Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 4.56/5 - 9 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CELALETTİN PERU’DA TEDAVİ OLANLAR
(07-02-2020, Saat: 23:15)Halil07 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba arkadaşlar kaan aydos tansel kaplancan özel tüp bebek merkezleri olmak üzere 5 defa mikro tese oldum canlı hücre bulunamadı enson tansel hoca senin çocuğun olmaz dedi gönderdi tavsiyesi olan incinen b 42.10  hormon LH 6.38 (0.57-12.07) FSH 23.55(0.95-11.95) TESTESTERON  10.42 (1.63-34) 17 yıllık evliyim 2003 den buyana mücadele ediyorum maddi manevi çok yıprandım bir fikri olan var mı yazarsa sevinirim
Moraliniz bozulacak belki ama keşke bu kadar çok tese olmasaydınız. Bu işin kısa yolu olmuyor ne yazık ki. Bir de Celalettin Peru'ya gidin derim ben. Onun 6-7 tese olmasina rağmen çocuğu olan hastası olmuş geçmişte diye duydum. Ama çok da detayını bilmiyorum. Detayli sperm testi yapılıp altyapının durumuna bakılır. Fsh bu kadar teseye rağmen çok çok yüksek sayılmaz. Normalde daha yüksek olmasını beklerdim açıkçası. 
Teselerde sperm bulundu mu hiç? Patoloji sonucu ne çıkmıştı? Bir de o kadar tese yapılmış, hiç mi rosi denenmedi?
Ara
(07-02-2020, Saat: 23:29)Umut Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(07-02-2020, Saat: 23:15)Halil07 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba arkadaşlar kaan aydos tansel kaplancan özel tüp bebek merkezleri olmak üzere 5 defa mikro tese oldum canlı hücre bulunamadı enson tansel hoca senin çocuğun olmaz dedi gönderdi tavsiyesi olan incinen b 42.10  hormon LH 6.38 (0.57-12.07) FSH 23.55(0.95-11.95) TESTESTERON  10.42 (1.63-34) 17 yıllık evliyim 2003 den buyana mücadele ediyorum maddi manevi çok yıprandım bir fikri olan var mı yazarsa sevinirim
Moraliniz bozulacak belki ama keşke bu kadar çok tese olmasaydınız. Bu işin kısa yolu olmuyor ne yazık ki. Bir de Celalettin Peru'ya gidin derim ben. Onun 6-7 tese olmasina rağmen çocuğu olan hastası olmuş geçmişte diye duydum. Ama çok da detayını bilmiyorum. Detayli sperm testi yapılıp altyapının durumuna bakılır. Fsh bu kadar teseye rağmen çok çok yüksek sayılmaz. Normalde daha yüksek olmasını beklerdim açıkçası. 
Teselerde sperm bulundu mu hiç? Patoloji sonucu ne çıkmıştı? Bir de o kadar tese yapılmış, hiç mi rosi denenmedi?
Teselerde sperm bulunamadı fsh oldum olası böyle ilaçlarla dengeliyorlar sonra tese her aradığım gel acar bir bakarız dr denizden her seferde balık çekemezsin deyip kesiyor ereksiyon bozukluğu yaşamaktan korkuyorum tese olmam artık bizi düşünen yok isleri güçleri para almak için yine kesiyorlar haram olsun aldıkları para birşey bulamayınca da yapacak birşey yok deyip Gönderirler

(07-02-2020, Saat: 23:46)Halil07 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(07-02-2020, Saat: 23:29)Umut Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Moraliniz bozulacak belki ama keşke bu kadar çok tese olmasaydınız. Bu işin kısa yolu olmuyor ne yazık ki. Bir de Celalettin Peru'ya gidin derim ben. Onun 6-7 tese olmasina rağmen çocuğu olan hastası olmuş geçmişte diye duydum. Ama çok da detayını bilmiyorum. Detayli sperm testi yapılıp altyapının durumuna bakılır. Fsh bu kadar teseye rağmen çok çok yüksek sayılmaz. Normalde daha yüksek olmasını beklerdim açıkçası. 
Teselerde sperm bulunamadı fsh oldum olası böyle ilaçlarla dengeliyorlar sonra tese her aradığım gel acar bir bakarız dr denizden her seferde balık çekemezsin deyip kesiyor ereksiyon bozukluğu yaşamaktan korkuyorum tese olmam artık bizi düşünen yok isleri güçleri para almak için yine kesiyorlar haram olsun aldıkları para birşey bulamayınca da yapacak birşey yok deyip Gönderirler

(07-02-2020, Saat: 23:29)Umut Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Moraliniz bozulacak belki ama keşke bu kadar çok tese olmasaydınız. Bu işin kısa yolu olmuyor ne yazık ki. Bir de Celalettin Peru'ya gidin derim ben. Onun 6-7 tese olmasina rağmen çocuğu olan hastası olmuş geçmişte diye duydum. Ama çok da detayını bilmiyorum. Detayli sperm testi yapılıp altyapının durumuna bakılır. Fsh bu kadar teseye rağmen çok çok yüksek sayılmaz. Normalde daha yüksek olmasını beklerdim açıkçası. 
Teselerde sperm bulundu mu hiç? Patoloji sonucu ne çıkmıştı? Bir de o kadar tese yapılmış, hiç mi rosi denenmedi?patalojide primer spermatosit aşamasında duraklama olduğu izlendi 

Patalojide primer spermatosit aşamasında duraklama olduğu izlendi
Ara
(07-02-2020, Saat: 23:46)Halil07 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [quote pid='2480' dateline='1581108408']
Patalojide primer spermatosit aşamasında duraklama olduğu izlendi

[/quote]
Cok üzülüyorum böyle şeyler duyunca. Keşke böyle yapmasa doktorlarımız diyeceğim ama ısrarla devam ediliyor bu işe. İnsanları bilinçlendirmek için kuruldu bu site de zaten. Biraz araştıran bizim siteye ulaşıyor artık. Dolayısıyla bu işin zararlarını da öğrenmiş oluyor. Buna rağmen sorgusuz sualsiz tese olan da çok ne yazık ki. Bazen de anlatıyorsun, inanmıyorlar. Bir insanın karşılık beklemeden bu kadar uğraşması garip geliyor onlara, bir bit yeniği arıyorlar. Gidip kendileri tecrübe etmek istiyorlar. Sonra pişman olup ne yapalım diye yazıyorlar bana.

Patoloji raporunuza gelince, bir arpa boyu yol alamamışlar tedaviyle. Rosi için gerekli olan en basit hucreler (round spermatid) bile yok.
instagram: @azospermihastalari 
Ara
UMUT teşekür ederim benim gibi olup sonuç alan var mı benim gidebileceğim önerebileceğiniz bir doktor tedavi var mı ilgi alakanız için teşekür ederim
Ara
(08-02-2020, Saat: 15:15)Halil07 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: UMUT teşekür ederim benim gibi olup sonuç alan var mı benim gidebileceğim önerebileceğiniz bir doktor tedavi var mı ilgi alakanız için teşekür ederim
İki mesaj önce yazdım zaten. Gidersiniz, testler yapılır, tedaviye devam edip ilaclar etki ediyor mu etmiyor mu diye gidişata bakarsınız. Hormonlardan büyük oranda belli olur gidişat, detayli sperm testleriyle belli olur. Herkesin vücudu bir değil.
Ara
Arkadaslar bugün Celaleddin bey ile görüştüm ilk görüşmem oldu bazı konulara yeniyim o yüzden yanlış da anlamak istemiyorum burda ki tecrübelı arkadaşlarda durumumu yorumlarsa sevinirim. Klinifelter sendromum var ve hiç tese olmadım. Y mikrodelesyonumda sorun yok fsh 44 lh 22 prolaktin de yüksek ki onun için hipofiz emari istedi inhibiné baktiramamistim daha onun sonucunu yazamıyorum detaylı sperm testini ilk defa yaptırdım sonuçları şu şekilde 
 Yuvarlak hücre sayilari 200.000 ml
Lökasit hücresi oranı %76
Lökasit hücresi sayısı 152.000 ml
Immatür germ oranı %24
İmmatur germ sayısı 48.000 ml
Eritrosit Nadir 
%11 spermatid (12-15 um , 10-12 un , Nadir 8-10 um ) % 89 spermatosit 
Durum bu arkadaşlar yardımcı olurmusunuz sizce durum nasıl umut varmı ?
Ara
(13-02-2020, Saat: 17:57)Gökhan87 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaslar bugün Celaleddin bey ile görüştüm ilk görüşmem oldu bazı konulara yeniyim o yüzden yanlış da anlamak istemiyorum burda ki tecrübelı arkadaşlarda durumumu yorumlarsa sevinirim. Klinifelter sendromum var ve hiç tese olmadım. Y mikrodelesyonumda sorun yok fsh 44 lh 22 prolaktin de yüksek ki onun için hipofiz emari istedi inhibiné baktiramamistim daha onun sonucunu yazamıyorum detaylı sperm testini ilk defa yaptırdım sonuçları şu şekilde 
 Yuvarlak hücre sayilari 200.000 ml
Lökasit hücresi oranı %76
Lökasit hücresi sayısı 152.000 ml
Immatür germ oranı %24
İmmatur germ sayısı 48.000 ml
Eritrosit Nadir 
%11 spermatid (12-15 um , 10-12 un , Nadir 8-10 um ) % 89 spermatosit 
Durum bu arkadaşlar yardımcı olurmusunuz sizce durum nasıl umut varmı ?
Baslangic icin gayet iyi. Su an sadece round spermatidler var. Zamanla onlarin capi 5-8 mikrona kadar kuculecek, elonge spermatidler olusacak insallah. Tese olmamanizin faydasini gorursunuz. 
Hormonlar boyle olur zaten klinefelterde. Yuksek FSH ve LH seviyeleri gorulur. Genelde prolaktin de yuksek olur. Ilacla duzeliyor. Insallah testlere de yansir bu durum.
Ara
Arkadaşlar hayırlı akşamlar ben grubumuza yeni katıldım ve iki hafta önce celalettin hocada tedaviye başladım okuduğum mesajlarınızda vatsap gurubunuza beni de alırmısınız

(11-10-2018, Saat: 14:10)Hamit Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(11-10-2018, Saat: 13:46)Üzyrçkr Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Whatsapp grubuna nasıl katılabilir

Arkadaşlar ben guruba yeni katıldım iki hafta önce celalettin hocada tedaviye başladım vatsap gurubunuza katılabilirmiyim

(24-10-2018, Saat: 08:47)Umut Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Watsap grubuna uye olmak isteyenler için burada cevap yazip konuyu sisirmek istemiyorum. Bu sefer bilgiye ulasmak zor olur. Isteyenlere ben zaten mesaj atiyorum. Sizler de lütfen buraya yazmak yerine bize mesaj atin. Ayni sekilde bazı soruları ozelden cevapladigimiz da oluyor. Cevapsız birsey kalmaz.

Bende gurubunuza yeni katıldım ve iki hafta önce celalettin hocada tedaviye başladım hayırlısıyla vatsap gurubuna beni de ekleyebilirmisiniz
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  KAAN AYDOS’TA TEDAVİ OLANLAR SABIRIZAZİM 166 96,068 22-01-2020, Saat: 23:21
Son Yorum: BİRUMUTVAR
  TANSEL KAPLANCAN’DA TEDAVİ OLANLAR SABIRIZAZİM 17 16,230 05-01-2020, Saat: 23:23
Son Yorum: umutisigim
  AHMET HAKAN HALİLOĞLU’NDA TEDAVİ OLANLAR SABIRIZAZİM 15 14,137 03-06-2019, Saat: 19:58
Son Yorum: Svdacan
  EMRE BAKIRCIOĞLU’NDA TEDAVİ OLANLAR BURADA TOPLANALIM SABIRIZAZİM 20 12,494 15-04-2019, Saat: 22:32
Son Yorum: Gökyüzü
  CENTRUM TÜP BEBEK MERKEZİ’NDE TEDAVİ OLANLAR SABIRIZAZİM 6 6,164 19-02-2019, Saat: 00:04
Son Yorum: Umut

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 8 Ziyaretçi