Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Azospermi, Değerli yorumlarınıza ihtiyacım var.
(24-03-2021, Saat: 02:36)Umut Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(24-03-2021, Saat: 00:49)Korkut Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İyi günler arkadaşlar. 3-4 kere test yaptırdım son testim resimdeki gibi doktorlar da aydınlatıcı bir cevap vermiyor. Sonucu açıklayabilir misiniz. Şimdiden teşekkürler.
3 milyon sperm görülmüş moral bozacak birsey yok. OAT sendromu yüksek ihtimalle. Morfoloji bakilmamis ama sorun vardir onda da. Hareket sacma sapan bakilmis. Gerçekçi degil. Daha duzgun inceleyen bir yerde tekrar test verin. Ayrica hormonlara bakilmali, iyi bir doppler cekilmeli. Dogru bir tedavi alirsaniz degerlerde iyilesme olur. Sigara vs varsa birakin.

Ankara'da önerdiginiz bir devlet hastanesi varmı hocam en azından doğru semen testi için. OAT sendromu tedavisi varmı hocam ilkkez duydum. Son olarak 3-4 ay doğal beslenip bal,polen,arisutu,çakşır , keçiboynuzu karışımı macun yemeyi ve havuç suyu içmeyi planlıyorum sizce etkisi olurmu. Şimdiden çok teşekkür ederim.
Ara
(04-04-2021, Saat: 02:29)Korkut Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(24-03-2021, Saat: 02:36)Umut Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 3 milyon sperm görülmüş moral bozacak birsey yok. OAT sendromu yüksek ihtimalle. Morfoloji bakilmamis ama sorun vardir onda da. Hareket sacma sapan bakilmis. Gerçekçi degil. Daha duzgun inceleyen bir yerde tekrar test verin. Ayrica hormonlara bakilmali, iyi bir doppler cekilmeli. Dogru bir tedavi alirsaniz degerlerde iyilesme olur. Sigara vs varsa birakin.

Ankara'da önerdiginiz bir devlet hastanesi varmı hocam en azından doğru semen testi için. OAT sendromu tedavisi varmı hocam ilkkez duydum. Son olarak 3-4 ay doğal beslenip bal,polen,arisutu,çakşır , keçiboynuzu karışımı macun yemeyi ve havuç suyu içmeyi planlıyorum sizce etkisi olurmu. Şimdiden çok teşekkür ederim.
Devlet hastanesinde bildigim doktor yok. Zaten genelde multivitamin veriyorlar. Ari urunleri faydali olur inşallah. Kaliteli bir multivitamin alin. En az 3 ay kullanip tekrar test verin. Bitkisel olarak yazdiklariniz da asiriya kacmadiginiz surece faydasi olur sizde sperm olduğu için. Daha sonra buyuk ihtimalle tüp bebek yapilir. Esinizin durumuna da baktirmanizda fayda var.
instagram: @azospermihastalari 
Ara
Merhaba 
İnhibin B testi vermiştim. Sonucu 137, 8 pg/ml. Ne anlama geliyor yorumlayabilir misiniz?
Ara
(18-04-2021, Saat: 00:05)Kaptan55_SS Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba 
İnhibin B testi vermiştim. Sonucu 137, 8 pg/ml. Ne anlama geliyor yorumlayabilir misiniz?
Fena cikmamis. Son sperm testinizle uyumlu.
instagram: @azospermihastalari 
Ara
(18-04-2021, Saat: 14:22)Umut Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(18-04-2021, Saat: 00:05)Kaptan55_SS Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba 
Fena cikmamis. Son sperm testinizle uyumlu.

Teşekkür ederim sağolun
Ara
Hareketsiz ama canlı sperm hücresi ile tüp bebek denenemez mi? İlla ki hareketli mi olması gerekiyor. Zaten tüp bebek ile bu sorun çözülemiyor mu? Bilen birisi yorumlayabilir mi lütfen ?
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Photo Azospermi hastasıyım ve tese oldum tedavim devam ediyor. oyilmaz 8 4,330 Dün, Saat: 17:52
Son Yorum: aura
  Torsiyon ve Azospermi chopinetto 31 18,279 Dün, Saat: 17:38
Son Yorum: aura
  Sebepsiz azospermi doğal yolla çıkış hikayem omer1985 9 3,800 15-05-2021, Saat: 01:16
Son Yorum: omer1985
  AZOSPERMİ Cihan yıldız 84 34,245 08-04-2021, Saat: 05:10
Son Yorum: Umut
  Azospermi 3 tese nasil yol cizmeliyim Emre 7 19,629 04-03-2021, Saat: 18:06
Son Yorum: Umut

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi