Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3/5 - 4 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KAAN AYDOS’TA TEDAVİ OLANLAR
@Alibyk Azospermi hastasi olmadiginizi ogrendiginiz detayli spermiyogram testinde cikan sperm sayisi kacti?
Ara
%33 spermatid(12-15 Mm,12-10 mm,8-10 Mm,5-8 ve elonge soermatidler((20-25 (St.III,IV,V)),%67 spermatosit. Bu şekilde dosya şeklinde yüklemeye çalıştım sonucu ama olmadı

6a2EXP.jpg .Detaylı spermiyogram testi sonucu
Ara
gr5D65.jpg . Son olarak Kaan hocanın herhangi bir yerde yaptırabilirsin diyerek bir aylık hap kullanımım sonucunda çıkan sonuç
Ara
Çok şaşırtıcı ve ibretlik olay. Bir yanda yok yere tese  umutsuzluk ve maddi kayıp diğer tarafta umut ve ameliyatsız çözüm. 
Pes doğrusu. Neyseki artık sosyal medya var geçmiş olsun ali bey
Ara
Sağolasın Hocam . Bizim durumumuzda olan insanlar umuda aç olduğu için her söylenene aldanıyor araştırmadan etmeden test yapmadan milyonda bir de olsa bu şansı değerlendirmeliyiz mantığının dışında dert edinmeden kolayca ameliyat diyen doktora inanılmaması gerektiğini öğrendik inşaAllah bir kaç kişi de olsa görüp benim gibi ameliyat olmaktan kurtulur .
Ara
(04-06-2018, Saat: 23:19)SABIRIZAZİM Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hoşgeldin Cenk01,
Geçmiş olsun. Rica ederim maksadımız birlikte bu sıkıntıları aşmak, bu sıkıntıya düşmüş insanları aileleri bilinçlendirmek. bir dua alırsakta bu da bizim için yeterli.

3 spermatooza grmüş ve hala beklemişsin ben kaç yıldır onu görmeye çalışıyorum. tese olmadığına sevindim.
bence hemen başlamalısın C.P. de tedaviye sen benden de önce sonuç alırsın çıkış olmuş sende, hatta istersen ankarada Embriyolog semra hanıma git Centrum Tüp bebek merkezi birde o değerlendirsin testini belki de direk çıkış olacak toplayacaklar senden tüp bebek için.

Geç kalma bence iğne ilaçları ben ve bir çoğumuz kullanıyoruz ve gelişiyor zamanla hücrelerimiz.
saygılar

Selam kardeşim.Bende sitede yeniyim arkadaşlarla aynı problemleri yaşıyorz.Bendede azospermi var.4 defa tüp bebek denedik nasip olmadı.3 defa mikro tese oldum üçündede sperm hücresi bulundu şükür.Benim tıkanıklığa bağlı azospermi olduğu söylendi,birde mesane ile  taşıyıcı damarlar arasında bi kist var,onunda damara baskı yapıp çıkışı engellediği düşünüldü.Benim merak ettiğim tıkanıklığı olupta bitkisel yada küçük bi cerrahi op. normal sperm çıkışı sağlayan arkadaşlarımız varmıdır,yada bu konuyla tecrübeli doktor tavsiyesi olan? Bende kaan hocayı düşünüyordum,yorumlardan sonra vaz geçtim.Hepinize hayırlı şifalar dilerim
Ara
İstanbulda alfa görüntüleme de dr macit var detaylı testis ve prostat ulrtasonu yapıyor kanal vb tıkanlıklığı orada görebilirsiniz duruma göre de celalettin hocanın önerdiği cerrahi operasyon yapan dr var diye biliylrum
Ara
(13-12-2018, Saat: 22:38)Alibyk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: gr5D65.jpg . Son olarak Kaan hocanın herhangi bir yerde yaptırabilirsin diyerek bir aylık hap kullanımım sonucunda çıkan sonuç

ali bey merhaba.kaan hoca benden de infertilite paneli testinin yaptırmamı istedi.. beni mikrogene yönlerdirdiler.ama ben ücretsiz yaptıracak yer buldum..acaba hangi parametrelere bakıyo hoca ..bububnla ilgili yaptırtığınız test sonuç kağıtlarını yada parametreleri biliyorsanız benimle paylaşır mısınız..beni inatla mikrogene yönlendiriyorlar..Testler de bir hayli pahalı...Şimdiden teşekkürler

Arkadaşlar merhaba.Öncelikle herkese Allah acil şifalar versin.Ben  de kaad aydosa geçen hafta muayne oldum.benden bazı testler istedi.Mikrogen diye bir laboratuvara gönderdiler .tesler bir hayli pahallı.ben de bir tanıdık vasıtasıyla bunu ücretsiz yaptırabileceğim iyi bir laboratuvar buldum.erkek infertilite paneli testinde hangi parametrelere bakıldığını öğrenmemi istediler.Bana test parametrelerini söylemediler.illa mikrogene gitmemi istediler.BU TESTİ YAPTIRAN ARKADAŞ VARSA BENİMLE SONUÇ KAĞIDINI PAYLAŞIRSA BENDE ONA GÖRE YAPTIRIRIM diye düşünüyorum .yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler

(06-06-2018, Saat: 00:36)SABIRIZAZİM Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bende istanbul pendikte verdim ama migrogenin şuabesiydi. Onlarda ankaraya gönderiyotdu

selamlar.mikrogen laboratuvarında Erkek infertilite panel testini yaptırdınız mı.yAPTIRDIYSANIZ SONUŞ KAĞIDINI BENİMLE PAYLAŞIR MISINIZ.ben dişarda ücretsiz yaptıraracağım.Amam bana hangi parametrelere baktıklarını ne hoca nede mikrogen söylemiyor..Yardımcı olursanız sevinirim
Ara
(30-05-2018, Saat: 22:00)Anneben Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(30-05-2018, Saat: 20:36)Umut_02 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tabiki biz yaklasik 2 yila yakindir Kaan hocadan tedavi goruyoruz ilk etapda igne tedavisi verdi hormanlar icin hormanlar biraz duzelince Tese yapalim dedi yaptik sonuç olumsuz tese den alinan hucreleri mikrogene gonderdi lim degerlerine  bakti markirlarin hepsinin olumlu geldigini tedaviye devam edilecegi soylendi ve uc aylik tedavi sonucu sperm fish  boyamasi tahlilini istedi yaptik sonuc olumsuz haploid hucre cikisi  olmadi gecen ay ilac degisikligi yapti 3 ay  icin bundada haploid hücre cikmadigi takdirde yapilacak birsey olmadigini soyledi
Merhaba arkadaşım.bizde Kaan hoca da ekim ayından beri tedavideyiz.ilk başta iğne tedavisi olduk geçen ay Mikro Tese olduk.sonuç sıfır.tese de alınan değerleri Mikrogene gönderdi ve haploit hücre çıkmadı.tese öncesi yapılan markırlarda tek PC’na değerimiz vardı.alınan tese örneğinde lim değerimiz de düşük olsa pozitif geldi.Şimdi promen k şase ve resveratrol solgar 200 mg verdi.1 ay sonra fısh testi istedi tekrar.Siz hangi ilaçları kullandınız tese sonrası?

Merhaba bizimde lim degerleri çok iyiydi kullandigimiz ilaçlar sizinle aynıydı promen k felan işte ama şu kadarını söyliyeyim bizim icin sadece maddi manevi kayıp oldu tedaviyi biraktik
Ara
(01-01-2019, Saat: 16:34)Elysion* Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(13-12-2018, Saat: 22:38)Alibyk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: gr5D65.jpg . Son olarak Kaan hocanın herhangi bir yerde yaptırabilirsin diyerek bir aylık hap kullanımım sonucunda çıkan sonuç

ali bey merhaba.kaan hoca benden de infertilite paneli testinin yaptırmamı istedi.. beni mikrogene yönlerdirdiler.ama ben ücretsiz yaptıracak yer buldum..acaba hangi parametrelere bakıyo hoca ..bububnla ilgili yaptırtığınız test sonuç kağıtlarını yada parametreleri biliyorsanız benimle paylaşır mısınız..beni inatla mikrogene yönlendiriyorlar..Testler de bir hayli pahalı...Şimdiden teşekkürler

Arkadaşlar merhaba.Öncelikle herkese Allah acil şifalar versin.Ben  de kaad aydosa geçen hafta muayne oldum.benden bazı testler istedi.Mikrogen diye bir laboratuvara gönderdiler .tesler bir hayli pahallı.ben de bir tanıdık vasıtasıyla bunu ücretsiz yaptırabileceğim iyi bir laboratuvar buldum.erkek infertilite paneli testinde hangi parametrelere bakıldığını öğrenmemi istediler.Bana test parametrelerini söylemediler.illa mikrogene gitmemi istediler.BU TESTİ YAPTIRAN ARKADAŞ VARSA BENİMLE SONUÇ KAĞIDINI PAYLAŞIRSA BENDE ONA GÖRE YAPTIRIRIM diye düşünüyorum .yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler

(06-06-2018, Saat: 00:36)SABIRIZAZİM Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bende istanbul pendikte verdim ama migrogenin şuabesiydi. Onlarda ankaraya gönderiyotdu

selamlar.mikrogen laboratuvarında Erkek infertilite panel testini yaptırdınız mı.yAPTIRDIYSANIZ SONUŞ KAĞIDINI BENİMLE PAYLAŞIR MISINIZ.ben dişarda ücretsiz yaptıraracağım.Amam bana hangi parametrelere baktıklarını ne hoca nede mikrogen söylemiyor..Yardımcı olursanız sevinirim

[quote pid='1007' dateline='1546349659']
Kaan Aydos fish testi yaptırıyor mikrogende. Bakılan değerler PNCA, Lim15, Tex101 ve akrozom olarak biliyorum. Panel olarak bunlara bakıyorlar. 
[/quote]
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  CELALETTİN PERU’DA TEDAVİ OLANLAR SABIRIZAZİM 578 251,921 Dün, Saat: 03:03
Son Yorum: Umut
  AHMET HAKAN HALİLOĞLU’NDA TEDAVİ OLANLAR SABIRIZAZİM 15 10,364 03-06-2019, Saat: 19:58
Son Yorum: Svdacan
  EMRE BAKIRCIOĞLU’NDA TEDAVİ OLANLAR BURADA TOPLANALIM SABIRIZAZİM 20 8,055 15-04-2019, Saat: 22:32
Son Yorum: Gökyüzü
  CENTRUM TÜP BEBEK MERKEZİ’NDE TEDAVİ OLANLAR SABIRIZAZİM 6 4,469 19-02-2019, Saat: 00:04
  TANSEL KAPLANCAN’DA TEDAVİ OLANLAR SABIRIZAZİM 15 11,986 16-02-2019, Saat: 20:53

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi