Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 4.25/5 - 12 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CELALETTİN PERU’DA TEDAVİ OLANLAR
Arkadaşlar Celalettin beyden randevu aldım görüşme yaptım ilk defa. Hoca ilgiliydi fakat eczaneden alınan, de henriden alınan ve diğer takviye gıdalar icin 3 aylık tedavide 5000 tl tuttu. Bütün ürünleri Celalettin hocanın dediği yetersen aldım. Sizde de mi fiyat bu şekilde tuttu. 3 ayda bir bu şekilde bir ödeme yaparsam gerçekten çok zorlanacağım.
Ara
(14-04-2021, Saat: 15:44)Azsopermi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar Celalettin beyden randevu aldım görüşme yaptım ilk defa. Hoca ilgiliydi fakat eczaneden alınan, de henriden alınan ve diğer takviye gıdalar icin 3 aylık tedavide 5000 tl tuttu. Bütün ürünleri Celalettin hocanın dediği yetersen aldım. Sizde de mi fiyat bu şekilde tuttu. 3 ayda bir bu şekilde bir ödeme yaparsam gerçekten çok zorlanacağım.

bizlerde o tutarı ödedik evet maalesef herkesin durumu aynı maddi olarak zorluk çekiyoruz Allah hepimizin yardımcısı olsun.

Sabır, ferahlığın anahtarıdır Sleepy
Ara
(14-04-2021, Saat: 15:44)Azsopermi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar Celalettin beyden randevu aldım görüşme yaptım ilk defa. Hoca ilgiliydi fakat eczaneden alınan, de henriden alınan ve diğer takviye gıdalar icin 3 aylık tedavide 5000 tl tuttu. Bütün ürünleri Celalettin hocanın dediği yetersen aldım. Sizde de mi fiyat bu şekilde tuttu. 3 ayda bir bu şekilde bir ödeme yaparsam gerçekten çok zorlanacağım.
Maddi olarak o civarda tutuyor ne yazık ki. Muayene ucreti, testler, ilaclar, bitkiseller ve vitaminler vs hepsi 3 aylık 5-6 bin tutar. Ilaclarda fark cikiyor, bitkisel ve vitamin gibi takviye urunleri devlet karsilamiyor zaten.
instagram: @azospermihastalari 
Ara
(15-04-2021, Saat: 10:34)Umut Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
Maddi olarak o civarda tutuyor ne yazık ki. Muayene ucreti, testler, ilaclar, bitkiseller ve vitaminler vs hepsi 3 aylık 5-6 bin tutar. Ilaclarda fark cikiyor, bitkisel ve vitamin gibi takviye urunleri devlet karsilamiyor zaten.
Manevi olarak zor süreçlerden geçiyoruz zaten, maddi olarak da sıkıntı çekmek zorluyor biraz ama Allah yardımcımız olsun herkesin
Ara
Celalettin hocanın Klinefelterli hastalarda başarısı var mı acaba? yayınlarında genelde azorspermi - hypo - inmemiş testis diyor, ama klinefelterlilerden göremedim :/
Ara
(22-04-2021, Saat: 18:46)Kader mi? Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Herkes biraz uyanık olsun,Bitkisel ilaçlar gıda takviyeleri çok da gerekli değil ayrıca da kurulmuş bir tezgah gibi de pahalı.Sanki mücevher satıyorlar veya kesin tedavi ediyorlar.Hormon veya Beyin fonksiyonlarınız normalse,tıkaniklık vs.de yoksa yapılacak pek birşey kalmıyor aslında.Yok mavi sular sülükler

Evet özellikle bitkisel ilaçlar gerçekten çok pahalı. Mavi su denilen seye bile 350 tl verdik. Aldığım adama ne ise yaradığını sorduğumda cevap bile vermedi. Bir çok doktor araştırdım, araştırdıklarım ve görüştüklerim arasında en mantıklı kişi Celalettin Peru geldi. Bitkisel ürünlerden kendisi pay aliyo mudur bilmiyorum ama ürünlerin pahalı olması ve özellikle bir kaç ürünü neden kullandığımızı dahi bilmemek tedirgin etti beni açıkçası.
Ara
(23-04-2021, Saat: 09:02)fb1907 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Celalettin hocanın Klinefelterli hastalarda başarısı var mı acaba? yayınlarında genelde azorspermi - hypo - inmemiş testis diyor, ama klinefelterlilerden göremedim :/
İnstagramini takip edin. Daha gecen bir klinefelterlide dogal cikis oldu. Normalde olmaz diye biliniyor. Instagram canli yayin videolarinin tekrari youtube'da var. Orada da bircok kez soruldu klinefelter.
Ara
(23-04-2021, Saat: 15:51)Azsopermi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(22-04-2021, Saat: 18:46)Kader mi? Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Herkes biraz uyanık olsun,Bitkisel ilaçlar gıda takviyeleri çok da gerekli değil ayrıca da kurulmuş bir tezgah gibi de pahalı.Sanki mücevher satıyorlar veya kesin tedavi ediyorlar.Hormon veya Beyin fonksiyonlarınız normalse,tıkaniklık vs.de yoksa yapılacak pek birşey kalmıyor aslında.Yok mavi sular sülükler

Evet özellikle bitkisel ilaçlar gerçekten çok pahalı. Mavi su denilen seye bile 350 tl verdik. Aldığım adama ne ise yaradığını sorduğumda cevap bile vermedi. Bir çok doktor araştırdım, araştırdıklarım ve görüştüklerim arasında en mantıklı kişi Celalettin Peru geldi. Bitkisel ürünlerden kendisi pay aliyo mudur bilmiyorum ama ürünlerin pahalı olması ve özellikle bir kaç ürünü neden kullandığımızı dahi bilmemek tedirgin etti beni açıkçası.
Onceki yorumu yazan arkadas neyin ne olduğunu öğrenmek yerine milleti umitsizlige sevkeden mesajlar atmaya devam ettiği icin artik baska bir platformda goruslerini ozgurce paylasabilir. Önceki mesajlarini da inceledim, amaci uzum yemek degil bagci dovmeye gelmis. Artik bu tur kisilere laf yetistirmek icin uğraşıp kendimi heder etmeyecegim. Isteyen inanir soylediklerimize, isteyen inanmaz. Bir suru sey paylastik, acikladik, bilimsel olarak detaylandirmaya calisiyoruz, ornekler veriyoruz. Daha ne yapabiliriz bilmiyorum. Isteyen istediğini paylasabilir ama kasitli bir sekilde yanlisi yaymaya calisana da goz yumamam. 
Sorulan sorularin cevabi forumda oldugu gibi cok farkli mecralarda da mevcut. 
Bitkiseller bir ise yaramiyor demek cahilliktir benim gozumde. Ona ben laf anlatmam artik. Yuzlerce arastirma var bunlarla ilgili. Bitkiseller olmadan da olur demek de bir baska hata. Sadece hormonla etki kisitli olur. Ayrica o bitkiselleri vermeden hormon tedavisini uzatmak da risk. Onlarin icerisinde organlari koruyucu bazi bitkiler var. Ozellikle karacigeri. Sadece hormonla olsaydi, Celalettin hocanin bir benzeri daha olurdu ama yok. Kimse kimseyi kandirmasin. Basariliyim diyen varsa, eksisiyle artısiyla testleriyle paylassin hastanin durumunu. Sadece tesede sperm bulduk diyorlar. Belki de adamda gercekten sperm var. Boyle olduğunu kac kere gördük. Forumda da var bunu yasayan arkadaslar. Gecmis yazismalardan okuyabilirsiniz FSH'i yuksek, inhibin B'si dusuk kac hastada sperm bulmuslar o onemli. 
Bitkiseller veya diger takviye urunler keske bedava olsa. Ama mumkun degil iste. Elimizden de birsey gelmiyor. Bazi kisiler 3 kurusluk bitkiyi 10 kurusa satiyor gibi ifadelerde bulunuyor. Oncelikle bu firmalarin sattığı urunleri maliyet hesabiyla kiyaslamak yanlis. Nasil ki eczanden bir ilaci aldiginizda içindeki kimyasalin maliyetini hesaplamiyorsaniz bu da oyle. Adam orada birsey bulmus, tecrube etmis, herseyden ote bilgiyi satiyor. Araba aldığında uzerindeki demiri, plastigi, bakiri vs kilo hesabı düşünmezsin. O teknolojiye, kaliteye para verirsin. Ayrica bu firmalar koca sirket. Onlarca insan, makine vs calistiriyor. Ambalajlama, reklam vb masraflari oluyor. Aktardan bana su ottan 100 gr tart diyerek aldığınız seyle ayni degil. Zaten bitkiler de ozel islemlerden geciyor bazi ürünlerde. Özü cikariliyor farkli tekniklerle. Tabi etkisi ve maliyeti de artiyor.
Mavi suya gelince selenyum iyot magnezyum gibi eksiklikleri tamamliyor, vizkozite icin hazırlanmış homepatik sıvı. 
Herseyden once kimse bunlari zorla satmiyor. İstemediğinizi almayadabilirsiniz.
Ara
(23-04-2021, Saat: 23:30)Umut Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(23-04-2021, Saat: 15:51)Azsopermi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Evet özellikle bitkisel ilaçlar gerçekten çok pahalı. Mavi su denilen seye bile 350 tl verdik. Aldığım adama ne ise yaradığını sorduğumda cevap bile vermedi. Bir çok doktor araştırdım, araştırdıklarım ve görüştüklerim arasında en mantıklı kişi Celalettin Peru geldi. Bitkisel ürünlerden kendisi pay aliyo mudur bilmiyorum ama ürünlerin pahalı olması ve özellikle bir kaç ürünü neden kullandığımızı dahi bilmemek tedirgin etti beni açıkçası.
Onceki yorumu yazan arkadas neyin ne olduğunu öğrenmek yerine milleti umitsizlige sevkeden mesajlar atmaya devam ettiği icin artik baska bir platformda goruslerini ozgurce paylasabilir. Önceki mesajlarini da inceledim, amaci uzum yemek degil bagci dovmeye gelmis. Artik bu tur kisilere laf yetistirmek icin uğraşıp kendimi heder etmeyecegim. Isteyen inanir soylediklerimize, isteyen inanmaz. Bir suru sey paylastik, acikladik, bilimsel olarak detaylandirmaya calisiyoruz, ornekler veriyoruz. Daha ne yapabiliriz bilmiyorum. Isteyen istediğini paylasabilir ama kasitli bir sekilde yanlisi yaymaya calisana da goz yumamam. 
Sorulan sorularin cevabi forumda oldugu gibi cok farkli mecralarda da mevcut. 
Bitkiseller bir ise yaramiyor demek cahilliktir benim gozumde. Ona ben laf anlatmam artik. Yuzlerce arastirma var bunlarla ilgili. Bitkiseller olmadan da olur demek de bir baska hata. Sadece hormonla etki kisitli olur. Ayrica o bitkiselleri vermeden hormon tedavisini uzatmak da risk. Onlarin icerisinde organlari koruyucu bazi bitkiler var. Ozellikle karacigeri. Sadece hormonla olsaydi, Celalettin hocanin bir benzeri daha olurdu ama yok. Kimse kimseyi kandirmasin. Basariliyim diyen varsa, eksisiyle artısiyla testleriyle paylassin hastanin durumunu. Sadece tesede sperm bulduk diyorlar. Belki de adamda gercekten sperm var. Boyle olduğunu kac kere gördük. Forumda da var bunu yasayan arkadaslar. Gecmis yazismalardan okuyabilirsiniz FSH'i yuksek, inhibin B'si dusuk kac hastada sperm bulmuslar o onemli. 
Bitkiseller veya diger takviye urunler keske bedava olsa. Ama mumkun degil iste. Elimizden de birsey gelmiyor. Bazi kisiler 3 kurusluk bitkiyi 10 kurusa satiyor gibi ifadelerde bulunuyor. Oncelikle bu firmalarin sattığı urunleri maliyet hesabiyla kiyaslamak yanlis. Nasil ki eczanden bir ilaci aldiginizda içindeki kimyasalin maliyetini hesaplamiyorsaniz bu da oyle. Adam orada birsey bulmus, tecrube etmis, herseyden ote bilgiyi satiyor. Araba aldığında uzerindeki demiri, plastigi, bakiri vs kilo hesabı düşünmezsin. O teknolojiye, kaliteye para verirsin. Ayrica bu firmalar koca sirket. Onlarca insan, makine vs calistiriyor. Ambalajlama, reklam vb masraflari oluyor. Aktardan bana su ottan 100 gr tart diyerek aldığınız seyle ayni degil. Zaten bitkiler de ozel islemlerden geciyor bazi ürünlerde. Özü cikariliyor farkli tekniklerle. Tabi etkisi ve maliyeti de artiyor.
Mavi suya gelince selenyum iyot magnezyum gibi eksiklikleri tamamliyor, vizkozite icin hazırlanmış homepatik sıvı. 
Herseyden once kimse bunlari zorla satmiyor. İstemediğinizi almayadabilirsiniz.
Celalettin Peru ile bir yola çıktık insallah sonucu da hayırlı olur. 3-4 ay öncesine kadar Azospermi nedir bilmezken şimdi tam ortasında kaldık. Kolay süreç olmayacağı aşikar, ama Celalettin bey gayet umutlu konuşuyor direncimizi yükseltiyor. İnsanlarin bu süreçte hangi doktora gitmeliyim noktasındaki tedirginlikleri gayet normal. Özellikle maddi durumu iyi olmayan ve Azospermi olanların Allah yardımcısı olsun. Hastalığını tedavi edebilecek imkanlarin olduğunu bilipte maddi yoksunluktan dolayı tedavi olamamak Hastalığın kendisinden daha zor olsa gerek. Allah herkesin yardımcısı olsun gerek maddi gerekse manevi olarak. İlac ve bitkisellerin fiyatına gelecek olursak belki gerçekten piyasa bu şekildedir daha önce bu tür şeyleri bilmediğimiz için 3 aylık ilaçlara 5000 tl vermek garip geldi haliyle. Diğer doktorlarin verdiği ilaçlar da ucuz değil maalesef. Dediğim gibi bu süreçler benim icin daha çok yeni, insallah da kısa sürede sonuçlanır.
Ara
[quote pid='3569' dateline='1619182305']

[/quote]
Ben bu işe başlarken tabiri caizse imini cimini araştırarak başladım. Celalettin hocanın kullandığı tedavi yöntemini Trde uygulayan başka kimse yoktur. Çok eski hastalarıyla iletişime geçtim(sosyal medya ve forumlar aracılığıyla. Sonuç almış tedavi olduktan sonra evlenen bir arkadaşla tanıştım ikamet ettiğim il de belediyede su tahsilatta çalışıyor,3-4 adet spermle sonuca ulaşmış. Celalettin hocanın tedavisi, john'nun tom'un hansın kitaplarında yoktur. Araştırarak sorgulayarak uygulanarak bulunuyor bu yöntemler. C.P. dan önce prof. - dr lara gittim, hepsi tedavisiz direk ameliyatla buluruz dediler. Ben yapılan tedaviye canı gönülden inanıyorum bu tedaviyi bir şekilde tamamlayacağım gidebildiğim yere kadar gideceğim, Allah ında izniyle sonuç alacağıma inanıyorum. Kimse kimseye zorla bir şeyler yaptırmıyor. İnsanların zaten psikolojileri bu durumu öğrendikten sonra altüst oluyor. Moral insanların en iyi kalkanı, siz ve sizin gibiler bu kalkanı zayıflatıyorsunuz bunu yapmaya hakkınız yoktur. Lütfen biraz daha sağ duyulu ve pozitif olalım. Nefes aldıkça yaşam devam ettikçe umut hep var inşallah... Angel

Sabır, ferahlığın anahtarıdır Sleepy
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  CENTRUM TÜP BEBEK MERKEZİ’NDE TEDAVİ OLANLAR SABIRIZAZİM 7 10,894 14-04-2021, Saat: 19:39
Son Yorum: Mirikk
  EMRE BAKIRCIOĞLU’NDA TEDAVİ OLANLAR BURADA TOPLANALIM SABIRIZAZİM 26 27,906 14-02-2021, Saat: 16:58
Son Yorum: ezhat
  ERTAN CEVİZCİ'DE TEDAVİ OLANLAR Umut 0 426 13-02-2021, Saat: 12:48
Son Yorum: Umut
  AHMET HAKAN HALİLOĞLU’NDA TEDAVİ OLANLAR SABIRIZAZİM 24 26,447 19-12-2020, Saat: 21:10
Son Yorum: Aequitas
  TANSEL KAPLANCAN’DA TEDAVİ OLANLAR SABIRIZAZİM 25 32,423 04-10-2020, Saat: 11:10
Son Yorum: İskender

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi