Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3/5 - 4 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KAAN AYDOS’TA TEDAVİ OLANLAR
Gökyüzü çok teşekkür ederim yardımcı olduğunuz için, sonuç olarak bu testi yaptırdıktan sonra tese veya mikro tese der ise bu sonuçtan kaçmam lazım
Ara
(15-04-2019, Saat: 05:21)Tamam BİRUMUTVAR Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Gökyüzü çok teşekkür ederim yardımcı olduğunuz için, sonuç olarak bu testi yaptırdıktan sonra tese veya mikro tese der ise bu sonuçtan kaçmam lazım
En az 1 sene tedavi sonrası operasyon daha mantikli size detaylı sperm analizi öneririm
Ara
(15-04-2019, Saat: 06:23)Evet Gökyüzü Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(15-04-2019, Saat: 05:21)Tamam  BİRUMUTVAR Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Gökyüzü çok teşekkür ederim yardımcı olduğunuz için, sonuç olarak bu testi yaptırdıktan sonra tese veya mikro tese der ise bu sonuçtan kaçmam lazım
En az 1 sene tedavi sonrası operasyon daha mantikli size detaylı sperm analizi öneririm

Testi Kaan beyin söylediği yerde verdim. 20 güne kadar sonuç belli olacak İstanbul labaratuarına da sordum ama baya pahalı geldi oradan fiyatlar mecbur bende Kaan. Beyin dediği yere gittim En azından Kaan beyin yönlendirdiği labaratuar indirim yaptı.
Ayrıca detaylı spermm analizi ne anlama geliyor
??
Ara
@BİRUMUTVAR arkadas gormedi herhalde. Ben cevap vereyim. Detayli sperm testinde germ hucre sayisi, lokosit, eritrosit sayisi, gelismemis hucrelerin durumu (oncu hucreler), viskosite vs gibi bilgiler yer aliyor. Benim bildigim bakirkoyde andromed laboratuvari yapiyor. Baska bir yer varsa ayni sekilde bakan bildiginiz bir yer, paylasirsaniz biz de ogrenmis oluruz.
instagram: @azospermihastalari 
Ara
(16-04-2019, Saat: 17:54)BİRUMUTVAR Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(15-04-2019, Saat: 06:23)Evet Gökyüzü Adlı Kullanıcıdan Alıntı: En az 1 sene tedavi sonrası operasyon daha mantikli size detaylı sperm analizi öneririm

Testi Kaan beyin söylediği yerde verdim. 20 güne kadar sonuç belli olacak İstanbul labaratuarına da sordum ama baya pahalı geldi oradan fiyatlar mecbur bende Kaan. Beyin dediği yere gittim En azından Kaan beyin yönlendirdiği labaratuar indirim yaptı.
Ayrıca detaylı spermm analizi ne anlama geliyor
??

Evet Umut arkadasım cevap vermiş sağolsun detaylı sperm analizi size yol gösterecek isterseniz 
Bizde yardımcı oluruz size test konusunda
Ara
Evet Kaan hoca bugün tetkiklerimizi yorumladı azfb delesyonu olduğu için ve haploid hücre çıkmadığı için yapacak biley olmadığını sperm bankasından ya da evlatlık alabileceğimizi söylemiş ??tüm umutlarım gitti
Ara
(19-04-2019, Saat: 17:49)Deniis Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Evet Kaan hoca bugün tetkiklerimizi yorumladı azfb delesyonu olduğu için ve haploid hücre çıkmadığı için yapacak biley olmadığını sperm bankasından ya da evlatlık alabileceğimizi söylemiş ??tüm umutlarım gitti

Umut herzaman var elhamdulillah tedavi olun c.perunun azf li hastalarının tedavi durumlarını 
İnstagram sayfasından takip edebilirsin umutsuz olmayın Allah büyüktür

Ek Dosyalar Ekran Görüntüleri

Ara
(18-05-2019, Saat: 00:43)BİRUMUTVAR Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Selamlar Kaan bey geçen  hafta son verdiğim spermde postmayotik hücre paneli sonucunu yorumladı ve spermdeki değerlerin arttığını, olgun ve canlı spermlerin var ve çıkmaya başladığını ve tüp bebeğe ejekülat veya  en kötü ihtimal testis sipermleri
İle en yakın zamanda geçebileceğimizi söyledi. Tüp bebeğe kadar merional iğneye devam edin ve en fazla 3 ay ilaç kullanın dedi. Yani 3 ay içinde ilaçların devamı sürecinde tüp bebek kesin olmalı dedi.Bakalım biraz düşünme payı bıraktım kendime.. Açıkçası forumdaki
Kaan hoca ile yazılanları görünce iyice umutsuz olmuştum ancak gayet iyimser  şeyler
Söyledi ve illa ki tese yapalım felan da demedi.  sizce durum nedir ne yapmak gerekir bu süreçten sonra... hayırlı geceler

Geçmiş olsun 
Anlattığınıza göre  durum güzel ? tedavinize devam edin bence 
Birde TESE yapalım falan demedi demişsin ???gülmeden 
Edemedim testis spermleri demiş ya ? güzel çıkış olmaz ise 
3 ayda testisde aracayak 
Hcg tedavisi 1-2 yılda etki gösteriyor 3 ay çok kısa durumda iyiye
Gidiyor sperm testi verip dondurmalısınız çıkanları ???
Ara
@BİRUMUTVAR Gelismeleri bizimle de paylasirsaniz seviniriz. Hersey gonlunuzce olsun.
instagram: @azospermihastalari 
Ara
(19-05-2019, Saat: 16:05)Umut Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @BİRUMUTVAR Gelismeleri bizimle de paylasirsaniz seviniriz. Hersey gonlunuzce olsun.

Teşekkürler hocam sizlere ve herkese dua ediyorum İnan’ın
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  CELALETTİN PERU’DA TEDAVİ OLANLAR SABIRIZAZİM 607 284,012 43 dakika önce
Son Yorum: Hamit
  AHMET HAKAN HALİLOĞLU’NDA TEDAVİ OLANLAR SABIRIZAZİM 15 11,508 03-06-2019, Saat: 19:58
Son Yorum: Svdacan
  EMRE BAKIRCIOĞLU’NDA TEDAVİ OLANLAR BURADA TOPLANALIM SABIRIZAZİM 20 9,365 15-04-2019, Saat: 22:32
Son Yorum: Gökyüzü
  CENTRUM TÜP BEBEK MERKEZİ’NDE TEDAVİ OLANLAR SABIRIZAZİM 6 4,997 19-02-2019, Saat: 00:04
Son Yorum: Umut
  TANSEL KAPLANCAN’DA TEDAVİ OLANLAR SABIRIZAZİM 15 13,136 16-02-2019, Saat: 20:53
Son Yorum: Umut

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 3 Ziyaretçi