Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3/5 - 4 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KAAN AYDOS’TA TEDAVİ OLANLAR
(26-11-2018, Saat: 23:11)4ksoy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba arkadaslar. Bende azospermi hastasiyim. Birkez tese ameliyati oldum. Unv hastanesinde sonuc negatif cikti. Sonrasinda internette arastirmalar sonucunda kaan hocayla tedaviye basladim. Yaklasik 2 yil chorimon igne, klomen, inofolic ve solgarin urunu dogal beta caroten kullandim. Akabinde microtese ameliyati oldum. Sonuc negatif. Sonrasinda Kaan hoca promen k sase onermisti. Ama haploid hucrenin cikmasi kesin degil. Cikabilirde cikmazda. Zaman gosterir dedi. Sizler icin son nokta bu dedi. Bende o kizginlikla kaan hocayla tedaviyi biraktim. Ardindan 3 aylik aradan sonra opr.dr. adbullah arman ozdemir hocayla bir tedavi surecine daha basladim. 8 ay boyunca arimidex 1 mg gunde 1 defa araliklarla chorimon ve olivette igne kullandim. Gecen 2. Micro tesemi oldum. Sonucum yine olumsuz. Arkadaslar ayrica benim fsh ve lh hormonlarim cok yuksek testesteron oranimda cok dusuk. Genetik test sonucum 47xxy. Klinifer sendromu. Testislerim ileri derece kucuk doktor muayenemde belirtildi. Artik 1 tese 2 m.tese olunca okadar igne ve ilactan sonra insanda umut kalmiyor. Neyse basinizi cok agrittim. Benim tedavi surecim boyleydi. Bildiginiz yada onerebileceginiz gozunu para hirsi burumemis doktor varsa lutfen yazin bana. Kucucuk bir umudum olsa bile degerlendirmek istiyorum. Cvplarinizi bekliyorum. Iyi aksamlar

Kardeşim geçmiş olsun öncelikle. Ben de kaan aydosla bir ilerleme kaydedemedim. bana klomenden başka bir şey de vermedi zaten. Bir de ne bileyim sıcaklığı bulamadım. Şimdi bizim durumlar hassas. Hayatta yaşanabilecek en büyük imtihanlardan biri. İnsan karşısındakinden seni anlıyorum ve elimden geleni yapacağım hissini görmek ve yaşamak istiyor. Ki inanabilesin iyiye gideceğine. Ben bunları hiç yakalayamadım kendisiyle. Sonra yeni bir doktor arayışına girdim ve bu site sayesinde Celalettin hocayı buldum, gittim. Bir kez görüştük, ilaçlarımızı aldık, iki aydır da kullanıyorum ilaçları. Allahın dediği olur, nasipse bunların hepsi vesile ama Celalettin beyde o hissi aldım. Bana kendimi iyi hissettirdi görüşmemiz. İnanıyorum mesela çocuk sahibi olacağıma. Kaan bey ile inancım pek kalmamıştı son zamanlarda. Başka da doktor bilmem zaten. Allah yardımcın olsun.
Ara
4ksoy hocam çok geçmiş olsun,
Önereceğim tek doktor var o da Celalettin peru. Testisleriniz ameliyatla sonradan küçüldüğü için yenilenip büyüme şansı olabilir bunun için kantaron yağı ile testis masajınyapın iki günde bir.
Ara
(24-11-2018, Saat: 08:54)Umut Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(13-11-2018, Saat: 15:44)Umut_02 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaslar Mikrogen de tahlil verdim %4 mayotik hucre cikti 2 yıl tedaviden sonra  sizce sonuç nasıl tedavi uzatılırsa haploid hücre çıkışı olabilir mi

Hocam sorunuzu gördüm ama yapılan islem hakkinda bilgi sahibi değilim. Yanlis anlasilma olmasin. Bildiğimiz bir konu degil. Daha acik bir sekilde yapilan islem hakkinda bilgi verebilirseniz seviniriz. Mikrogen'de ne tür testler yapiliyor, kaan hoca oraya ne amacla sevk ediyor gibi sorulara cevap verecek sekilde.
Mikrogene genel sperm tahlili için gonderiyor Hoca haploid hücre oluşumu varmı diye ama malesef bizde olmadığı için tüp bebek şansımız da yok çaresiz bir sekilde beklemekteyiz.
Ara
(04-12-2018, Saat: 10:11)Umut_02 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(24-11-2018, Saat: 08:54)Umut Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam sorunuzu gördüm ama yapılan islem hakkinda bilgi sahibi değilim. Yanlis anlasilma olmasin. Bildiğimiz bir konu degil. Daha acik bir sekilde yapilan islem hakkinda bilgi verebilirseniz seviniriz. Mikrogen'de ne tür testler yapiliyor, kaan hoca oraya ne amacla sevk ediyor gibi sorulara cevap verecek sekilde.
Mikrogene genel sperm tahlili için gonderiyor Hoca haploid hücre oluşumu varmı diye ama malesef bizde olmadığı için tüp bebek şansımız da yok çaresiz bir sekilde beklemekteyiz.

nasıl çaresiz bir şekilde beklemektesiniz ? her hangi bir tedavi uygulanmıyor mu size ? kan tahlil ve sperm tahlili sonuclarınızı atarmısınız ?
Ara
Bence de nasıl çaresiz bir şekilde bekliyorsunuz?
Ara
(27-11-2018, Saat: 23:45)SABIRIZAZİM Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 4ksoy hocam çok geçmiş olsun,
Önereceğim tek doktor var o da Celalettin peru. Testisleriniz ameliyatla sonradan küçüldüğü için yenilenip büyüme şansı olabilir bunun için kantaron yağı ile testis masajınyapın iki günde bir.
Bunu deneyecem. Tesekkur ederim

(27-11-2018, Saat: 22:13)Gurses123 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(26-11-2018, Saat: 23:11)4ksoy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba arkadaslar. Bende azospermi hastasiyim. Birkez tese ameliyati oldum. Unv hastanesinde sonuc negatif cikti. Sonrasinda internette arastirmalar sonucunda kaan hocayla tedaviye basladim. Yaklasik 2 yil chorimon igne, klomen, inofolic ve solgarin urunu dogal beta caroten kullandim. Akabinde microtese ameliyati oldum. Sonuc negatif. Sonrasinda Kaan hoca promen k sase onermisti. Ama haploid hucrenin cikmasi kesin degil. Cikabilirde cikmazda. Zaman gosterir dedi. Sizler icin son nokta bu dedi. Bende o kizginlikla kaan hocayla tedaviyi biraktim. Ardindan 3 aylik aradan sonra opr.dr. adbullah arman ozdemir hocayla bir tedavi surecine daha basladim. 8 ay boyunca arimidex 1 mg gunde 1 defa araliklarla chorimon ve olivette igne kullandim. Gecen 2. Micro tesemi oldum. Sonucum yine olumsuz. Arkadaslar ayrica benim fsh ve lh hormonlarim cok yuksek testesteron oranimda cok dusuk. Genetik test sonucum 47xxy. Klinifer sendromu. Testislerim ileri derece kucuk doktor muayenemde belirtildi. Artik 1 tese 2 m.tese olunca okadar igne ve ilactan sonra insanda umut kalmiyor. Neyse basinizi cok agrittim. Benim tedavi surecim boyleydi. Bildiginiz yada onerebileceginiz gozunu para hirsi burumemis doktor varsa lutfen yazin bana. Kucucuk bir umudum olsa bile degerlendirmek istiyorum. Cvplarinizi bekliyorum. Iyi aksamlar

Kardeşim geçmiş olsun öncelikle. Ben de kaan aydosla bir ilerleme kaydedemedim. bana klomenden başka bir şey de vermedi zaten. Bir de ne bileyim sıcaklığı bulamadım. Şimdi bizim durumlar hassas. Hayatta yaşanabilecek en büyük imtihanlardan biri. İnsan karşısındakinden seni anlıyorum ve elimden geleni yapacağım hissini görmek ve yaşamak istiyor. Ki inanabilesin iyiye gideceğine. Ben bunları hiç yakalayamadım kendisiyle. Sonra yeni bir doktor arayışına girdim ve bu site sayesinde Celalettin hocayı buldum, gittim. Bir kez görüştük, ilaçlarımızı aldık, iki aydır da kullanıyorum ilaçları. Allahın dediği olur, nasipse bunların hepsi vesile ama Celalettin beyde o hissi aldım. Bana kendimi iyi hissettirdi görüşmemiz. İnanıyorum mesela çocuk sahibi olacağıma. Kaan bey ile inancım pek kalmamıştı son zamanlarda. Başka da doktor bilmem zaten. Allah yardımcın olsun.

Arkadaslar cok tesekkur ederim cvplariniz icin. Tavsiyeleriniz uzerine Celalettin hocayla gorustum. Kismet olursa bi tedavi surecine baslamayi dusunuyorum. Insallah hepimiz icin hayirli olur. Allah hepimizin yardimcisi olsun.
Ara
(05-12-2018, Saat: 13:17)kul Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(04-12-2018, Saat: 10:11)Umut_02 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mikrogene genel sperm tahlili için gonderiyor Hoca haploid hücre oluşumu varmı diye ama malesef bizde olmadığı için tüp bebek şansımız da yok çaresiz bir sekilde beklemekteyiz.

nasıl çaresiz bir şekilde beklemektesiniz ? her hangi bir tedavi uygulanmıyor mu size ? kan tahlil ve sperm tahlili sonuclarınızı atarmısınız ?
Tedavimiz bırakıldı bende akrozom hucre %4 mayotik hucre de %4cikti haploid hücre cikmadigi takdirde tüp bebek felan olmuyormus bundan sebep kök hücreyi bekleyecekmişiz bizim sıkıntımız hormonsal oldugu icin tedavi cevap vermedi

(05-12-2018, Saat: 19:49)SABIRIZAZİM Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bence de nasıl çaresiz bir şekilde bekliyorsunuz
Doktor tedaviyi kesti ne yapabiliriz ki
Ara
Zaten kesmese de wbaşarı da kaydedememiş.
Yeni doktora geçebilirsiniz ve c.peruyu kesinlikle tavsiye ederim.
Ara
(06-12-2018, Saat: 20:47)SABIRIZAZİM Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Zaten kesmese de wbaşarı da kaydedememiş.
Yeni doktora geçebilirsiniz ve c.peruyu kesinlikle tavsiye ederim.

Aynen öyle oldu bizim icin maddi manevi çok kayıp oldu biraz kendimizi toparlayabilirsek inşallah gideriz Celalettin hocaya çaresiz beklemek daha zor
Ara
Merhabalar arkadaşlar , ben yaklaşık 2 ay önce üroloji doktoruna çoçuk için gittim benden spermiyogram ve ultrason istedi ultrason normal lakin spermiyogram da bir iki adet ölü hücre çıktı doktor anlam veremedi böyle birşeyin mümkün olamayacağını ya vardır ya yoktur olacağını söyledi. Devlet hastanesine gittim sonrasında androloji bölümünde bir doktora o da sadece spermiyogram testi istedi ve sonuç negatif hiç sperm yok azosperm teşhisi koydu. İnternet araştırmalarımda Kaan hocayı bulduk hevesle randevu alıp gittik bize ya tıkanıklıktan dolayı çıkmıyor ya da testislerin çalışmasında sıkıntı olduğunu söyledi grip ilacı verdi bir ay kullan tıkanıklıksa bu sıkacak bir kaç tane de olsa sperö çıkışı olacak böyle olursa tıkanıklığı açar doğal yoldan çoçuğun olur dedi. Bir ayın sonunda sadece fsh ve testesteron ve spermiyogram testi istediği için yaptırdım . FSH, testesteron normal sperm çıkışı yine yok. Kaan hocaya yazdık gidenler bilir takvimin belli gününde yazılıyor . Hoca bize ilaçla tedavi mümkün ama sonuç olumsuz olur umut etmeyin dedi. Bir ihtimal daha var tese bununla en azından bakarız içinde varsa alırız dondurur eşini hazırlar tüp bebeğe geçilir diğer ihtimal olgunlaştırılacak hücre var mı bakarız dedi bizde ameliyatın zararlarını bilmediğimiz için kabul ettik. Daha sonra araştırmalar sonucu aynı ameliyatı olup sonuç negatif olan bir sürü hasta gördüm. Vazgeçtim Celalettin Peru’yu bulduk.. Detaylı spermiyogram testi yaptırdım ve azosperm olmadığımı öğrendim sadece üretim az ha bu arada daha önce hormon testi adı altında yaptırdığım ve aslında hiçbir değerime bakılmadığını gördüğüm testin üstüne detaylı hormon testi verdim değerler normal sadece prolaktinim yüksek . Sperm var üretimim az ilaçla tedavi sonucu inanıyorum ki Allah’ın takdiriyle ve Celalettin hocanın emekleriyle herşey yoluna girecek . Allah ondan gani gani razı olsun . Kaan Hocayla tese ameliyatı dediği gün bütün umutlarım yıkılmışken Celalettin hoca sayesinde umutlarım yeşerdi. Rabbim hepimize gönlümüzden geçeni hayırlı kılarak versin . Hepinize acil şifalar diliyorum.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  CELALETTİN PERU’DA TEDAVİ OLANLAR SABIRIZAZİM 578 251,921 Dün, Saat: 03:03
Son Yorum: Umut
  AHMET HAKAN HALİLOĞLU’NDA TEDAVİ OLANLAR SABIRIZAZİM 15 10,364 03-06-2019, Saat: 19:58
Son Yorum: Svdacan
  EMRE BAKIRCIOĞLU’NDA TEDAVİ OLANLAR BURADA TOPLANALIM SABIRIZAZİM 20 8,055 15-04-2019, Saat: 22:32
Son Yorum: Gökyüzü
  CENTRUM TÜP BEBEK MERKEZİ’NDE TEDAVİ OLANLAR SABIRIZAZİM 6 4,469 19-02-2019, Saat: 00:04
  TANSEL KAPLANCAN’DA TEDAVİ OLANLAR SABIRIZAZİM 15 11,986 16-02-2019, Saat: 20:53

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi