Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
hiç böyle bir şeyin başıma geleceğini düşünmezdim
(15-09-2020, Saat: 21:50)SABIRIZAZİM Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(15-09-2020, Saat: 14:52)sourtimes Adlı Kullanıcıdan Alıntı: aynı şekilde zaman kaybı olduğunu düşünüyorum. ilaç protokolleri olduğunu yazdım zaten bu ilaçlar hormon bozukluğu, genetik problem vb değişikliklere göre kombine edilir. protokol denen şey budur zaten. her doktor bu protokolleri uygular, testislerde testosteron artırmak isterse hcg veya reseting yapmak isterse ona göre ilerler. bu protokoller 3-4 farklı duruma göre belirlenir zaten.

ilaç etki alanlarını yazınca bilgili olmuyorsunuz maalesef, zira herkesin rahatlıkla öğrenebileceği bilgiler bunlar.

siz ne zaman tüm farklı doktor başlıklarına yazıp Celalettin Peru güzellemesi yapmaktan vazgeçerseniz o zaman ciddiye alabilirim. şu anda Celalettin Peru temsilcisinden farklı değilsiniz. amacınız fayda sağlamaksa doktor tavsiye etmeden bilgi verin insanlara.
BEN BİRÇOK PLATFORMDA ŞUNU GÖRDÜM, TANSEL KAPLANCAN SOSYAL MEDYA EKİBİ ÇALIŞIYOR VE DİREK GÜXELLEME YAPIYOR YA DA CP YE SALDIRIYOR. HATTA BİRİNİ İNSTAGRAMDA TESPİT ETTİK İFŞA DA ETTİK. SONRA KAYBOLDU ORTALIKTAN. ANLAYACAĞINIZ BU İŞLERİ TAM DA SAVUNDUĞUNUZ HEKİM TK YAPMAKTADIR. 

BEN KA VE MB A GİTTİM BİRİ KESTİ BİRİ YALANDAN 6 AY TEDAVİ VERDİ SONRA GEL KESELİM DEDİ. BAŞARAMADILAR İKİSİ DE PROF. SONRA CP YE GELDİM. 15 AY DA SPERM ÇIKTI. ŞİMDİ BEN CP GÜZELLEMESİ YAPACAĞIM TABİ, İNSANLAR GÖRSÜN BİLSİN İŞTE BAŞARI İSE BAŞARI. GİDİP NEDEN BİLMEDİĞİM YA DA BİLDİĞİM BAŞARISIZ İNSANLARIN SAYFASINDA YAZAYIM Kİ, BÖYLE YAPARSAM YA TROL OLURUM YA DA MANUPULATÖR BİRİ. BİZ DE O İŞLER YOK. BİZ HASTAYIZ VE HASTAYA YAŞADIĞIMIZ EDİNDİĞİMİZ TECRÜBEYİ AKTARIYORUZ. 
KALIN SAĞLICAKLA

tekrar söylüyorum ben hiçbir doktorun peşinden gitmiyorum. bana sorarsanız Türkiye'de bu işin en iyisi bilimsel araştırmalarıyla Kaan aydos'tur. ancak siz aşırı şekilde Celalettin Peru'yu savunuyorsunuz ve bunu gördüğüm kadarıyla uzun zamandır yapıyorsunuz. 

şu meşhur tanaka görüşmesine ait fotoğraflar, video kayıtları hiç bulunuyor mu? biz hiç göremedik.

mesela Celalettin Peru hayatında hiçbir testis operasyonu yapmış mı? tese, varikosel, inemiş testis vb. bunları yapamadığı için mi insanları teseden korkutuyor. kendisi ürolog olmadığı için olabilir mi?

tedavisiz tese olunsun demiyorum bunu en başında yazdım zaten. ama tutup 2-3 sene tedavi adı altında zaman kaybetmek insanlara zarar. bu 3 yıl içinde hem kadın hem erkek yaş alıyor. kadının yumurtaları kaliteyi koruyabilecek mi, yeterince kalacak mı?
Ara
Celalettin perunun 17 nisan 2018 instagram paylaşımına gözatınız, anlaşılan görmek istememişsiniz. Teseye girmesine gerek var mı? Tanaka da ürolog  değil teseleri kendisi yapıyor. İlla bu tedaviyi yapmak için ürolog mu olmak şart mı? Japonya da kadın doğumcular yapıyor. Ülkemizde endokrin uzmanlığı olan da yapıyor. 

Zaman kaybından bahsediyorsunuz da tese ile verilen doku hasar kaybından hiç bahsetmiyorsunuz. Sizin bu tese aşkınız nereden böyle anlayamıyorum ya da anlamamazlıktan geleyim.(!)

Yaşı olan kadına yunurta topltıp dondurmasını telkin ediyor hoca. Bununla alakalı mecliste sağlık bakanlığında da girişimlerde bulunuyor yasal bir şekilde Azospermi tanısınolan erkeklerin eşlerinin yumurtası dondurulsun diye. İşte ğzüm yemek budur.

İsmini verdiğiniz ka da ben 6 ay tedavi oldum. Gördük kısa tedavisinden sonra haploid hücre bile çıkmazken tese yapalım dedi.
Ara
(16-09-2020, Saat: 16:00)SABIRIZAZİM Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Celalettin perunun 17 nisan 2018 instagram paylaşımına gözatınız, anlaşılan görmek istememişsiniz. Teseye girmesine gerek var mı? Tanaka da ürolog  değil teseleri kendisi yapıyor. İlla bu tedaviyi yapmak için ürolog mu olmak şart mı? Japonya da kadın doğumcular yapıyor. Ülkemizde endokrin uzmanlığı olan da yapıyor. 

Zaman kaybından bahsediyorsunuz da tese ile verilen doku hasar kaybından hiç bahsetmiyorsunuz. Sizin bu tese aşkınız nereden böyle anlayamıyorum ya da anlamamazlıktan geleyim.(!)

Yaşı olan kadına yunurta topltıp dondurmasını telkin ediyor hoca. Bununla alakalı mecliste sağlık bakanlığında da girişimlerde bulunuyor yasal bir şekilde Azospermi tanısınolan erkeklerin eşlerinin yumurtası dondurulsun diye. İşte ğzüm yemek budur.

İsmini verdiğiniz ka da ben 6 ay tedavi oldum. Gördük kısa tedavisinden sonra haploid hücre bile çıkmazken tese yapalım dedi.

yahu insan aklıyla dalga mı geçiyorsunuz? paylaşıma baktım ve tanaka'yı göremedim yine. siz tanaka'nın Peru'yu tebrik ettiğini yazmışsınız, kendisi Tanaka bana böyle böyle dedi diye yazmış. Ancak çok ilginç Tanaka ile fotoğrafı yok.

Yani ben gidip Koç Holding'e girsem ziyaret için, içerden fotoğraflar paylaşsam Ömer koç ile görüştüm yatırım önerileri verdi desem yatırımcılar bana inanacak mı?

anlamak işinize gelmiyor, hormon tedavisi ile hücreler olgunlaşsa zaten dünyada azospermi diye bir sorun kalmayacak. çok ufak bir azınlıkta işe yarayan bir yöntem bu o şanslı grupta değilsen istersen 10 sene hormon tedavisi yapsınlar olmayan şey olmaz. tüm doktorlar bu ufak şansı bir süre deniyor ki tese sırasında şans yüzde 20 ise yüzde 25 olsun 30 olsun kardır amacıyla yapılıyor.
Ara
(16-09-2020, Saat: 20:13)sourtimes Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(16-09-2020, Saat: 16:00)SABIRIZAZİM Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Celalettin perunun 17 nisan 2018 instagram paylaşımına gözatınız, anlaşılan görmek istememişsiniz. Teseye girmesine gerek var mı? Tanaka da ürolog  değil teseleri kendisi yapıyor. İlla bu tedaviyi yapmak için ürolog mu olmak şart mı? Japonya da kadın doğumcular yapıyor. Ülkemizde endokrin uzmanlığı olan da yapıyor. 

yahu insan aklıyla dalga mı geçiyorsunuz? paylaşıma baktım ve tanaka'yı göremedim yine. siz tanaka'nın Peru'yu tebrik ettiğini yazmışsınız, kendisi Tanaka bana böyle böyle dedi diye yazmış. Ancak çok ilginç Tanaka ile fotoğrafı yok.

Yani ben gidip Koç Holding'e girsem ziyaret için, içerden fotoğraflar paylaşsam Ömer koç ile görüştüm yatırım önerileri verdi desem yatırımcılar bana inanacak mı?

anlamak işinize gelmiyor, hormon tedavisi ile hücreler olgunlaşsa zaten dünyada azospermi diye bir sorun kalmayacak. çok ufak bir azınlıkta işe yarayan bir yöntem bu o şanslı grupta değilsen istersen 10 sene hormon tedavisi yapsınlar olmayan şey olmaz. tüm doktorlar bu ufak şansı bir süre deniyor ki tese sırasında şans yüzde 20 ise yüzde 25 olsun 30 olsun kardır amacıyla yapılıyor.
Bak herseyi cok iyi bilen (!) arkadasim. Adam fotograflarda hastanede. Ucak biletini koymus. Bu fotoda da ameliyat onlugu giymis. Yanında Fatih Oguc hoca var. Teseye hazirlaniyoruz yazmis. Onlugunun sol cebinde ne yaziyor japonca? Herseyi biliyorsunuz ya bunu da pekala bulabilirdiniz google lens vasitasiyla. Ben ugrasmayin diye yaziyorum buraya. セントマザー
Bu ifadeyi google'da aratin, bakin ne çıkıyor. 
Ben yazayim bosa ugrasmayin. St Mother Hospital'in bilgileri cikiyor. Web sitesine tiklarsaniz Tanaka'nin klinigi olduğu ortaya cikar. Illa selfie mi cekmesi lazim doktorla?! Esas siz dalga geciyorsunuz bizimle.
Hucreler tedaviyle olgunlasabilir. Bahsettiğiniz gibi olmadığını defalarca gorduk. Arkadas yazmis zaten ben tedaviyle sonuc aldim diye. Bir ornegi o. Bizzat yazıyor adam, hala inanmiyorsunuz. Bizim de vaktimizi bosa harcıyorsunuz.

Ek Dosyalar Ekran Görüntüleri

instagram: @azospermihastalari 
Ara
(15-09-2020, Saat: 09:41)yasinyagan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(15-09-2020, Saat: 00:36)keops Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Derdi veren Allah dermanıda verir hiç üzülme kardeşim. Kimse zaten başına böyle bir şey geleceğini düşünmüyor. Para tuzaklarına dikkat et hemen yatıralım mesa tesa yapalım aman kardeşim önce tedavi dene sonra başka yöntemler denersin.

Şu ana kadar bir ürologa gittim. İkinci başka bir ürologa da gideceğim. Celalettin bey'i de bir yandan bekliyorum. Bu siteyi bulmasaydım hemen tese olacaktım.Teşekkür ediyorum sizlere. Önce tedaviyi deneyeceğim.

Benimde volümde sorun var ama bir türlü sebebi bulunamadı. Bir çok ürologa gittim ama bazıları çok acayip şeyler söyledi ve tamamen süreçte moralimi bozdu. Genelde varikosel varsa bende var şunu diyorlar hemen ameliyat ve 6 ay beklemen lazım hormonların iyi..Peki diyorum gene sperm çıkışı olmaz ise o zaman yapacak birşey yok diyorlar. Azosperminin varikosel ile orantısı çok düşük. Peki diyorum volüm düşük bu seferde önemli değil o diyorlar ama önemli bence. Açıkçası azospermi doktorları sadece ürologlar değil.  Bende 9 aydır peruda tedavi görüyorum ilerleme oldu mu dersen volume biraz daha arttı ama daha 1.5 ml seviyesini görmedi. Tabi sperm testi verdiğin yerde çok önemli devlet hastaneleri genelde kabı veriyor nerde yaparsan yap 20 dk içinde getir. Genetik testlerini yaptır genelde üniversite hastaneleri yapıyor ve sigortan varsa ücretsiz durumunu açıkla 30-50 gün arası sonuçların çıkar. İnhibin B testi var onuda mutlaka yaptır. Genelde insanlar mucize bekliyor ama öyle bir durum söz konusu değil çünkü sperm üretimi 3 ayda bir yenilenmekte yada şöyle diyim bir sperm oluşması için 90 gün gerekmekte. Bende günlerce makale okuyorum konu ile alakalı rosi yöntemi felan mucize şuan için bunlara hiç kafaya takma. Tüp bebek için gittiğimizde direk tese önerdiler sonra araştırdım ve bir çok hüsran gördüm dedim ki 1 yıl tedavi olsam ne kaybederim. 45 yaşında çocuk sahibi olan var 5 yıl tedavi görüp doğal yolla hamile kalan bile var. Umarım kısa sürer muradına erersin.
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi