Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AZOSPERMİ
(09-03-2021, Saat: 20:38)Fıtrat Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba arkadaşlar daha once yamistim durumumu. Andromedde bikac adet sperm cikiyor fakat iki hafta once buruksel tüp bebek merkezinde test verdim sperm çıkmadı. Haftada bir ovitrelle haftada iki merional kullanıyorum. Behceci tup bebek merkezinde tese yapalim dedi hoca . Ben tese olmak istemedigim icin behceciyle tedavisi biraktim. Birde bende iltihaplı romatizma var altı aydir iyiydim  iki haftadir agrilarim artti bugün romatoloji doktorumla görüştüm Ovitrelle ve merional iltihap yapabilir dedi.  Suna kara verdim bir ay daha ovitrelle ve merional kullanip sperm testi yaptiracagim. Cikmassa mesa olacagim.
Sayi az oldugu icin goremiyor herkes sikinti orada zaten. Asagidaki linkteki paylasimda 3 farkli yer bakmis ama sperm olmasina ragmen gorememis. Saydiginiz yerler de var bunun içinde benim gördüğüm. 
https://www.instagram.com/p/CLMBXdhJczH/...2rwll7rbm1

Romatizma-ilac ilişkisini instagramdan Celalettin hocaya sorun bence.
instagram: @azospermihastalari 
Ara
Merhaba arkadaşlar. Ben evlat edimeye karar verdim. Fakat arada bir sperm testi yaptırıp çıkarsa tüp bebek yaptıracağım. Bende psoriatik artrit hastalığı olduğu için igneler hastaligimi ilerletiyor
Ara
(06-04-2021, Saat: 21:25)Fıtrat Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba arkadaşlar. Ben evlat edimeye karar verdim. Fakat arada bir sperm testi yaptırıp çıkarsa tüp bebek yaptıracağım. Bende psoriatik artrit hastalığı olduğu için igneler hastaligimi ilerletiyor
Ne olduğunu bilmiyorum bu hastaligin. Instagramdan Celalettin hocaya sorsaydınız.
Ara
(07-04-2021, Saat: 01:00)Umut Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(06-04-2021, Saat: 21:25)Fıtrat Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba arkadaşlar. Ben evlat edimeye karar verdim. Fakat arada bir sperm testi yaptırıp çıkarsa tüp bebek yaptıracağım. Bende psoriatik artrit hastalığı olduğu için igneler hastaligimi ilerletiyor
Ne olduğunu bilmiyorum bu hastaligin. Instagramdan Celalettin hocaya sorsaydınız.

Sordum celalettin hocaya. İgnelerin hucra buyultucu olduğu için hastalığı ilerletebilecegini soyledi.
Ara
(07-04-2021, Saat: 20:14)Fıtrat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(07-04-2021, Saat: 01:00)Umut Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ne olduğunu bilmiyorum bu hastaligin. Instagramdan Celalettin hocaya sorsaydınız.

Sordum celalettin hocaya. İgnelerin hucra buyultucu olduğu için hastalığı ilerletebilecegini soyledi.
Sizde sedef hastalığı var galiba. Öyleyse Celalettin hoca baska birseyler daha soylemis olmali. Cunku daha yeni paylasildi, sedefi olan bir azospermi hastasinin sedef hastalığı gecmis tedaviyle. Sedef icin ayrica tedavi uygular. Size ilaclarin etkisini anlatmıştır o.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Photo Azospermi hastasıyım ve tese oldum tedavim devam ediyor. oyilmaz 8 4,330 Dün, Saat: 17:52
Son Yorum: aura
  Torsiyon ve Azospermi chopinetto 31 18,279 Dün, Saat: 17:38
Son Yorum: aura
  Azospermi, Değerli yorumlarınıza ihtiyacım var. Kaptan55_SS 65 21,900 Dün, Saat: 00:01
Son Yorum: Kaptan55_SS
  Sebepsiz azospermi doğal yolla çıkış hikayem omer1985 9 3,800 15-05-2021, Saat: 01:16
Son Yorum: omer1985
  Azospermi 3 tese nasil yol cizmeliyim Emre 7 19,629 04-03-2021, Saat: 18:06
Son Yorum: Umut

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi