Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Azosperm
merhaba arkadaşlar daha önce bu konuyla uğraşmış arkadaşlardaan bilgi ve yorumlarını paylaşmalarını rica edicektim.
Ara
(09-11-2020, Saat: 18:49)dexterousa Adlı Kullanıcıdan Alıntı: merhaba arkadaşlar daha önce bu konuyla uğraşmış arkadaşlardaan bilgi ve yorumlarını paylaşmalarını rica edicektim.

fsh 110
lh 52
testesteron 2

genetik test normal çıktı ve inhibin b testi 1 çıktı. en az 6-8 ay iğne ovitrelle ve yanında promen k kullandım sonucunda micro tese oldum ve sperm bulunamadı.yapılan patolojidede GERM HÜCRE APLAZİSİ ile karşılaştık. böyle olup ta bir yol izleyen sonuca ulaşan varmı. teşekkür ederim.
Merhaba. Geçmiş olsun. Fsh cok yuksek. LH da oyle. Testesteron dusuk. Bir dahakine prolaktin ve estradiol degerlerine de baktirin. 
İnhibin b yuksek ihtimalle dusuktur sizde. Genetige de baktirmakta fayda var. Yine detaylı spermiyogram yaptirip gelismemis hucrelerin durumunu gorun derim ben. 
Germ hucre aplazisi sonucu dogru duzgun tedavi gormeden tese olan hemen herkeste cikiyor zaten. Surekli oyle kalacak diye birsey yok. Dogru tedaviyle gelisme katediyor hucreler. Teseye hazir hale gelmeden bir daha tese olmayin. Sizin tedaviniz cok da kolay olmayacak cunku. En kotu ihtimalle hucre kalitesi artirilip rosi denenir sperm cikmazsa. Zaten kaliteli embriyolar olustuktan sonra nasil oldugu pek de onemli degil.
instagram: @azospermihastalari 
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Azerbeycan'dan Azosperm Hastasıyım Samir 6 2,227 07-05-2020, Saat: 16:58
Son Yorum: Hamit
  Azosperm ve Tedavi Baslanmasi Ahmt1320 10 7,777 24-12-2019, Saat: 06:27
Son Yorum: Nazapo
  Azosperm ve Rosi Nereden Başlanmalı? Sinop257 2 2,639 23-09-2019, Saat: 22:18
Son Yorum: Umut

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi