniden kanser olanı duymadık. Doktor ağzıyla konuştuğundan anlattigi bazı şeyleri ben de anlamıyorum tam olarak. Yanlış anlamıs olabilir misiniz acaba? Asistanına soracağım bunu. Yuzlerce kişiden zarar göreni görmedik henüz. 
Kaldı ki aynı ilaçları diger doktorlar da kullanıyor. Sadece uygulama zamanları farklı. Celalettin hoca ayrıca bitkiseller de verdiğinden vücudu destekliyor bu urunlerle. Maddi açıdan evet bizi de zorluyor. Hemen heryerde ayni maddiyat konusu ne yazık ki. Keşke daha uygun olsa tabi.
Ara
Kendi özel muaynanesi olmasa bile kendine ait bir veri çalışması olması gerekli ve ayrıca hastaneye bilgileri kaydetse bile kendine özel bir program kullanmalı ki her değiştirdiği hastaneye o veri girişlerinide taşıyabilsin bunun için bir sürü programlarda mevcut bnce takip etme gereği duymuyo nasıl olsa hasta dosyasıyla gelmeye alışık rahatlıyla hareket ediyo ama bu durum Gercekten hiç hoş degil 2, 2,5 yıllık hastasıyız ve çalışma sistemi bu tutarsızlık var bazen konuşmalarında atıyorum eşime diyoki testesteron seviyeni yükselticez bu ay diyo onun için ilaçlar veriyo 3 ay sora gittigimizde senin testesteron seviyelerin neden bukadar yüksek diyo bunun gibi örnekler var kanser hususunda doğru algıladık bizzat doktorca anlatınca bizim dilimizden konuşurmusunuz dedigimde söyledi genetikte çölyak gibi yada farklı bir hastalık kanser Varsa bu hastalığı atıyorum 5 yıl sora gecireceksen bu ilaçlar hastalığı ön tarihe çekiyo erken teşhis koymamıza neden oluyor dedi eşim adına çok endişeliyim bizzat 3 ay sora tekrar gittigimde adam akıllı konuşmayı düşünüyorum kaçkere sordum olmaz dedi bu sefer kanser yapabilir dedi eşimle biz dona kaldık bir dedigi bir dedigini tutmuyor bazen işinin ehli belli ama bunun gibi hoşumuza gitmeyen bir sürü etken var..

Ve watsapp grubu varsa eşimide alırmısınız bayan grubu varsa ve bnide rica etsem..
Ara
merhaba proxeed plus diye gıda takviyesi gibi bi ilaç var piyasada sperm sayısını artırıyormuş.Azospermi olup bu ilacı kullanıp faydasını gören var mı?
Ara
(12-10-2019, Saat: 22:06)Sblovl Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kendi özel muaynanesi olmasa bile kendine ait bir veri çalışması olması gerekli ve ayrıca hastaneye bilgileri kaydetse bile kendine özel bir program kullanmalı ki her değiştirdiği hastaneye o veri girişlerinide taşıyabilsin bunun için bir sürü programlarda mevcut bnce takip etme gereği duymuyo nasıl olsa hasta dosyasıyla  gelmeye alışık rahatlıyla hareket ediyo ama bu durum Gercekten hiç hoş degil 2, 2,5 yıllık hastasıyız ve çalışma sistemi bu tutarsızlık var bazen konuşmalarında atıyorum eşime diyoki testesteron seviyeni yükselticez bu ay diyo onun için ilaçlar veriyo 3 ay sora gittigimizde senin testesteron seviyelerin neden bukadar yüksek diyo bunun  gibi örnekler var kanser hususunda doğru algıladık bizzat doktorca anlatınca bizim dilimizden konuşurmusunuz dedigimde söyledi genetikte çölyak gibi yada farklı bir hastalık kanser Varsa   bu hastalığı atıyorum 5 yıl sora gecireceksen bu ilaçlar hastalığı ön tarihe çekiyo erken teşhis koymamıza neden oluyor dedi eşim adına çok endişeliyim bizzat 3 ay sora tekrar gittigimde adam akıllı konuşmayı düşünüyorum kaçkere sordum olmaz dedi bu sefer kanser yapabilir dedi eşimle biz dona kaldık bir dedigi bir dedigini tutmuyor bazen işinin ehli belli ama bunun gibi hoşumuza gitmeyen bir sürü etken var..

Ve watsapp grubu varsa eşimide alırmısınız bayan grubu varsa ve bnide rica etsem..
Sorularınızın cevabını vereceğim ama biraz beklemeniz lazım. Grupla alakalı olarak özel mesaj kutunuza bakınız.
Ara
(12-10-2019, Saat: 23:28)umutisigim Adlı Kullanıcıdan Alıntı: merhaba proxeed plus diye gıda takviyesi gibi bi ilaç var piyasada sperm sayısını artırıyormuş.Azospermi olup bu ilacı kullanıp faydasını gören var mı?
Internette bolca yorum var bununla ilgili. Multivitamin. Benzer bir suru ürün var piyasada. Wm evolution kullanıyorsanız buna gerek yok bence.
Ara
Arkadaslar bende celalettin hoca da tedaviye yeni basladim whatsapp grubuna benie ekleyebilirmisiniz
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  AHMET HAKAN HALİLOĞLU’NDA TEDAVİ OLANLAR SABIRIZAZİM 15 10,529 03-06-2019, Saat: 19:58
Son Yorum: Svdacan
  KAAN AYDOS’TA TEDAVİ OLANLAR SABIRIZAZİM 151 71,207 28-05-2019, Saat: 01:00
Son Yorum: Gökyüzü
  EMRE BAKIRCIOĞLU’NDA TEDAVİ OLANLAR BURADA TOPLANALIM SABIRIZAZİM 20 8,261 15-04-2019, Saat: 22:32
Son Yorum: Gökyüzü
  CENTRUM TÜP BEBEK MERKEZİ’NDE TEDAVİ OLANLAR SABIRIZAZİM 6 4,553 19-02-2019, Saat: 00:04
Son Yorum: Umut
  TANSEL KAPLANCAN’DA TEDAVİ OLANLAR SABIRIZAZİM 15 12,176 16-02-2019, Saat: 20:53
Son Yorum: Umut

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 4 Ziyaretçi