Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Azospermi, Değerli yorumlarınıza ihtiyacım var.
(28-09-2020, Saat: 11:14)Kaptan55_SS Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(28-09-2020, Saat: 10:44)Umut Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teseyle de kaliteli spermler bulunabilir sizde. Cunku immotil cikisi var. Ama ben her zaman tedaviden yanayim. Tedaviyle duzelir gibi bu durum.
İnanın ben de tedaviden yanayım. 1 yıl önce tese dediler olmadım. Ama değişen 1-2 hareketsiz sperm den başka birşey olmadı. Varikosel son buldu. Testosteron hormonu düşük de olsa en azından referans değerler arasına girdi. Eşim yaş durumunu göz önüne alarak tedaviye daha fazla zaman ayıramayacağım için tese olmak durumundayım. Umarım inşallah dediğiniz gibi olur da kaliteli sperm çıkışı olur ben de o mutluluğa erişirim. Allah herkesin gönlüne göre versin. Umut bey size de verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim.
İnşallah tek seferde muradiniza erersiniz. Bizimki sadece yardimci olmaya calismak. Soylediklerimizde hakli veya haksiz olmamizin bir onemi yok. Kimsenin kotu sonuc almasını istemeyiz.
Tese olmadan onceki son 2 ay ehil bir aktarda keçiboynuzu iceren bir macun yaptirsaniz, ayrica caksir suyu alsaniz bence hareketlilik getirecektir. Multivitamini de kesmeyin. Yalniz çakşır suyu akzer marka olsun. Diger markaların hemen hepsini kullandim, en iyi sonuc veren o. Zaten tat olarak da farkedersiniz. Biz de buna benzer urunler kullaniyoruz ama doktor kontrolunde. Herhangi bir zarar gormemeniz icin son 2 ay dedim. Yine duzenli her ay hormonlara baktirin. Ayrica ALT, AST, GGT değerlerine. Karacigerde olumsuz bir etkisi oluyor mu diye. Ilac, bitkisel vs ne aliyorsaniz.
instagram: @azospermihastalari 
Ara
@Hayırlısı Ozel mesaj alımını acmaniz lazim ayarlardan. Su an kapali. Size cevap yazamadım bu yüzden.
Ya burada paylasin ya da instagramdan bana yazabilirsiniz. Hesap adı azospermihastalari
instagram: @azospermihastalari 
Ara
(04-10-2020, Saat: 16:39)Umut Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Hayırlısı Ozel mesaj alımını acmaniz lazim ayarlardan. Su an kapali. Size cevap yazamadım bu yüzden.
Ya burada paylasin ya da instagramdan bana yazabilirsiniz. Hesap adı azospermihastalari

Önerileriniz için çok sağolun. Dikkate alacağım. Özel mesaj alımı açık görünüyor ama yine güncelledim ayarları işaretli kaydettim.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  AZOSPERMİ Cihan yıldız 13 490 23-10-2020, Saat: 02:10
Son Yorum: Rabbimsifalarversin
  azospermi tedavisi mucahiturgan 2 835 04-10-2020, Saat: 20:03
Son Yorum: Umut
  Sebebi belli olmayan azospermi hastası olup mikro tese ile baba olanı gördünüz mü? z İskender 9 862 28-09-2020, Saat: 15:32
Wink 5 ay önce azospermi olduğumu öğrendim Coldwater 3 512 02-09-2020, Saat: 12:06
Son Yorum: Coldwater
  KLİNEFELTER SENDROM sebepli Azospermi Erbma 19 2,190 29-08-2020, Saat: 18:03

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi