Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sebebi belli olmayan azospermi hastası olup mikro tese ile baba olanı gördünüz mü? z
Herkese merhaba, platforma yeni katıldım. 2 yıllık evliyken çocuk olmadığı için doktora gittik ve azospermi olduğum anlaşıldı. 2 kere mikro tese oldum. İnternette 4-5 doktor üzerinde dönüyor bu sorun ama hep umut satılıyor. Çıksın bir azospermi hastasıda ben şu işlemle baba oldum desin. Birsürü hikayeler paylaşıyorlar. Yok binlerce tese yapan mı dersin, yok bir sperm bulup insanları çocuk sahibi yapanmı. Hani nerde biz niye hiç göremedik. Gören, şahit olan var mı Allah aşkına bizede söylesin. Verdiğim paraları geçtim, kaybettiğim zamana mı yanayım, geçirdiğim operasyonlara mı, verilen boş umutlara mı? Evet sizlere soruyorum lütfen şahit olan varsa nasıl başardığını paylaşabilir mi?
Ara
(25-09-2020, Saat: 21:31)İskender Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Herkese merhaba, platforma yeni katıldım. 2 yıllık evliyken çocuk olmadığı için doktora gittik ve azospermi olduğum anlaşıldı. 2 kere mikro tese oldum. İnternette 4-5 doktor üzerinde dönüyor bu sorun ama hep umut satılıyor. Çıksın bir azospermi hastasıda ben şu işlemle baba oldum desin. Birsürü hikayeler paylaşıyorlar. Yok binlerce tese yapan mı dersin, yok bir sperm bulup insanları çocuk sahibi yapanmı. Hani nerde biz niye hiç göremedik. Gören, şahit olan var mı Allah aşkına bizede söylesin. Verdiğim paraları geçtim, kaybettiğim zamana mı yanayım, geçirdiğim operasyonlara mı, verilen boş umutlara mı? Evet sizlere soruyorum lütfen şahit olan varsa nasıl başardığını paylaşabilir mi?
Ben henuz tup bebek safhasina gelemedim. Tedavim suruyor. Celalettin hoca icin konuşuyorum. Tabi ki cocugu olan arkadaşlar var. Birkaci hatta foruma da uyeydi. Ama cocuk olduktan sonra girmiyorlar siteye. Telegram grubumuzdan da cikti hatta kimisi. Yine telegram grubumuzda son safhaya gelmesine ragmen tup bebek icin bekleyen arkadaşlar var. Özellikle Semra Hanimin sabit biryerde olmasini bekleyenler var. 
Daha once hic spermi yokken, tedaviyle sperm cikan arkadaslardan deneyip basarisiz olan var, tekrar deneyecek olan var.
Sonuc alanlardan bir kismini hoca instagramdan da paylasiyor. 
Bunlar nasil sonuc aldilar, tabi ki ilac tedavisiyle.
instagram: @azospermihastalari 
Ara
Bir tanesi bu linkteki onur sabanli isimli arkadas. Yanlis hatırlamıyorsam 15 aylik tedavi sonrasi dogal cikis oldu ama cikanlarda hareket sorunu vardi. O da tese olmayi tercih etti. Oyle hatırlıyorum. Fsh yuksekti onun da. Ama daha once tese olmamasi avantajdi. Haliyle daha hizli ilerledi. Velhasil tesede de sperm cikti tabi, esi en son hamileydi ama sonra irtibat koptu.

https://azospermihastalari.com/showthread.php?tid=62
Ara
Bu linkteki arkadas da kemoterapi kaynaklı azospermi hastası. Tedaviyle sperm cikisi oldu. Cikanlari dondurdu. Tup bebekle simdi kizi var. O da pek girmiyor artik ama hala gorusuyoruz. 
https://azospermihastalari.com/showthread.php?tid=13

Sabiriazim isimli arkadas da tese olmasına ragmen daha once, yine sperme ulasti. Basarisiz denemeleri var. İnşallah o da sonuc alir. Ben tabi herkesi tanımıyorum sitede. Hatta hasta olarak birseyler paylaşmak ve ogrenmek icin üye olmustum siteye, sonra yonetici yapti arkadaslar bizi, kendileri pek girmiyor. Ben de bir müddet bu isi goturup birakirim muhtemelen.
Ara
(25-09-2020, Saat: 21:31)İskender Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Herkese merhaba, platforma yeni katıldım. 2 yıllık evliyken çocuk olmadığı için doktora gittik ve azospermi olduğum anlaşıldı. 2 kere mikro tese oldum. İnternette 4-5 doktor üzerinde dönüyor bu sorun ama hep umut satılıyor. Çıksın bir azospermi hastasıda ben şu işlemle baba oldum desin. Birsürü hikayeler paylaşıyorlar. Yok binlerce tese yapan mı dersin, yok bir sperm bulup insanları çocuk sahibi yapanmı. Hani nerde biz niye hiç göremedik. Gören, şahit olan var mı Allah aşkına bizede söylesin. Verdiğim paraları geçtim, kaybettiğim zamana mı yanayım, geçirdiğim operasyonlara mı, verilen boş umutlara mı? Evet sizlere soruyorum lütfen şahit olan varsa nasıl başardığını paylaşabilir mi?
Ben de hep bunun merakindayım.Birsürü reklam bir sürü hasta listeleniyor ama başarı veya tedaviy cevap verenlerin adı sanı veya bir sayısı bile yok.Bu durum benim aklıma biraz şüphe düşürüyor doğrusu.Bir yıl dolmak üzere tedavideyim ama haftada 6 iğneye rağmen ben bi farl göremiyorum.Hala da test için numune veremiyorum.Bu halde çok fazla ilaç aldığımn farkindayım ama başka bir şansım da kalmadı.Oyüzden iğnelere devamediyorum.Ben de sonucu iyiye giden arkadaşları burada görmek istiyorum.Bize moral verirlermi bilmem ama kimseden de ses çıkmiyorsa bu iş beni şüpheye düşürür.
Ara
(28-09-2020, Saat: 14:01)Kader mi? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
Ben de hep bunun merakindayım.Birsürü reklam bir sürü hasta listeleniyor ama başarı veya tedaviy cevap verenlerin adı sanı veya bir sayısı bile yok.Bu durum benim aklıma biraz şüphe düşürüyor doğrusu.Bir yıl dolmak üzere tedavideyim ama haftada 6 iğneye rağmen ben bi farl göremiyorum.Hala da test için numune veremiyorum.Bu halde çok fazla ilaç aldığımn farkindayım ama başka bir şansım da kalmadı.Oyüzden iğnelere devamediyorum.Ben de sonucu iyiye giden arkadaşları burada görmek istiyorum.Bize moral verirlermi bilmem ama kimseden de ses çıkmiyorsa bu iş beni şüpheye düşürür.
Kimin hastasısiniz? Celalettin hocaninsa onun hastalarinin surekli aktif olmadigi, hatta bircogunun hic girmediği bir ortamda bu soruyu sormak yerine, cok sayida hastasinin katildigi ve genelde aktif olduğu telegram grubunda sormaniz daha mantikli olur. Bu şekilde pek kimseden cevap alamazsiniz bence.
Ara
(28-09-2020, Saat: 14:33)Umut Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(28-09-2020, Saat: 14:01)Kader mi? Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben de hep bunun merakindayım.Birsürü reklam bir sürü hasta listeleniyor ama başarı veya tedaviy cevap verenlerin adı sanı veya bir sayısı bile yok.Bu durum benim aklıma biraz şüphe düşürüyor doğrusu.Bir yıl dolmak üzere tedavideyim ama haftada 6 iğneye rağmen ben bi farl göremiyorum.Hala da test için numune veremiyorum.Bu halde çok fazla ilaç aldığımn farkindayım ama başka bir şansım da kalmadı.Oyüzden iğnelere devamediyorum.Ben de sonucu iyiye giden arkadaşları burada görmek istiyorum.Bize moral verirlermi bilmem ama kimseden de ses çıkmiyorsa bu iş beni şüpheye düşürür.
Kimin hastasısiniz? Celalettin hocaninsa onun hastalarinin surekli aktif olmadigi, hatta bircogunun hic girmediği bir ortamda bu soruyu sormak yerine, cok sayida hastasinin katildigi ve genelde aktif olduğu telegram grubunda sormaniz daha mantikli olur. Bu şekilde pek kimseden cevap alamazsiniz bence.

Sizin hastalığınız ve tedaviniz hakkında kısa bir bilgi paylaşabilir misiniz umut bey
Ara
(28-09-2020, Saat: 15:00)İskender Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sizin hastalığınız ve tedaviniz hakkında kısa bir bilgi paylaşabilir misiniz umut bey
Tikanikliga bagli olmayan. Fsh yuksek. Muhtemelen küçükken geçirdiğim kabakulak hastalığından kaynakli. Bilmeden tedavisiz tese izmirde bir tup bebek merkezinde. Sonrasinda ve halihazirda Celalettin hocada devam ediyorum.
Ara
(28-09-2020, Saat: 15:02)Umut Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(28-09-2020, Saat: 15:00)İskender Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sizin hastalığınız ve tedaviniz hakkında kısa bir bilgi paylaşabilir misiniz umut bey
Tikanikliga bagli olmayan. Fsh yuksek. Muhtemelen küçükken geçirdiğim kabakulak hastalığından kaynakli. Bilmeden tedavisiz tese izmirde bir tup bebek merkezinde. Sonrasinda ve halihazirda Celalettin hocada devam ediyorum.

Celalettin Hoca da ne kadar oldu. Memnun musunuz? Tekrar tese olmayı düşünüyor musunuz?
Ara
(28-09-2020, Saat: 15:12)İskender Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(28-09-2020, Saat: 15:02)Umut Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tikanikliga bagli olmayan. Fsh yuksek. Muhtemelen küçükken geçirdiğim kabakulak hastalığından kaynakli. Bilmeden tedavisiz tese izmirde bir tup bebek merkezinde. Sonrasinda ve halihazirda Celalettin hocada devam ediyorum.

Celalettin Hoca da ne kadar oldu. Memnun musunuz? Tekrar tese olmayı düşünüyor musunuz?
Ozelden yazmissiniz. Ben de cevap verdim. Bir ordan bir buradan olmasin.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  AZOSPERMİ Cihan yıldız 13 491 23-10-2020, Saat: 02:10
Son Yorum: Rabbimsifalarversin
  azospermi tedavisi mucahiturgan 2 835 04-10-2020, Saat: 20:03
Son Yorum: Umut
  Azospermi, Değerli yorumlarınıza ihtiyacım var. Kaptan55_SS 42 11,007 04-10-2020, Saat: 17:28
Son Yorum: Kaptan55_SS
Wink 5 ay önce azospermi olduğumu öğrendim Coldwater 3 512 02-09-2020, Saat: 12:06
Son Yorum: Coldwater
  KLİNEFELTER SENDROM sebepli Azospermi Erbma 19 2,190 29-08-2020, Saat: 18:03
Son Yorum: Umut

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi