Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 4.27/5 - 11 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CELALETTİN PERU’DA TEDAVİ OLANLAR
(17-10-2020, Saat: 16:35)burhan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: slm arkadaşlar celalettin peru  hocanın yanın da 4 aydır tedavi görüyorum son bir aydır tesis lerınlerin ve çevresinde kaşıntı oluyor verdiği ilaçların yan etkisi olurmu sürekli kaşınıyor
İlaçların öyle bir etkisi yok.
instagram: @azospermihastalari 
Ara
Arkadaşlar merhaba , bence celalettın hocanın hastasıyım..  arkadasımda neredeyse tup bebek yapılacak kadar sperm sayısı ve morfolojısı olmayan spermlerı vardı hocanın verdıgı hormon tedavısıyle 2 yıl sonra normal yolla 2 kez baba olmasına ıstınaden bende hocaya gıttı.. 

aslında tüp bebek yapabılecek kadar spermım var ama ben normal yolla olmasını ıstıyorum..... sorunum sperm sayım az , morforolojı bozuk onun dısında herhangı bır tıkanlık ,varıkosel ,prostat, hormonlar vs. sorunum yok....

hocanın verdıgı tedavı cıddı manada agır gıbı geldı sızler ne dersınız... tedavıyı asagı yazıyorum..

hoca bana toplamda 3 aylık ,
3 cesıt hormon ıgnesı ve 6 cesıt hap (1250 tl )  +  
dr. henrıden 7 farklı bıtkı kürü (3080 tl) +
üsküdardaki aktarcıdan 3 adet kür (310 tl) +
tribac hap (870 tl) aldırdı...  tum fıyatlar 3 aylık ürün karsılıgıdır...  (alfa goruntuleme testıs doppleri 300 tl + muayene 400 tl )

bunların hepsını kullanacagım ve 3 ay sonra hormon kan tahlılerı ve andromedde spermıogram testı yapıp tekrar hocaya gıdecegım...

bu kadar ilacın ve bıtkılerın yan etkısı muhtemelen oluyordur tecrubelerınız nedır.... nelere dıkkat etmelıyım...

sızce bu tedavı ıle normal yolla baba olma durumum nedır , hoca 3-6 ay arası normal yolla hamılelık beklenmelı demıstı....

not: daha once 3-4 ay sadece promen-k kullanarak sperm sayım 1 ml de 3 mılyondan 25 mılyona cıkmıstı.. morfolojıde azcık artmıstı...
Ara
(21-10-2020, Saat: 12:05)miko Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar merhaba , bence celalettın hocanın hastasıyım..  arkadasımda neredeyse tup bebek yapılacak kadar sperm sayısı ve morfolojısı olmayan spermlerı vardı hocanın verdıgı hormon tedavısıyle 2 yıl sonra normal yolla 2 kez baba olmasına ıstınaden bende hocaya gıttı.. 

aslında tüp bebek yapabılecek kadar sperim var ama ben normal yolla olmasını ıstıyorum..... sorunum sperm sayım az , morforolojı bozuk onun dısında herhangı bır tıkanlık ,varıkosel ,prostat, hormonlar vs. sorunum yok....

hocanın verdıgı tedavı cıddı manada agır gıbı geldı sızler ne dersınız... tedavıyı asagı yazıyorum..

bıldıgınız klasık 3 cesıt hormon ıgnesı ve 5 cesıt hap(1250 tl )  +  
dr. henrıden bıtkı kürü(3080 tl) +
üsküdardaki aktarcıdan kürler(310 tl) +
tribac hap (870 tl) aldırdı...  tum fıyatlar 3 aylık ürün karsılıgıdır...  

bunların hepsını kullanacagım ve 3 ay sonra hormon kan tahlılerı ve andromedde spermıogram testı yapıp tekrar hocaya gıdecegım...

bu kadar ilacın ve bıtkılerın yan etkısı muhtemelen oluyordur tecrubelerınız nedır.... nelere dıkkat etmelıyım...

sızce bu tedavı ıle normal yolla baba olma durumum nedır , hoca 3-6 ay arası normal yolla hamılelık beklenmelı demıstı....

not: daha once 3-4 ay sadece promen-k kullanarak sperm sayım 1 ml de 3 mılyondan 25 mılyona cıkmıstı.. morfolojıde azcık artmıstı...
Yan etkisini gormedik bugune kadar kimsede. Ama bitkiselleri kullanmazsaniz uzun vadede zarari olabilir hormon ilaclarinin. Bitkisellerin bir kismi bunu önlüyor. 
Sadece multivitamin (promen k vs) oligospermik hastalarda kismen ise yarar ama bu yazdıklarınızın yaptigi etkiyi gostermiyor.
Ara
(21-10-2020, Saat: 16:38)Umut Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(21-10-2020, Saat: 12:05)miko Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar merhaba , bence celalettın hocanın hastasıyım..  arkadasımda neredeyse tup bebek yapılacak kadar sperm sayısı ve morfolojısı olmayan spermlerı vardı hocanın verdıgı hormon tedavısıyle 2 yıl sonra normal yolla 2 kez baba olmasına ıstınaden bende hocaya gıttı.. 

aslında tüp bebek yapabılecek kadar sperim var ama ben normal yolla olmasını ıstıyorum..... sorunum sperm sayım az , morforolojı bozuk onun dısında herhangı bır tıkanlık ,varıkosel ,prostat, hormonlar vs. sorunum yok....

bıldıgınız klasık 3 cesıt hormon ıgnesı ve 5 cesıt hap(1250 tl )  +  
dr. henrıden bıtkı kürü(3080 tl) +
üsküdardaki aktarcıdan kürler(310 tl) +
tribac hap (870 tl) aldırdı...  tum fıyatlar 3 aylık ürün karsılıgıdır...  

Yan etkisini gormedik bugune kadar kimsede. Ama bitkiselleri kullanmazsaniz uzun vadede zarari olabilir hormon ilaclarinin. Bitkisellerin bir kismi bunu önlüyor. 
Sadece multivitamin (promen k vs) oligospermik hastalarda kismen ise yarar ama bu yazdıklarınızın yaptigi etkiyi gostermiyor
Cevap için tşk ederim... bu ilaçları ve bitkileri kullandıgımda normal yolla (3-6 ay arasında) eşimin hamıle kalma olasılıgı sizce nedir... tabıkıde kımse bılemez ama tahmın...
Ara
(21-10-2020, Saat: 17:29)miko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(21-10-2020, Saat: 16:38)Umut Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yan etkisini gormedik bugune kadar kimsede. Ama bitkiselleri kullanmazsaniz uzun vadede zarari olabilir hormon ilaclarinin. Bitkisellerin bir kismi bunu önlüyor. 
Sadece multivitamin (promen k vs) oligospermik hastalarda kismen ise yarar ama bu yazdıklarınızın yaptigi etkiyi gostermiyor
Cevap için tşk ederim... bu ilaçları ve bitkileri kullandıgımda normal yolla (3-6 ay arasında) eşimin hamıle kalma olasılıgı sizce nedir... tabıkıde kımse bılemez ama tahmın...
Bence cok yuksek. Ama nasip tabi. Bunun yaninda eşinizin de kontrol edilmesinde fayda var.
Ara
(21-10-2020, Saat: 18:38)Umut Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(21-10-2020, Saat: 17:29)miko Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Cevap için tşk ederim... bu ilaçları ve bitkileri kullandıgımda normal yolla (3-6 ay arasında) eşimin hamıle kalma olasılıgı sizce nedir... tabıkıde kımse bılemez ama tahmın...
Bence cok yuksek. Ama nasip tabi. Bunun yaninda eşinizin de kontrol edilmesinde fayda var.

tşk ederım.... yasadıgım tum surecı burada paylasacagım kı bızden sonra gelenlere yol göstermıs olalım...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  TANSEL KAPLANCAN’DA TEDAVİ OLANLAR SABIRIZAZİM 25 25,823 04-10-2020, Saat: 11:10
Son Yorum: İskender
  KAAN AYDOS’TA TEDAVİ OLANLAR SABIRIZAZİM 164 147,347 22-01-2020, Saat: 06:17
Son Yorum: Umut
  AHMET HAKAN HALİLOĞLU’NDA TEDAVİ OLANLAR SABIRIZAZİM 15 21,117 03-06-2019, Saat: 19:58
Son Yorum: Svdacan
  EMRE BAKIRCIOĞLU’NDA TEDAVİ OLANLAR BURADA TOPLANALIM SABIRIZAZİM 20 20,930 15-04-2019, Saat: 22:32
Son Yorum: Gökyüzü
  CENTRUM TÜP BEBEK MERKEZİ’NDE TEDAVİ OLANLAR SABIRIZAZİM 6 9,132 19-02-2019, Saat: 00:04
Son Yorum: Umut

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi